Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ква буря се вихри...Мамата си трака...

Flash_and_rain_by_Agarvaen.jpg

 

Светкавица озарява дъждовната завеса над ж.к."Дружба"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

1 час правих доматен сос, 30 минути велоергометър, тъкмо сложих водата за фусилите и видях, че е 21:00 ... да ям или да не ям... айрян, бабек и голяма ракия за вечеря... ебахти диетолога съм.

Верно, ебаФта в диетите с тия ракии. Я ми напиши на мен една диетка. Гледай да им "грозде" :D

Link to comment
Share on other sites

Стига се еВава, бе! Тая лакомия ще ме затрие. 76 кг ми е target-а. В момента 81. А сега гледам на Тони Стораро репортажа в Рандеву по К3 ... ебати и човека, ей такива хора ме кефят. Няма значение какво пеят, положителни, готЕни. Няма да плюе, няма да кълне.

 

А, ракиите станаха 3 големи на гладно и тая вечер ще спря като къпано порче.

А, за диетите..."грозде" след обЕд не тебе да има. Трудно се разгражда.

 

______________

 

@Grimjaur страхотна снимка, това реалния размер ли е или ако не е дай линк за по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Не е реалния.Реалният е 2952х1456. Където и да я кача, мисля, че ще я смали.

 

http://picasaweb.google.com/113179442973248965026/DropBox?authkey=Gv1sRgCKHV-_rDsfGBoAE&pli=1&gsessionid=HW2MZ9XjIirHdTkyYk_HPA#5502398336536909058

 

Ето ти за Пикаса. Ама пак не е реалния.

Link to comment
Share on other sites

Стига се еВава, бе! Тая лакомия ще ме затрие. 76 кг ми е target-а. В момента 81. А сега гледам на Тони Стораро репортажа в Рандеву по К3 ... ебати и човека, ей такива хора ме кефят. Няма значение какво пеят, положителни, готЕни. Няма да плюе, няма да кълне.

 

А, ракиите станаха 3 големи на гладно и тая вечер ще спря като къпано порче.

А, за диетите..."грозде" след обЕд не тебе да има. Трудно се разгражда.

 

______________

 

@Grimjaur страхотна снимка, това реалния размер ли е или ако не е дай линк за по-голям.

 

Хакам бирчок аз, че не ми се месят с ракия сега. Па и ме мързи да се вихря в кухнята и да правя салати. Не че не съм пил и чисто....ама не ми се ще.

Споко Хосте и аз като завърших бях 71 кила, сега съм 83.4....няма да се плашиш, кораба потъва - вода има бол. :)

Link to comment
Share on other sites

Давайте утре след 09:30 да прозвъняваме телефоните и да се организираме! (Сериозен съм като пиянско сране)

 

Утре заминавам за село - дядо е във ваканция в Банкя и се налага да наглеждам всичко през два дни...

П.с. Филмът "Туман", вътреки бозавото си начало се оказа доста силен....

 

Изключително слаб филм лично за мен, макар че идеята беше много добра. Някак си супер лигаво ми се видя - особено накрая. Жива пропаганда, но пък от друга страна падналите заслужават почит и уважение.

 

 

Да! Понтирам Пламен ! Хахахахах

Edit: Мен не можеш ме стигна...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е реалния.Реалният е 2952х1456. Където и да я кача, мисля, че ще я смали.

 

http://picasaweb.goo...398336536909058

 

Ето ти за Пикаса. Ама пак не е реалния.

 

Не е тука мястото , но как успявате да хванете тези светкавици ? Някакъв по - специален фотоапарат ли трябва да имаш ?

Link to comment
Share on other sites

....

Аайдее...., дъ тъ онождат страстно анадолските мурафет-манафи (ама когато си по оня потник). Бах ва в сериозните (всъщност... що ли да ви правя кефа? Няма да ва ба!) Лабава работа ви казвам..., лабава!

Link to comment
Share on other sites

Не е тука мястото , но как успявате да хванете тези светкавици ? Някакъв по - специален фотоапарат ли трябва да имаш ?

 

 

Аз го правя по следния начин - засичам средното време между светкавиците, настройвам си фотоапарата/ISO, контраст, бла-бла/ и слагам на режим "Поредица от кадри". След което не си махам пръста от спусъка средно между 5 и 8 минути. Снимам със сапунерка. Като ми писне, настройвам някакво време на самоснимачката и задавам броя кадри. Почти всичко е на случаен принцип. Тези снимки са кажи-речи единствените хубави от приблизително 250 снимки.

 

Също и статив ти трябва, за по-голяма стабилност. Иначе всичките снимки са направен с Canon PowerShot A460.

Link to comment
Share on other sites

Току що ме светнаха, че имало времево ограничение да си редактираш мнението, за което не съм и разбрал, тъй като за модераторите не важи. В други форуми е така, но тук никога не го е имало, освен да се е добавило с новата версия.

