Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, писах ти ЛС! Нищо не казваш!

 

Постнал съм координатите на човека на стената на групата Заедно срещу насилието над животните!!!. Има надъхани да разбият вратата ph34r.gif

 

RapoR-e пожелавам ти зверско размазване на Бюрен ама ... като знам от моите познати кой ще ходи... подготви се да видиш цялото чалга войнство там wink.gif

И рокли на "паунови десени" (тая смешка никой не е длъжен да я разбира).

 

Те тия се открояват отдалече в тълпата и няма да ги пуснат laughing.gif

 

Някой няма ли да пътува в Петък към Сл. Бряг? Освен Виден. xmas.gif

 

Ангеле, още веднъж сори, братле, но както ти казах и аз съм возещ се във фул кола. Което от друга страна не е лошо - ще си пия спокойно питието beer.gif

 

Аз ще пътувам към Девин. И следващите четири дни само с GPS ще можете да ме намерите biggrin.gif

 

Ти защо реши, че ще те търсим tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, още веднъж сори, братле, но както ти казах и аз съм возещ се във фул кола. Което от друга страна не е лошо - ще си пия спокойно питието beer.gif  

 

Изобщо не се притеснявай. Важното е, че имаше желание. :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, дрънни ако имаш фрии тайм да те открадна малко на Слънчев Бряг. Най-вероятно аз пътувам утре сутрин! :)

Link to comment
Share on other sites

Утре следобед отлитаме ние. Аз съм с една компания младежи, та едва ли ще остане свободна минута като си знам стоката. Но може а се срещнем там на място. Я си дай пак телефона - нямам го записан в моя - странно!

Link to comment
Share on other sites

.... а след това отидох за батерии при Runner. :))

 

Така, като те гледам... май, май и ти си започнал да им насмогваш, а? Пък после..., аз съм бил унищожител на батерии...!?

Link to comment
Share on other sites

не щъ да ва дразна, ама дори не можете да си представите колко по-хубаво е съвсем да не си пушил и никога да не си бил наркоман:lol:

ха сега плащайте батерии да ви дойде акъла у главата.

 

п.п. абе мн. ч. на "един батерий" пак ли е с й-кратко?

почнах да се обърквам вече и сега ми изглежда неестъествено с тия прости И-та без запетайки отгоре.

Link to comment
Share on other sites

не щъ да ва дразна, ама дори не можете да си представите колко по-хубаво е съвсем да не си пушил и никога да не си бил наркоман:lol:

ха сега плащайте батерии да ви дойде акъла у главата.

И аз не щъ да та дразна, ама дори и идея си нямаш каква тръпка е да си пушил кат кумин в продължение на двадесетина години... и да започнеш да правиш опити да ги спираш ;)

 

П.с. BTW, всеки такъв батерий е акумулаторен... така, че като се из'аби просто си го зареждаш! Само на ентусиасти като мен (и явно вече и Пламен) им се налага през две - три седмици да дават едни 7 кинта за нови.

 

П.с.2 А множественото число на "един батерий" се пише с две И-кратки след Ито !

Link to comment
Share on other sites

п.п. абе мн. ч. на "един батерий" пак ли е с й-кратко?

почнах да се обърквам вече и сега ми изглежда неестествено с тия прости И-та без запетайки отгоре.

 

Разбира се, че е с "ий" - иначе няма как да почувстваш, че си във форум.

 

@Галине, да съм казал, че батериите са за мен? Освен това като връзкар-модератор аз не ги взимам на 7 лв. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...

П.с.2 А множественото число на "един батерий" се пише с две И-кратки след Ито !

Това беше добро. Кой е казал, че кръглото продълговато нещо, което държи електрически заряд в себе си с цел да захранва автономно с електричество всякакви неща, трябва да е в женски род. Да сменим рода, един батерий, колко по-добре звучи.

Това ми напомня за maistors.com - видях сайта в брошура на Алати мисля, как може да се излагат по тоя начин. Тва го е мислил само някой пишман maistor от тия в сайта.

Link to comment
Share on other sites

@Галине, да съм казал, че батериите са за мен? Освен това като връзкар-модератор аз не ги взимам на 7 лв. :bgrin:

Т'ва е щот си гаден връзкар! И понеже се почуствах унизен и лично засегнат от долното използвоне на форомното ти положение (за лични облаги)... 'Земиии!

03c5d7f2087c1a74.jpg

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата това (поздрав за всички) :

 

 

Ми Честит ти Рожден Ден! Да си жив и здрав и все така да радваш хората! :lol: Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

Честит ми рожден ден :D Да съм жив и здрав и да продължавам да радвам хората! :D

Link to comment
Share on other sites

Резултат от денонощно пиянство....След малко ще пусна и клипа :)

 

gorene%20001.jpg

 

Принципно тук

Link to comment
Share on other sites

Е, да...ама няма да хабим спирта я! Той все пак е НЗ :)Уж...

 

Ред. това на снимката е моя гръб...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...