Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тоя vbox е един от най-пропадналите сайтове в българското интернет пространство. Бавен е, клиповете се повтарят по ПОНЕ 4 пъти и на всичкото отгоре, 80% са взети от други сайтове.

 

Нещастните и несъдържателни коментари изобщо няма нужда да се обсъждат.

Link to comment
Share on other sites

Тоя vbox е един от най-пропадналите сайтове в българското интернет пространство. Бавен е, клиповете се повтарят по ПОНЕ 4 пъти и на всичкото отгоре, 80% са взети от други сайтове.

 

Нещастните и несъдържателни коментари изобщо няма нужда да се обсъждат.

 

на някои коментари съм се смял със сълзи....ама ми е неудобно да ги цитирам :)

Link to comment
Share on other sites

Това е наистина най-жалкия сайт от родното пространство. На някакъв му обясних, че субтитрите му са все едно писани от необразован циганин. И от там като се почна... мале та майката, таткото, лелята, чичото, че ще ме бият... мъка, мъка... А наистина точно тия субтитри... "lele brato toq kak se pretepra" "vish me mamo qm parked"

 

Оф, намери се кой да ми говори за пубертет :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Тоя vbox е един от най-пропадналите сайтове в българското интернет пространство. Бавен е, клиповете се повтарят по ПОНЕ 4 пъти и на всичкото отгоре, 80% са взети от други сайтове.

 

Нещастните и несъдържателни коментари изобщо няма нужда да се обсъждат.

Аз в vbox-а нямам спомен да съм влизал последните месеци. В живота си да съм влязъл 3-4 пъти. Като гледам явно е било за добро. Youtube е сайта.

 

То да беше само вбокса, в родното пространство има милиони (буквално) шитарски сайтове, които само правя шибан калабалък и свалят общото средно ниво на сайтовете у нас като цяло. Един малък (всъщност голям) хаос е тука, съизмеримо може би само с броя фирми на глава от населението.

Link to comment
Share on other sites

Eat that, bitches !

http://www.youtube.com/watch?v=Bomv-6CJSfM&feature=related

Oh... yea baby, 80's

Доволен gado, полага му се биричка!

 

П.с. А това как го бях забравил.... да са Бииип бииип...!

http://www.youtube.com/watch?v=-f1cwycSWq0&NR=1

Link to comment
Share on other sites

AH - Attack Helicopter

Стандартно въоръжен с ракети въздух-земя, въздух-въздух и лека картечница.

 

Що не се кефите на нещо по безопасно? Примерно... ретро коли?

Оръжията са много готини, докато не ви се наложи да ги използвате.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се Grimjaur-е, каква е причината все още да не си емигрирал в Русия? Очевидно харесваш всичко свързано с руснаците, а и жените им са много, много по-лесни от тукашните.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се Grimjaur-е, каква е причината все още да не си емигрирал в Русия? Очевидно харесваш всичко свързано с руснаците, а и жените им са много, много по-лесни от тукашните.

може пък повече да си обича родината, знам ли?

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много американски филми си гледал за Русия. Още по-яко е там от това, което ти си мислиш.

 

А тоя "нещастник" Апаха (Lognbow edition) е "случайно" сред най-смъртоносните оръжейни системи в момента на въображение в света.

 

(и защо за емиграцията се говори все едно за да се преместиш трябва да харесваш някое място повече или да не си харесваш "по произход" мястото?)

 

____________

 

@Grimjaur признай си колко литература конкретно си изчел за авиационна техника. Предполагам, че сигурно повече от колкото ние с @woox за да си следваме висшите. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

И направило ли ви е впечатление, че тия научно-популярни канали - примерно - ако са английски винаги английски постижения са първи в класации, ако са американски съответно пак американски.

Е, нали уж би трябвало да дават поне до някаква степен обективно?!

Дискавъри например (точно за тия оръжейни класации) ... еми все американски разни работи печелят 1во място? И все някакви супер измислени са им другите места в класциите - даже един път се бяха пробвали да търсят и на Ak-47 някакви кусури.

 

Да вземем един тв канал и ние да си имаме и Божо Димитров там да ги разпилява всичките "нещастници" ако така се прави?!

