Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако говорех за БОЗА щях да напиша Загорка или Ариана wink.gif

 

Така, но ти продължаваш да говориш за други видове пикня laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

бая еврови банкноти трябва да ми хвърлиш, че да се съглася с теб :D :D :D

 

Напълно е прав човека. Една хубава резняк боза, с една хубава препечена баница (с много сирене)... е това е добър старт на махмурлийския ден. После към обЕд едно айрянче (пак резняк) с 2 големи мастики и вече няма какво да го мислиш този ден.

 

(това горното описва обичайното поведение на "някои" индивиди на море (кои ли :D))

Link to comment
Share on other sites

Така, но ти продължаваш да говориш за други видове пикня laughing.gif

 

Щи преподам лекция хихих :D :D :D

 

Напълно е прав човека. Една хубава резняк боза, с една хубава препечена баница (с много сирене)... е това е добър старт на махмурлийския ден. После към обЕд едно айрянче (пак резняк) с 2 големи мастики и вече няма какво да го мислиш този ден.

 

(това горното описва обичайното поведение на "някои" индивиди на море (кои ли :D))

 

Как я помирисвате тая мастика. До сега съм изпил цяла една глътка мастика...не мога и не мога :)

 

На миналото море единия авер следобеда още беше буфкан и...даваме си ние наздраве с биричка, хайвана с кафето без да се усети...по инерция и той наздраве. Спукахме се от смях.

Link to comment
Share on other sites

Абе тая "свинЯ" Божо, кога ще се 'оди? > http://www.mediapool.bg/show/?storyid=168590&srcpos=4 Писна ми да му слушам простотиите. Не ми стигат умствените изпражнения на Ц.Ц. (дето ги цъка час по час, хайвана мечтаещ да е Аятолах явно) ами сега и Божо само меца ли меца?!

Кефеше ме като водещ - като автор на комерс книжки не ме касае - ама сега прекалява.

 

_____________________

 

А "хайвана с кафето" ... напълно нормално ако кафето си го пие с един малък джин, примерно :)

 

_____________________

 

Ей, да не стане грешка. Не провокирам разговор на тема "иЗторика Божо" или политика. Нали темата е за минаването, исках просто да си изцъкам и аз някъде недоволството...

Link to comment
Share on other sites

Като ви слушам, май тук май никой не е пил качествена бира :)

Нещо от рода на това:

220px-Duvel_and_glass_sunday.jpg

 

Тази не съм, но пилзенската не е лоша само че всеки си има вкус... И на мен по различно време ми харесват различни бири... просто вчера в правилното време на правилното място имаше Хайнекен и ми дойде МНОГО добре :)

 

PILSNER-URQUELL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако искате следваща Форумна среща - в THE ALE HOUSE. Да видим кой може да счупи брояча laughing.gif

Викам следващата ФС да е тези дни и да се проведе в горска обстановка в компанията на каси бира и поне две скари! Малките момчета... и те излезнаха сИрррьозни... (ш съ сетът)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще и подчуркано да е - аз приветствам идеята. Стига да има кой да ме върне после laughing.gif

 

Галине - може да вземем да комбинираме с правенето на тавана, има нужда от работна ръка, хем по-бързо ще стане хахахахах

 

 

Link to comment
Share on other sites

ОК утре към обяд може да идем някъде. Има едно много добро място над Куклен идеално за такива работи

Link to comment
Share on other sites

Лула, чаша черен чай и хубава книга - ебати приятния завършек на седмицата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ти хубаво си навит ама останалите дето се оплакваха ся никви ги няма

Link to comment
Share on other sites

1 час правих доматен сос, 30 минути велоергометър, тъкмо сложих водата за фусилите и видях, че е 21:00 ... да ям или да не ям... айрян, бабек и голяма ракия за вечеря... ебахти диетолога съм.

Link to comment
Share on other sites

ОК утре към обяд може да идем някъде. Има едно много добро място над Куклен идеално за такива работи
Само имайте предвид, че това място го знаят и други хора :D Редовно съм забелязвал чалга феста, с музиката от ладата и коритото на чушмята препълнено с бутилки :]

 

П.П. Ако наистина ходите там - дръннете една шайба, може на връщане да ви видя :]

Link to comment
Share on other sites

Ако ще и подчуркано да е - аз приветствам идеята. Стига да има кой да ме върне после laughing.gif

 

Галине - може да вземем да комбинираме с правенето на тавана, има нужда от работна ръка, хем по-бързо ще стане хахахахах

Мъ никви ядове нямаш !!!

 

Ти хубаво си навит ама останалите дето се оплакваха ся никви ги няма

Шшш... алоууу...!?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Давайте утре след 09:30 да прозвъняваме телефоните и да се организираме! (Сериозен съм като пиянско сране)

 

П.с. Филмът "Туман", вътреки бозавото си начало се оказа доста силен....

 

П.с.2 .... И що бе, мамка му мръсна... днес отново трябваше да бъде от онези дни в които е по-добре сутринта, човек просто да се завие през глава и да пръдне на другата страна... отколкото да излиза от вкъщи...!? Шибаната съдба, няма ли да вземе да си помръдне дебелият гъз и да си довърши кендзането на друго, по-неосрано място?

Link to comment
Share on other sites

Само имайте предвид, че това място го знаят и други хора :D Редовно съм забелязвал чалга феста, с музиката от ладата и коритото на чушмята препълнено с бутилки :]

 

П.П. Ако наистина ходите там - дръннете една шайба, може на връщане да ви видя :]

Поляната е голяма и възможности дебнат от всякъде

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...