Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мда..., а къде, къде по-забавно щеше да е ако си бяха палили пръдните и после да си постнат задниците.... Това според мен, по-би подхождало на последствие от денонощно пиянство.

Link to comment
Share on other sites

Хвала. Днес сервитьорката във "ФацеБук Кайве" ме изтряска с "свършил е джина" в 10:00.

Света ще се свърши ако ще я караме така.

Link to comment
Share on other sites

Ся като не баца ПУ няма кой да фирка и няма нищо, само безалкохолно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Айде народе. Багажа е готов. Палатка, шалтета, спален чувал, храна, колело - всичко е готово. Следват пет дни в Родопите :love

 

Пешо - out.

Link to comment
Share on other sites

Мръсен късметлия :) На хладно... Весело изкарване! И дано нещо не ти захапе г*за в тая палатка :) Е, дано ти го захапе хомо сапиенс с хромозоми XX :) По възможност не с шалвари...

 

 

Не знам защо се сетих за една от великите реплики на Станислав Христов Христосков (ако не се лъжа) :

 

"Перото на поета меч е... Срало мече на пътече" :)

 

Last edit : Поздрав за всички!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=6e59-W5ECpo

Link to comment
Share on other sites

Айде народе. Багажа е готов. Палатка, шалтета, спален чувал, храна, колело - всичко е готово. Следват пет дни в Родопите :love

 

Пешо - out.

 

 

УЖАСССС.... палатка.... и дива природа с всевъзможни ужасии като бръмбари, бубулечки и паяци... и без климатици, топла вода и хладилник... пу пу пу дано не ми се налага нивгаш :-]

Link to comment
Share on other sites

Повече от 50м часа пиене без дпиране....Сега замиляме спускане от 60м....горките чен=гета...

Link to comment
Share on other sites

Позор!!!! 12 пещерняка вкъщи, а само аз съм трезвен и искам да пия още.... Пропада тоя свят....

Link to comment
Share on other sites

Имаше статистика че 13ти е по-често петък отколкото кой да е друг ден

Хахаахаха

__________________________________

Като не беше 13ти, нищо не сработи, ся като е 13ти дано да ми е на късмет!

:)

Link to comment
Share on other sites

Тия кожодери искат 50лв за билет на Армин в последния ден! Егати! Е дадох им ги де... Дано си заслужава.

 

Някой може ли да и прати на ЛС телефона на RaptoR, да му звънна като ида там.... Някой? (аз)

Link to comment
Share on other sites

Хосте, не е ли уникат:

Pasxalis Terzis - Exo Mia Agapi

 

E, па я е знам :D вярно е много хубава.

 

Минава ми... днес цял ден вън, нищо общо взето не свърших, имаше джин в кафенето на "Евмолпия" (магазина), размазах във фитнеса... общо взето само секса липсва днес... ама те(тя) всички са на Ван Бюрен :lol: :lol: :lol:

 

Като минах през "Водолаза" и сериозно се замислих, при миризмата на прясно пържена цаца, дали да не хакна 2-3 големи мастики с мента и да си реша проблема с вечерта... ама който мисли само с мисленето си остава.

 

Наздраве DON_CHEFO и гледай утре да не те цепи тиквата.

Link to comment
Share on other sites

E, па я е знам :D вярно е много хубава.

 

Минава ми... днес цял ден вън, нищо общо взето не свърших, имаше джин в кафенето на "Евмолпия" (магазина), размазах във фитнеса... общо взето само секса липсва днес... ама те(тя) всички са на Ван Бюрен :lol: :lol: :lol:

 

Като минах през "Водолаза" и сериозно се замислих, при миризмата на прясно пържена цаца, дали да не хакна 2-3 големи мастики с мента и да си реша проблема с вечерта... ама който мисли само с мисленето си остава.

 

Наздраве DON_CHEFO и гледай утре да не те цепи тиквата.

 

Aко ме цепи - значи съм се раздал. Мен тва ми е критерия хахах.

Мойто наздраве ще дойде след малко....след 15 мин свършва работната седмица.

 

Като бях айляк - трудно се навивах да хакам през деня...ама съм правил глупости от обяд още...Мани :)

Link to comment
Share on other sites

... и без климатици, топла вода и хладилник...

Също така без - сапунче за топки, ибрик с топла и студена вода монтиран на кенефа, БЕЗ КЕНЕФ (ужас), баня, чейли, стол от N-стотин кинта дето прави - жвъц и пффф, без кафемашина с тач скрийн и асансьорче (всъщност без каквато и да е кафе машина), гардероб, спалня, прасенце-касичка, четирима гавази да те вардят от бубите и още ред други такива неща от първа необходимост...

Link to comment
Share on other sites

Къде съм? Защо ме болят ръцете? И къде са всички мамка му? И къв е тоя полу-празен "Bushmills" до мене? Чак сега заповам да осъзнавам какво става около мен....

Link to comment
Share on other sites

Също така без - сапунче за топки, ибрик с топла и студена вода монтиран на кенефа, БЕЗ КЕНЕФ (ужас), баня, чейли, стол от N-стотин кинта дето прави - жвъц и пффф, без кафемашина с тач скрийн и асансьорче (всъщност без каквато и да е кафе машина), гардероб, спалня, прасенце-касичка, четирима гавази да те вардят от бубите и още ред други такива неща от първа необходимост...

 

Именно именно ;) аз изброих нещата от първа необходимост но списъка е доста дълъг

 

 

 

Къде съм? Защо ме болят ръцете? И къде са всички мамка му? И къв е тоя полу-празен "Bushmills" до мене? Чак сега заповам да осъзнавам какво става около мен....

 

Ако и задника те боли... тези не са ти приятели...

Link to comment
Share on other sites

Задника не...Ама един от липсващите се обади да ми каже, че яйцето, пъхнато в презерватив, което е намверил сутринта в задника си въобще не му се е строло смешно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...