Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

не е нещо кой знае какво. може да спиш, т.е. работиш спокойно и тая вечер, както и следващите. разрешавам :lol:.

 

е те тоя еднозъбия отдавна не го бях вкарвал в картинката.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, кожи недъбени/да не го кажа както е по народному/.

Добро да е. Чикаго току-що спечелиха Стенли къп! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Добро да е. Аз пък почвам да гледам какво аджеба пише на етикетите особено на "вносните" стоки. Сега обърнах внимание че на едни тостерни сиренца на Мегле вътре не само има консерванти ами и някакво "модифицирано нишесте" не знам какво му е модифицираното ама като цяло нишесте в сирене не ми харесва като идея отделно че май е ГМО...

Link to comment
Share on other sites

Виж ако ходиш към Метро, има едно "Edamer", което не беше много скъпо, а за пици и други манджи, на които се слага и се разтапя е страхотно. За ГМО - не помня да съм прочел, че има вътре.

Link to comment
Share on other sites

Аз от Метро ще спра да купувам храна. Яйца освен клас 3 други няма. Вакуумираните меса са блъскани с консерванти и ако наскоро си ял някое нормално филе примерно тези ще ти се сторят като пластмаса. Не помня какво още гледах и се дразнех - вероятно защото както ги пакетират трябва да купя за мен и половината ми комшии или роднини - Шампоаните по 4 и по 6 ми ги пакетирали. Само салатите им стават, бирата и водата понеже е малко по-евтина.

 

А за ГМО мислиш ли че ще слагат червена точка някъде за да е ясно че е такова? Виж био продуктите гордо го пишат където могат та да не обърнеш внимание че са на двойна цена (поне) :)

Link to comment
Share on other sites

Дай адрес :)
Избягах! Днес или утре отивам до централата на ГДБОП и им връчвам списъка със софтуера ни... Баси... за 10 години, сплотения колектив от склададжии, мои предшественици и счетоводители беше надробил такава клоака във вътрешното деловодство, че човек трябва да се гмурка в лайната със акваланг и много резервни бутилки кислород...
Link to comment
Share on other sites

човек трябва да се гмурка в лайната със акваланг и много резервни бутилки кислород...

Кислорода е само при изплуването.

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля... в толкова голяма клоака, най-добре - с подводница...

 

btw, сигурен бях, че ще се хванеш да ме поправиш на тема подводничарство ;)

Link to comment
Share on other sites

Пуснете си бТВ да се посмеете добре.

 

Edit:

Свърши вече.

 

Уфологът Иван Лазаров говореше в едно от предаванията :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Гледайки горния пост на mobo ми минава през главата, че на клавиатурата на mobo не й работят 3 клавиша - ляв + десен Shift и Caps Lock. Обаче, тъй като mobo не е стандартна личност, незнайно за мен, някакси е успял да сложи и едно голямо "Е"...и сега цял ден ще се боря с разрешаването на тази дилема.

 

Едит: Ура, денят ми е свободен, разреших дилемата - сега видях, че е сложил също "!" и ":". Значи просто го бил е хванал мързела. :P

 

 

П.П. Като гледам слънцето вън се сещам също, че искам да се пренеса да живея в страна, в която няма зима - температури под 15 градуса не ми понасят.

Link to comment
Share on other sites

А аз искам в страна, в която няма температури над 30 градуса...

 

Язък, значи никога няма да мога да те поканя на гости у нас - в стаята ми температурата обикновено винаги е над 30 градуса..дори и зимата. ;)

Link to comment
Share on other sites

А, аз в страна където Минчо Празников е герой!

 

Минава ми през главата... СПИРАЧКИ!

Някой, който разбира повечко от коли да дойде да ми помогне да сменим цилиндърчетата на задните спирачки и после скоростната кутия!

Link to comment
Share on other sites

другия път ще ти се обидя ако ме обявиш за нестандартен.

 

Обиждай се, за мен си нестандартен. :allien (поради липса на по-изродска иконка, оная с трансформиращия се вълк е запазена за друг, ама той само се прави на нестандартен...)

Link to comment
Share on other sites

(поради липса на по-изродска иконка, оная с трансформиращия се вълк е запазена за друг, ама той само се прави на нестандартен...)

Това е обида която се измива само с шепа сополи, литър кръв и педя кожа! Добре, че човекът си е кротък по принцип...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...