Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И още 1000лв разходи.

 

1420 e екскурзията...за тва писах 2 бона, но може и 2400 да станат - както казваш. Няква мадама да търси изкачане от торта...взимам 400 евро хахххаха :D :D

Link to comment
Share on other sites

Шшш, "желиран език" в опаковка като на създърма... това е велико! С омлет, люти чушки и черно препечено хелбче - и 2 ракии. Егати кефа, егати готинтоо временце днес (сутринта поне).

Кееееееееееееееф.

Link to comment
Share on other sites

Шшш, "желиран език" в опаковка като на създърма... това е велико! С омлет, люти чушки и черно препечено хелбче - и 2 ракии. Егати кефа, егати готинтоо временце днес (сутринта поне).

Кееееееееееееееф.

И в Тромпета беше добре.... :)

 

 

Имам въпрос, който може да е АДСКИ тъп, но: http://bestptc.dir.bg/_wm/pbasic/?df=729326&GDirId=b03a0bf9f311c6f1a66530b928f78b01 - някой може ли да обясни какво е това. Истина ли е, фейк ли е? Не са ми ясни тия хави. Па ми се цоцкат некви лесни пари...колкото и малко да са те :) :) :)

Нямам участие тука...просто се информирам

Link to comment
Share on other sites

мина ми.

 

??

 

Мерака...мензиса...главоболието..."котка път"...или май е във връзка със заглавието, ама е минало само транзит...:))

 

 

 

@Чефо, Пешо хубуу ти казваше, че чалгата изглаждала мозъчни гънки, ама като не слушаш...btw, в сайта са пропуснали да пишат, че платинените кюлчета са по $100. :P

А случайно да мерна какво се появява след адреса когато цъкнеш на линка -> "?ref=Ceyram" ?

За такива изпълнения тука си имаме правило и когато някой го направи най-много 2 пъти, директно му се връчва банан.

Link to comment
Share on other sites

Като видя лесни пари и не мисля бре мен....Толкова ме е обхванала идеята за "к.п.д 1.3"...поне :D :D :D

 

Знам го това с референтните номера...за тва казах, че нямам участие и ПИТАМ....щото звучи гот да си чешеш мъдите и да взимаш някой лев....ама май не дават така

Link to comment
Share on other sites

Добрютру.

 

Снощи минах покрай площада... Бахти чалгите, бахти чудото - фраш с народ, средна възраст 14 години, сумарно IQ - 100-120... Мъйка, мъка... Тоя дъжд, дето ги окъпа сигурно е отмил 50-на кила грим...

 

И се сетих, че последните 5 години не съм пил Каменица и реших да й дам нов шанс... За идните поне 5 години няма да повторя, още си е същата газирана конска пикоч...

А мене тази гнас ме тормози до никое време... то не бяха гърмежи, то не бяха тълпи от потни мангали... фойерверки и масирано нашествие на аграрни субекти от югоисточният край (поне нашата улица беше задръстена с оптично тунинговани возила, чиито рег. номера започваха с Х )Много ми е интересно обаче... кой, бе да му еба мамата..., им тозволи на тези простаци да вдигат тази гнусна гюрлутия до след 12 ??? Къде беше шибаната полЮция, та да си свърши, работата по опазване на общественият ред и спокойствието на гражданите? Предполагам, че и те са щтракали с пръсти и са тресли тУмбаци и мас в ритъма на дивата чалга, та са пропуснали момента в който е трябвало да влязат в ролята си на органи... ама не им е простено, мамицата им!

 

Т'ва е идея, мислех да стреснем една колежка по случай пенсионирането. Може и да съберем сумата :lol:

А ся си признай..., за какво имаш да му връщаш на Чефо !?

Link to comment
Share on other sites

Дали пенсионираща се в агрия жена ще има замък? М? По-скоро черен дроб като на кит, дробове като сивата икономика и екваториална талия :D

Link to comment
Share on other sites

Чефо по-добре се захвани с покер.Тия малко мътни ми се виждат.

Ето 1 приятел примерно един път банкрутира изгуби 10к евро и сега е по-пекан.

Link to comment
Share on other sites

Чефо по-добре се захвани с покер.Тия малко мътни ми се виждат.

Ето 1 приятел примерно един път банкрутира изгуби 10к евро и сега е по-пекан.

 

как е пекан, от слънцето на някой строеж ли:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Такъв див дъжд се изля, че чак терасата преля към спалнята. Хич не е приятно да си цъкаш SC2 и изведнъж да усетиш, че под краката ти е мокро...

Link to comment
Share on other sites

как е пекан, от слънцето на някой строеж ли:laughing:

еми не ходи на 3 турнира.В Будапеща в Лисабон,а също стана първи в Слънчев бряг миналата година.

Link to comment
Share on other sites

Такъв див дъжд се изля, че чак терасата преля към спалнята. Хич не е приятно да си цъкаш SC2 и изведнъж да усетиш, че под краката ти е мокро...

 

Така е, който флъди чата, го флъди Господ :Д!

 

Някой има ли идея Пловдив - Рилски езера - Пловдив дали може да се направи за 1 ден? До езерата ще се качваме пеша, не с лифт.

Link to comment
Share on other sites

2 бона 15 дни в Коста Рика....мамичката им и пари гадни biggrin.gif

 

Това си е без пари! Аз с толкова пари на нашето море няма как да изкарам...

Link to comment
Share on other sites

Това си е без пари! Аз с толкова пари на нашето море няма как да изкарам...

аз ша дигна 6 звезден Хотел за толкова хахахаха от палатки обаче :D :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, който флъди чата, го флъди Господ :Д!

 

Някой има ли идея Пловдив - Рилски езера - Пловдив дали може да се направи за 1 ден? До езерата ще се качваме пеша, не с лифт.

 

с много ранно ставане и късно лягане не е невъзможно.

 

ама дали ша има некъф кеф от подобна разходка на юруш, не знам.

Link to comment
Share on other sites

Именно де, точно си води, ти сам го потвърди: увеличавам шрифта и събирам съдържание като при 1400х1050, а екрана е 1920 :rolleyes: . Губя 520 пиксела, а дори за твоите разбирания 500+ пиксела са адски много ;) . А за четимост, не се притеснявай, и в момента си ми е адски четим :) .

 

Четим ти е но може и по-добре. Освен това пропускаш момента че мога да го наглася текста така че да е като на 1500х1100 примерно когато има накъде е едно, като няма е друго.

 

Аз що ли не взема накрая да забърша един такъв лаптоп и да ти го покажа после да си говорим :P

Link to comment
Share on other sites

Четим ти е но може и по-добре.

 

Вместо да спорите, предлагам да се срещнете и всеки да си пусне лаптопа ....

Имам предвид всеки да го пусне поне от 1 метър и чийто лаптоп остане здрав, другият да черпи ; ако и двата се счупят - двамата ще черпите мен. :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...