Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За да знаеш или не знаеш, че даден индивид мастурбира сутрин - списъка с интересите ти става плашещ!

 

 

touche.

Link to comment
Share on other sites

дефинирай "карък".

 

разучи му механизъма и движещите го процеси.

 

прекъсни някой критичен.

 

 

 

 

а ако е просто начина ти да се оплакваш от живота - осъзнай се. можеше и да е далеч по-зле.

 

 

Link to comment
Share on other sites

В момента се опитам да направя reverse engineering на каръщината. И не, не е това начина да се оплача, защото реално нямам от какво да се оплача.

Link to comment
Share on other sites

Използвай девет грама олово, около 12 см над ъгъла на челюстта ти, ускорени посредством елементарни физико-химични процеси до около 150м/сек.

 

Ред. мобо оценявам хумора ти, но за съжаление не си падам по униформи. Иначе почти съвпада със сътрешната ми чекия.

Link to comment
Share on other sites

...което ми напомни на един лаф, дето бях чел във sickipedia

 

"Пакистанците са ужасно горди с родината си и ужасно много я обичат, но уви, недостатъчно, за да живеят в нея..."

Това май първоначално е казано за поляците...

 

вие мастурбирате сутрин? Аз сутрин карам на автопилот до второто кафе...

Нека лъскат! Млади са момците, ври им кръвчицата...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Баси, аз просто си се разцепвах с AC/DC, а какво тъпо въртолетомерене се заформи... Истината е, че там където сега американците се 'лъзгат..., руснаците са акали преди около 15 години... И положението е все такова през последните петдесетина години... Един пример само - За чий чеп им е било на руснаците, през 1962 година да започнат серийното производство на радио локационна станция, която има способноста да засича прословутите самолети СТЕЛТ? (аз знам отговора)

Link to comment
Share on other sites

Я кажи? Че аз не го знам.

Елементарно - защото това е съветска технология. Първоначално са я използвали за да направят "невидими" някои модели на балистичните си ракети. В последствие я прилагат в други машинарии...

Станцията се казва ПРВ-17 а.ка. "Слон-17" (мисля, че и Слон-13 имаше тази възможност).Нещо няма снимки из нета или поне аз не откривам такива. Естествено никъде из наръчниците не е казано, че ако направиш това или изключиш онова ще започне да засича такива работи. Обаче при инструктажите, тази възможност се споменава задължително. А това го знам, понеже почти година и половина бях оператор на такава машинка и се омагьосвах пред индикаторът и (ефектът се получава заради двата лъча които се мандахерцат по него)...

Link to comment
Share on other sites

Абе кажи Слона бееееееееее :laughing: Наистина не знаех, че засича стелтове, но го знам като РЛС.

rls_5n87.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе кажи Слона бееееееееее :laughing: Наистина не знаех, че засича стелтове, но го знам като РЛС.

Това което си показал не е "Слон"! По-скоро е някаква зенитна система или система за управление на огъня... И, да... води се РЛС-Радио Локационна Станция, а ПРВ иде от Подвижен Радио Висотомер, а пък защо точно Слон... вероятно заради специфичните форма (прилича на крайчеца на слонският хобот) и движение на огледалото (клати се на горе - на долу). Специално 17ката с леко пипване (отнемащо не повече от 3-4 минути) се справя доста добре със засичането на "невидими" самолети... и като си помисля, че този модел РЛС е от 62-68 година... изобщо не ми се мисли с какво разполагат в момента!

 

Edit. Говоря специално за Слон-17, преди него има бая още други слонове... които обаче със сигурност не го могат този номер.

Link to comment
Share on other sites

Болтън?!?!? Остават по-малко от 48 часа до размазването на Какао бийч с АРМИН ВАН БЮРЕН, той за БОЛТЪН ми говори?!?!?

 

Я вземи се освести малко:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2ArO5EtKwfQ&playnext=1&videos=NXoN-318MHE

 

Поздрав и за всички останали, разбира се beer.gif

 

Между другото под DJ Arty да се разбира DJ Артём Исхаков tounge.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Абе...диджействаш ти...нещо съвсем заряза модераторството в раздела - от сутринта съм скрил 2 поста с надеждата някой да ги види и да ги премести в 'делийтид', понеже аз всеки път трябва да сменям скиновете заради бъга, ама накрая пак аз си ги местя. Гледам, че днес (вчера) си ми звънял по едно време, ама не съм те чул...

 

Иначе ми минава, че от доста време съм трансформирал виртуалните си връзки във форума, в реални. По времето, когато си ми звънял, тъкмо бях минал пътьом през Fena да му занеса една карта памет (като тая, дето ти искаш да пробваш), а след това отидох за батерии при Runner. :))

Link to comment
Share on other sites

Болтън?!?!? Остават по-малко от 48 часа до размазването на Какао бийч с АРМИН ВАН БЮРЕН, той за БОЛТЪН ми говори?!?!?

 

Я вземи се освести малко:

 

 

 

Kви са тия вносни дивечи? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

RapoR-e пожелавам ти зверско размазване на Бюрен ама ... като знам от моите познати кой ще ходи... подготви се да видиш цялото чалга войнство там ;)

И рокли на "паунови десени" (тая смешка никой не е длъжен да я разбира).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...