Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Планове за след 15ти юли.

Работа

Каварна рок фест

Колело и газ по баирите

Евентуално преместване в софийско общежитие :lol:

ии евентуално ако имам кешовица,барабани и кардан :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз ако отида някъде ще е за няколко дни на Боровец, до морето не знам ще стигна ли...

 

Обаче днес как хубаво се наспах над 9 часа си е събитие за мен B)

Link to comment
Share on other sites

Лошо ! Трябваше да търсиш сервиз преди да се правиш на мАстор, сега надали някой ще се навие да го прави... Мога да попитам моят човек (на когото аз лично карам пациенти от типа "Гроб тревясъл с кръст разклатен"), но това ще стане в понеделник... и ако се наеме с тази бъзикня, ще ти дам телефонът му - да си хортувате за кинти двамцата...

 

Аз си го сглобих, даже подмених лепилото, с което беше залепен тъч пада, сега все едно не е отваряно. Мога да отскоча при ония мърди от Технополис, ама те предишния път като ми оправяха пада ( предвид, че дори плеърът ми беше в гаранция ) го държаха почти 2 месеца, накрая отидох, поскарах се и за 20 минути го оправиха пред мен.

Link to comment
Share on other sites

Класическа пловдивска жега... Не, честно, ще се обръсна нула номер!

Коса рулз! Недей!

Link to comment
Share on other sites

Половината ми тиква е неизползваема от гледна точка на охлаждане заради гривата... Не, в някой жарък августовски ден просто ще я отрежа, нейната мама потяща!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си добре климатика на 24C,заедно с много вода , Акушерство и гинекология-един нов роман,разказващ стари истории и хич не ми е жега да си кажа :pirate

Link to comment
Share on other sites

Абе мъжове... кой ви е казал, че ще съм на пилона? Не, че не би ми било интересно, ама килата напоследък са ми в повече :D Танасе, от месеци се каня да ти кажа - не си признавам двойничката за такава, ако няма поне толкова големи уши, колкото моите ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм прегърнал най-добрия приятел на човека - вентилатора - и си щракам с пръсти. После сигурно ще съм рядко щастлив, но си струва :)

Link to comment
Share on other sites

Абе мъжове... кой ви е казал, че ще съм на пилона? Не, че не би ми било интересно, ама килата напоследък са ми в повече :D Танасе, от месеци се каня да ти кажа - не си признавам двойничката за такава, ако няма поне толкова големи уши, колкото моите ;)

 

 

Има.

 

Ха, добре дошла в клуба, аз гоня 90....

 

Ред: Пешо, иди на фризьор и помоли да ти направи разреждане на косата - хем малко ще ти олекне, хем ще си я запазиш.

Link to comment
Share on other sites

Класическа пловдивска жега... Не, честно, ще се обръсна нула номер!

.... И ще замязаш на плешив орангутан. Нещо ей такова

fd9b1cd4e3a8abb2.jpeg

И вместо Пешо..., ще станеш Плешо... :))

Link to comment
Share on other sites

... просто ще я отрежа, нейната мама потяща!

Когато решиш, свиркай да дойда с теб. Отдавна ми се върти тая мисъл да си махна косата, ама все не се решавам. Долу вероломната коса:laughing:! Вече навърши пълнолетие, мога да я пусна да си ходи:lol:!

 

П.П. Абе, някой не знае ли софтуер, с който може да пробваш различни прически върху своя снимка?

П.П.П. И дали трябва да си вадя нови лични документи ако си махна косата, при положение, че на снимката съм прибрана коса?

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да си вадиш нови документи. Макар, че някой глупав полицай би се заял с това.

Link to comment
Share on other sites

П.П.П. И дали трябва да си вадя нови лични документи ако си махна косата, при положение, че на снимката съм прибрана коса?

 

Доколкото знам само ако си бил с брада и мустаци а после си ги махнал. Ако се познава че си ти няма нужда.

Link to comment
Share on other sites

Кола с бира...ако имаше и ром...Нещо не ми се пие водка, че ще стане мазало...

Link to comment
Share on other sites

Когато решиш, свиркай да дойда с теб. Отдавна ми се върти тая мисъл да си махна косата, ама все не се решавам. Долу вероломната коса:laughing:! И дали трябва да си вадя нови лични документи ако си махна косата, при положение, че на снимката съм прибрана коса?

 

За Пешо съм съгласна да се обръсне, за тебе - твърдо НЕ. Мисля, че не би трябвало чак документи да сменяш, ама не съм сигурна. Аз имам 10 вида карти, на които съм с 4 вида прически и 3 вида цвят на косата. Никой копче не ми е казал. Или излизаш с оправданието : Ами преди 2 дни се постригах, не знаех, че трябва да си вадя нови документи.

Link to comment
Share on other sites

Не просто след дадено количество спира да ти пука топло ли е, студено ли е, върти ли се земята и тавана на стаята или ... абе все тая.. ай сипи още 1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Не, в случая я ползвах като анти-кофеиново средство, че нещо не ми се спеше :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Брутро пипълс :). На тия от Комунала трябва да им забранят да минават преди 8,30 - в 7 ми се разлангъркали с тия казани. Хладен душ, бръснене, кафе и бачкане :). Лек понеделник на всички.

Link to comment
Share on other sites

Да, предлагам да дигат боклука през деня, по възможност в час пик. Въобще няма да създават задръствания... Аз лично предлагам на покрива на всеки блок да се монтира снайпер със статив, като средство за защита от мангалите-певци, дето обожават рано сутрин, в почивните дни да минат с каруцата пеейки, че изкупуват на майка си @#&%#та...

 

Днес съм станал откъм хейтърската си страна! Може би щото станах 6 минути преди автобуса да мине през нашата спирка. А го хванах!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...