Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мачка-проклетачка....

Като ти направи крачолите като на Петкан Дивака.... тогава ще мрънкаш!

Link to comment
Share on other sites

Партито на Годината = Armin! ... Видене били сме на супер мега малко разстояние и пак не те открих да го еа :)

 

 

Хахахахах няма значение, важното е че бяхме на най-доброто парти на Какао, правено някога beer.gif

няма чалга=няма парти :D

Link to comment
Share on other sites

Верно си е, един от малкото кофти моменти бе като отвориха вратите сутринта и се домъкнаха селтаци и беци от клоаката Час пик да видят що е парти. Какви селски добитъци се появиха не е истина, добре че бяха малко... sick1.gif

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Стефчо поздрав, даже и едно кръгче направих :)

 

a44jea.jpg

 

Доколкото за час пик Стефане, гледай над вечер във фейсбук!

Link to comment
Share on other sites

Чефо наздраве!

 

Интересно ми е дали в Гърция ще се намерят поне двама души, които са си разменили толкова български песни, колкото гръцки поздрави си направиха Чефо и Хоста...

Link to comment
Share on other sites

А на мен не ми е. За мен те двамата са символ на културна асимилация, дето само още на гръцки не са започнали да си пишат. Така, мачката-проклетачка с оперативно име "Алкохолик", вече се подвизава под официалното "Жужа" и се интересува откровено от уайт-уотър каяк :D

 

juja%20002.jpg

 

juja%20003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Доколкото за час пик Стефане, гледай над вечер във фейсбук!

 

Бил си в селската дупка по време на партито?!?!?!?

 

------------------------------

 

Наско, котката рулира! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Бил си в селската дупка по време на партито?!?!?!?

Не не неее :) бях предишната вечер, просто ме завлачиха до там Л)

Link to comment
Share on other sites

Жалко че не останахме за MARK KNIGHT, погледни ги как са свършили в 8 сутринта!!! Бахти, при нас диджеите не искат да спират!!! laughing.gif

 

40675_419869695665_24622565665_5370921_7697413_n.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Котето е много яко... И аз имах две котки, казващи се Жужа, но имаха злощастна съдба, милите :(

Link to comment
Share on other sites

Хубаво. Ние сме продукт на "ххх", добре.

 

А това Ферари...

a44jea.jpg

"Ети, в кое ферари си се возила?"

"Червеното!"

"Ама, то хубаво, че е червено ама промоцията на Марлборо с кой модел е? 599, f430?"

"Еми едно такова червено... много яко!"

 

Край :D Да беше, Чефо... щеше за цЕл живот да го запомни (номера на рамата и двигателя).

 

___________________

 

Модела на кончето е "Калифорния" , а ако това е промоутърката :bowdown: :bowdown: :bowdown: - колкото и да не харесвам руси жени.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност бяха две Ферарита, не едно laughing.gif

 

Из комплекса мернах и едно бяло в една от автомивките и си мислех как ли трепери селтака с пароструйката около него ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Из комплекса мернах и едно бяло в една от автомивките и си мислех как ли трепери селтака с пароструйката около него ph34r.gif

 

Бялото не беше ли Ламборджини? Аз поне 3 ламборджинита мернах, поршетата не ги броях...

Link to comment
Share on other sites

Две бяха, да, но това си е класическото, имаше и чернокоска промотърка до червеното, но не знам къде изчезна точно тогава :)

Link to comment
Share on other sites

А Жужа вече се интерсува и от пещери...или поне и харесва да спи върху инвентара...

Link to comment
Share on other sites

Уникална кръчмичка посетихме днес с gado и Psihara^^, просто едно неверотно място на някви си 60км от града. Бат'Весо може само да съжалява, че не дойде. :)

 

 

Потвърждавам ! Весо само може да си хапе ушите, че не дойде...

 

Ако знаете бат ви Весо къде се оказа без да предполага че ще се окаже там, вие ще си хапете ушите :)

Link to comment
Share on other sites

Освен ако не е на луната - няма шанс. ;)

EDIT: Или не си видял първородното дете на 1 съфорумец... Тогава - да. Ние го чакаме този момент мноооооооооооого отдавна. Тамън месец и 2 дни. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах няма значение, важното е че бяхме на най-доброто парти на Какао, правено някога beer.gif

+1000

Армин,Армин,Армиииин!!!

Човекът просто знае как да прави шоу и се раздаде докрай :) Беше си уникално и незабравимо изживяване! :)

Link to comment
Share on other sites

Важното е всички да са били доволни.

с:....

, Чефо наздраве!

 

И събота и неделя толкова наздравеци дадох, че сега съм оффлайн стелт режим на бачкането. Само едни слънчеви очила ми трябват да ми закрият погледа :D :D

 

А на мен не ми е. За мен те двамата са символ на културна асимилация, дето само още на гръцки не са започнали да си пишат. Така, мачката-проклетачка с оперативно име "Алкохолик", вече се подвизава под официалното "Жужа" и се интересува откровено от уайт-уотър каяк :D

 

 

Знам, че е по-куул да си палиш гърбЪ...ма ша пропусна и ще си пусна бай Васил ;)

 

Хубаво. Ние сме продукт на "ххх", добре.

 

А това Ферари...

 

"Ети, в кое ферари си се возила?"

"Червеното!"

"Ама, то хубаво, че е червено ама промоцията на Марлборо с кой модел е? 599, f430?"

"Еми едно такова червено... много яко!"

 

Край :D Да беше, Чефо... щеше за цЕл живот да го запомни (номера на рамата и двигателя).

 

___________________

 

Модела на кончето е "Калифорния" , а ако това е промоутърката :bowdown: :bowdown: :bowdown: - колкото и да не харесвам руси жени.

 

Мадамата е 6 точки...колата е 10 точки :)

 

Интересно ми е дали в Гърция ще се намерят поне двама души, които са си разменили толкова български песни, колкото гръцки поздрави си направиха Чефо и Хоста...

 

Ама песните са уникални :). Нещо като тоя дивеч Буурен ли е Бурен ли е...Облак ли е, но милЯрд пъти по-яко :D

Link to comment
Share on other sites

 

Знам, че е по-куул да си палиш гърбЪ...ма ша пропусна и ще си пусна бай Васил ;)

 

 

 

Бих предпочел думата "яко". Ферарито си е ебати кичозния символ. Ако искаш да изглеждаш елегантно и тежкарски, ми говори за това:

jaguar-cxf-front.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...