Имам една молба - нека някой да се опита да си редактира стар пост...да речем от вчера или по-стар и да каже пак тук получава ли се или просто няма да има бутон Edit...:huh:

Link to comment
Share on other sites

Току що ме светнаха, че имало времево ограничение да си редактираш мнението, за което не съм и разбрал, тъй като за модераторите не важи. В други форуми е така, но тук никога не го е имало, освен да се е добавило с новата версия.

Имам една молба - нека някой да се опита да си редактира стар пост...да речем от вчера или по-стар и да каже пак тук получава ли се или просто няма да има бутон Edit...:huh:

Върнах се 4-5 дена на зад и копченцето си е там. Мани другото, ами си и работи...

 

П.с. Е, тва е! Допих си бирата и отивам да сънувам днешните балкански пържоли (пръс и половина дебели и с тлъстичко по края).

Link to comment
Share on other sites

И при мен така - работи си - щях да редактирам пост от 5ти ма се отказах. Има го едита и не дава грешка като го цъкна. Освен да не може да се запише

Link to comment
Share on other sites

Аха...успокоих се, че няма нужда да променяме правилата за "Купува/Продава".

Явно poznai си има локален проблем, най-вероятно с кукитата, защото при него не ставало и си го беше обяснил с времевото ограничение.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да сляза и да избия тия дето правят изолацията в съседния блок :sayjin :sayjin :sayjin :angry1 :pirate :ph34r:

Бахти педерасите мръсни, дей*а тяхната мама, вече цяла седмица сутрин в 8 почват с ъглошлайфите, а днес за капак в събота, в 7! Направо издивях еййййййййййййййййййййййййй мама им деийбааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!

Link to comment
Share on other sites

Какви шлайфове в изолацията,бе човек?Те да не режат панела? :D Това са перфоратори. Можеш да направиш като една варненска баба, дето клъцнала въжето на един височинен работник. И сега я търсят за опит за предумишлено убийство. Ха добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Какви шлайфове в изолацията,бе човек?Те да не режат панела? :D Това са перфоратори. Можеш да направиш като една варненска баба, дето клъцнала въжето на един височинен работник. И сега я търсят за опит за предумишлено убийство. Ха добро утро.

Звучи точно като шлайф, буди точно като шлайф, пускат го през чести неравни интервали колкото да не можеш да заспиш, може да режат плоскостите, които слагат по панела, не знам, знам само че това е нещо като шлайф, и не е човешко вече 10-тина дни всяка сутрин да издевателстват над микроквартала около мен още от 7-8 сутринта! Особено в събота когато мислех, че ще се наспя и няма да ги чуя отново.

И утрото не е добро. Ако продължат, има опасност да ме видите по новините! Бахти педерастите, тия направо ми съсипаха почивката и лятото!

Link to comment
Share on other sites

Пояснявам - шлайфове се ползват, само когато се режат алуминиевите козирки/ако не са оразмерени предварително/, което пък е работа за 5 мин. Това, което чуваш, са перфораторите, с които дупчат панела, за да набият придържащите дюбели. Плоскостите са от порести материи/ стиропор и прочие/, които се режат с обикновено макетно ножче.Работил съм го, та знам :)

Link to comment
Share on other sites

Пояснявам - шлайфове се ползват, само когато се режат алуминиевите козирки/ако не са оразмерени предварително/, което пък е работа за 5 мин. Това, което чуваш, са перфораторите, с които дупчат панела, за да набият придържащите дюбели. Плоскостите са от порести материи/ стиропор и прочие/, които се режат с обикновено макетно ножче.Работил съм го, та знам :)

Ок, може, а нормално ли е вече 2 седмици да го правят, и има ли някакво правило за материали или процедура, сутрин в 7-8 да почват да го правят?

Човече, това не може да продължава, перфоратори ли са кво са, ебаха ми майката вече втора седмица, сигурно тия неща се закрепват с хиляди перфорации та тия машини едвам ги понасям вече. Да почваха поне след 9 мамка им мръсна!

Link to comment
Share on other sites

Лятото е сезонът на изолациите. Броя на дупченията зависи от обработваната площ т.е. - за пълното облицоване на един апартамент отиват някъде между 100-150 дюбела.Принципно се прави за 3 до 5 дни, но зависи от майсторлъка на работещите, колко души са, върху какво работят/панел, тухла и качеството им/, а най-вече - от големината на площта. Ако примерно 4 семейства са събрали пари да си облицоват апартаментите, това означава 6 седмици работа/най-лошия вариант/.Иначе можеш да видиш в закона за обществения ред. Но по принцип хората се съобразяват с това.

Link to comment
Share on other sites

Ужас!!! Ставам известен!!! Из фейсбук пускат мои творби....Край, покривам се за две седмици. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Трих го 2 пъти!!! Накрая ме изнудиха да го пусна, щото няколко служебни страници са от моя профил.

 

Абе на мен ли така ми се струва или някой си е играл с настройките за широчина на форума?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...