Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Искаш упорито да наспамим темата :) Тоя Джаг не е лош, но няма нищо общо с Ферари. Кончетата са направо в друга лига спрямо него.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И винаги ще бъдат в друга лига :) Ягуар с Ферари да сравниш е все едно да сравниш Сашка Васева с Уитни Хюстън да речем.

 

Що бе, кво и е на Сашка :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И винаги ще бъдат в друга лига :) Ягуар с Ферари да сравниш е все едно да сравниш Сашка Васева с Уитни Хюстън да речем.

 

От мен имаш една ракия....Хост и той :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ама песните са уникални :). Нещо като тоя дивеч Буурен ли е Бурен ли е...Облак ли е, но милЯрд пъти по-яко :D

Поне разбираш ли ги кв'о пеят или само на мелодия го караме?

Link to comment
Share on other sites

Поне разбираш ли ги кв'о пеят или само на мелодия го караме?

 

Абе хората говорят за разни възвишени неща като кайсиеви ракии например, ти ги питаш дали го разбират - след третата им е все тая, а след още някоя даже мога да им сменя певеца без да разберат. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе за ракията, ясно.И аз я поразбирам малко.....ама.......все тая.

Само да не им смениш жанра, че тогиз ще стане страшно.Ще те гонят византийски мечки стръвници, с еееей такива големи... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поне разбираш ли ги кв'о пеят или само на мелодия го караме?

търся превод....гръцки все още не знам...тва не ми пречи да слушам Василис и ко ;)

 

Абе хората говорят за разни възвишени неща като кайсиеви ракии например, ти ги питаш дали го разбират - след третата им е все тая, а след още някоя даже мога да им сменя певеца без да разберат. :laughing:

 

да се фанем на бас :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ах, едно момиченце - знае гръцки, големи гърди, благ характер... отиде на специализация в Гърция... :lol: Идеално ме допълваше иначе :D На Карас му знаеше дискографията :)

 

___________________

 

сЯ. Да не стане грешка. Аз не съм благодарен никому за това какво случашам. Има си време и място за всичко - от "Плодчетата", през "АББА", до класически компазиции. Просто тук, и с Чефо (пък и на маса) си вървят "тия" парчета.

 

Аз даже нямам нищо против и латино клуба с/у нас - нищо, че ги псувам кат' хамалин всяка вечер. Просто човек трябва да е на кеф.

Link to comment
Share on other sites

Ах, едно момиченце - знае гръцки, големи гърди, благ характер... отиде на специализация в Гърция... :lol: Идеално ме допълваше иначе :D На Карас му знаеше дискографията :)

 

Аз всяка сутрин като ставам и съм благоарен на Онзи от горе, че слушам точно такива песни. :rolleyes:

 

Признавам си, че тука вече ги човъркам малко...... :rolleyes:

 

Я си представи да си метАл....тръпки ме побиват само при мисълта. :confused

 

едит:....ми на мен само в колата по-трудно ми върви гръцкото... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Има и метъл (въпреки, че не съм сигурен какво точно е това щото на мен хард-рока си ми е баш като това? (изключвам ония песни в които само се вика)) ми харесват.

Пример > http://87.121.59.2/play:ecea3dc9 (ама това за мен си е баш рок).

Аз пак питам на кого викате келеме и на кой трябва да му изсъхне малката пишка? В добавка питам и кой модератор ми трие въпросите? :pirate

 

БЪНДИ ПАК Е ТУК!!!!

:f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1:

Link to comment
Share on other sites

Има и метъл (въпреки, че не съм сигурен какво точно е това щото на мен хард-рока си ми е баш като това? (изключвам ония песни в които само се вика)) ми харесват.

Пример > http://87.121.59.2/play:ecea3dc9 (ама това за мен си е баш рок).

 

Слабо е това мани ми и не ми хареса изпълнението. Друго си е немския рок на Rammstein или пък класики като AC/DC: Thunderstruck. Само настроение си трябва.

 

ПС: И Паганини много обичам да слушам... ама напоследък все разни бози по радиото че най-лесно

Link to comment
Share on other sites

Абе как може тоя долар в рамките на 10 дена да се промени курса с 5 стотинки. Иде ми да си захапя задника от яд...

 

@host, това не беше въпрос..... възмущавах се просто че уцелих грешен момент да продавам долари. Не че не бих повторил грешката - тогава ми трябваха парите ама си е бахти скапаното съвпадение...

Link to comment
Share on other sites

Малко са хората, които биха се хванали да ти дадат обосновано мнение. Като цяло "динамиката на пазарите" е такава. Още повече, че и Китайския ръст и износ не попаднаха в "таргет"-ите. Та тъй... купувайте злато :D

Link to comment
Share on other sites

направи си чекия, успокой се и тогава напускай.

Той, Ваньо... чекии не лющи! Той (когато му се случи), мислено прави секс... също както шахматистите разиграват партии сами със себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...