Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@gado, еееее, ужасТ. 1 тайна да не ти каже човек! Другия месец на 8-мо число свършва периода на нечикибойство. Щом ти е толкова мерак - ще ти дам 1-вата ти да ми я излющиш!

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.de/RADO-DiaStar-MENS-WATCH-2-Tone-Gold-Silver-W-W-/190429266343?pt=Wristwatches

 

Жа откачаМ .... кат видим жълто и ставам друг човек хихихи

 

Стига бе... този е направо грозен. Виж ей този ме кефи ама 3 бона не мисля да дам за часовник след като тъй и тъй не нося часовници

 

PR_115_0653_3_071.jpg

Link to comment
Share on other sites

@gado, еееее, ужасТ. 1 тайна да не ти каже човек! Другия месец на 8-мо число свършва периода на нечикибойство. Щом ти е толкова мерак - ще ти дам 1-вата ти да ми я излющиш!

Уха ! С най-голямо удоволствие, Ваньо...! Освен това ще ти я излющя с чуство и мерак, а нешото което ще изпиташ ще остави у тебе спомени за цял живот... Тъкмо там някъде ще получа специална доставка от стоманена вълна (№3)

Link to comment
Share on other sites

13.08 -> ARMIN VAN BUUREN @ CACAO BEACH, Слънчев бряг

 

=

 

+20% liver damage, -80% sleep, -450лв , +1000% FUN!!!

 

Невероятни партита, уникални 2 дни, време е за почивка beer.gif

 

Armin van Buuren I don't know where to begin to tell how amazing my gig in Bulgaria was. Everything was just perfect. It was one of those nights. I played two extra hours after my regular set. What a vibe! We saw the sunrise together. Thank you cacao beach

 

40508_418669498315_25498833315_4882906_4409594_n.jpg

 

Woohoo!! Van Buureeen!!

Самоче защо не е качил и другите снимки. Сигурно и мен ме има на някоя. Тука вече се бях предал. 6:30 си тръгнах, а в 6 без 15 някъде седнах на шезлонзите отдясно на сцената и не станах повече.

 

 

Kakvo puska Armin na party-ta si ?

 

http://www.youtube.c...acao+beach&aq=f

 

Стефчо поздрав, даже и едно кръгче направих :)

 

Апък аз си вдигах наздравица с шофьорите. :) Един приятел, който работеше за Philip Morris беше там и шофьорите на фераритата бяха на нашата маса. Чак сега се сетих обаче, че можех да попитам дали не може да ни повозят на следващия ден.

Link to comment
Share on other sites

Галине, как може да си толкова куравосърдечен! Не мъчи момчето да чака чак до 8-ми септември - имам подръка стъклена вата...мисля, че и тя би трябвало да свърши работа. :lol:

 

Btw, утре май ще пропуснем дисциплината "висене от прозорец", а?

Link to comment
Share on other sites

Галине, как може да си толкова куравосърдечен! Не мъчи момчето да чака чак до 8-ми септември - имам подръка стъклена вата...мисля, че и тя би трябвало да свърши работа. :lol:

 

 

Ми той, сам каза, че до осми нямало да си пипа пилето...

 

Edit: Ама сега пък като се замисля..., то май нямам толкова силна лупа... и може, би няма да мога да намотая достатъчно количество вълна върху толкова малки пинсети... :unsure:

Btw, утре май ще пропуснем дисциплината "висене от прозорец", а?

Що бре?

Link to comment
Share on other sites

Ами тъй като не писа да потвърдиш, помислих, че оная дума "евентуално" влезе в действие...

А, аз защо съм останал с впечатлението, че като се наканиш (ама наистина)... просто ще ми звъннеш ?

 

П.с. "Евентуално-то" беше точно по повод на твоето наканване.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе... този е направо грозен. Виж ей този ме кефи ама 3 бона не мисля да дам за часовник след като тъй и тъй не нося часовници

 

PR_115_0653_3_071.jpg

 

И аз не харесвам злато....едно жълто такова...гадно :) :)

Link to comment
Share on other sites

И аз не харесвам злато....едно жълто такова...гадно :) :)

 

Гадно, гадно, ама да го имаш на кюлчета в сейфа няма да ти е гадно :rolleyes:

 

Аз май за 1ви път последната седмица ( че и повече ) ще заспя преди 1 - дано !

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против златото просто онзи не ми харесваше. Ето един дето ме кефи обаче и е златен: http://cgi.ebay.de/ROLEX-DATEJUST-GOLD-750-Date-Just-DIAMANTEN-medium-/360288127636?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren#ht_6762wt_1187

 

Но всеки си има вкус нали знаеш.

 

А онова РАДО дето ти го показах ме кефи много защото е ултра лек и комфортен. Не е с метална а с керамична каишка и не скубе...

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против златото просто онзи не ми харесваше. Ето един дето ме кефи обаче и е златен: http://cgi.ebay.de/ROLEX-DATEJUST-GOLD-750-Date-Just-DIAMANTEN-medium-/360288127636?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren#ht_6762wt_1187

 

Но всеки си има вкус нали знаеш.

 

А онова РАДО дето ти го показах ме кефи много защото е ултра лек и комфортен. Не е с метална а с керамична каишка и не скубе...

Дедоооо тоя мога да го гледам на снимки само. И да точа лиги :)

Link to comment
Share on other sites

Вече какви изисквания имат сайтовете за преводи и правене на субтитри към хората, които искат да се присъединят към даден екип!

Апликация за редактори:

3. До каква степен знаете Английски?

4. До каква степен знаете Българския език?

Как да им отговори човек на 4ти въпрос?

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Средна - е вЕрния отговор в повечето случаи. Що? Претенции да го знаеш "идЯлно" ли имаш? Мисля, че има доста филолози във форума да те осветят "що е то реалното познание по отношение на дадена езикова система".

 

____________________

 

Тоз' >

Ами не особено ама по-убав не намерих

как щеше да ме размаже пред нас.

Чакам си аз таксито в 20:00 на Сакъзов и нашия "лИти" с вълшебните 5тици на номера... нито ме видя, нито нищо. Рязък ляв завой до църквата и изчезна.

Само състезатели се навъди този квартал :lol: :lol: :lol: :lol:

:f1: :f1: :f1: :f1:

Link to comment
Share on other sites

Тоз' >

как щеше да ме размаже пред нас.

Чакам си аз таксито в 20:00 на Сакъзов и нашия "лИти" .....

 

Аз кат' говоря че съм кат' Бънди на моменти просто не се гордея с това вие не ми вярвате. Аз вчера и в едно такси спрях щото се заблях леко ама никакви поражения няма и по двете каляски :lol:

 

 

 

Дядо се загуби от Мола до тях с GSP-a. Ко поече ми говориш? :lol:

 

Аааа опа. Е те това вече си го съчини. До МОЛ-а стигам с вързани очи

Link to comment
Share on other sites

Акълът ми не го побира как Гая - Туван беше избрана за песен на 2009-та, не само в предаването на Армин, ами на още няколко места. Рядко безлична песен е това, според мен, ама ае.

Link to comment
Share on other sites

Не ми прилича на песен това. Инструментал - може би... Не съм особен фен на тоя стил но всеки си има вкус. Аз преди време бях попаднал в една дискотека и пускаха подобни неща. След 30тина минути слушане на подобно нещо и чакане "да започне песента" или нормалната музика се изнервих. На мен това ми звучи като встъпителната мелодия преди песента :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...