Link to comment
Share on other sites

Отговарям подред, с уговорката, че забравяте - живях известно време в Русия, но съм казал - аз няма да се махна от България, защото си обичам страната и някой трябва да остане.

 

 

Не харесвам всичко свързано с руснаците, а нашите жени са в пъъъъъъъъти по-лесни от техните.Убедих се на място, а не по Черноморието.

 

 

Относно смъртността на "Апаха"...Мда, много често са го сваляли. Американските реклами/точно така, реклами/ са силно завишени по отношение на въоръжението им.Посещавал съм на място някои оръжейни заводи и знам кое и как. А съм присъствал и на демонстрации ;)

 

Относно четената авиационна книжнина - много малко съм изчел, но съм учил ВССС/Въоръжени сили на съюзните страни/ и съм изучавал доста от въоръжението на страните в НАТО.

 

Ето и късометражно филмче за хеликоптерите "Камов"/Ка/. Ще намеря и едно интервю с един американски пилот, който обяснява защо и как техните хеликоптери не могат да се мерят с руските.

http://www.youtube.com/watch?v=C4Bo1u9bZ-M

 

 

Също така да вметна - в колко филма сте виждали американски пилот да катапултира от хеликоптер? Първият и единствен такъв хеликоптер е КА-50. Това мисля, че говори достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Лол, той има и нова версия...

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ka-52_at_MAKS-2009.jpg

 

The production of Ka-50 was recommenced in 2006. It was announced in late 2008 that only five more Ka-50s would be produced, and that production would be reconfigured to make exclusively the more adaptable and advanced Ka-52s.

Link to comment
Share on other sites

...което ми напомни на един лаф, дето бях чел във sickipedia

 

"Пакистанците са ужасно горди с родината си и ужасно много я обичат, но уви, недостатъчно, за да живеят в нея..."

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ми липсва да лягам в 5 - 6 ч. сутринта. Хубаво си бях обърнала режима, нетипично ми е сега да лягам в 00 ч. :cry

 

Edit за w00x : Я ми говори на български, не ме псувай :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, виж тоя танц:

 

[media]http://www.vbox7.com/play:580ee4ac&start=6media]

 

Това обръщане го прави при около 300 км/ч. Един вид както си му отзад, обръща се на 180 градуса, пилотът ти показва среден пръст докато си изпразва въздух-въздух арсенала по тебе, обръща се и продължава.

 

It was designed in the 1980s and adopted for service in the Russian army in 1995

 

Тия дати няма да ги коментирам tounge.gif

 

Относно подводници, изтребители, хеликоптери, танкове - по-добри от руснаците няма...

Link to comment
Share on other sites

Ето и късометражно филмче за хеликоптерите "Камов"/Ка/. Ще намеря и едно интервю с един американски пилот, който обяснява защо и как техните хеликоптери не могат да се мерят с руските.

http://www.youtube.com/watch?v=C4Bo1u9bZ-M

 

 

Също така да вметна - в колко филма сте виждали американски пилот да катапултира от хеликоптер? Първият и единствен такъв хеликоптер е КА-50. Това мисля, че говори достатъчно.

 

Грим... ти си знаеш, за руските машини, едно им е хубавото... правят ги да издържат на всякакви условия, няма такива, пясък, вода, вятър, сняг, градушка, за т'ва тея неща просто работят.

А, за "миротворците" те и на съвместните учения се слюнчaт по калашниците ама като ги питаш кое е по-хубаво, хвалят тяхното!

 

Хаха руснак може да катапултира от хеликоптер, дори и в хеликоптера да не е предвиден катапулт, само дай на пилота една бутилка водка преди да излети!

 

http://www.youtube.com/watch?v=KoQb8vb4blA

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :)

 

Ред. Абе аз ли не съм наред, или вече ми е рутина да си започвам дена със сводката на МВР? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :)

 

Ред. Абе аз ли не съм наред, или вече ми е рутина да си започвам дена със сводката на МВР? :unsure:

 

ако е комбинирано и със сутрешната чикия май наистина нещо нема да ти е у ред.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...