Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако ще е за дегустация с цел освинване с коняче и аз искам мога да чистя климатици!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еее..., Ники..., коняк с бира намирисва на свинщина, бе човек! Освен това е показване на грубо не уважение и към двете питиета! Това е нещо заради което тълпа от екзалтирани франсета, би те понесла вързан на кол, полят с катран и овъргалян в гъши пух (все пак са французи), а в последствие би те пребила с камъни.... (а Ваньо... не, не този Ваньо..., би казал... - Ъ, сипИ по още едно...!)

 

Бе аз ти предлагам да си избереш бе човек, не те карам да ги мешиш. Ама си и ти. :)

 

А Ваньо не е изразил любопитство към коняци все още иначе дося да съм го почерпил

Link to comment
Share on other sites

Консумирайте с удоволствие и мярка. Не е нужно да изпиеш цяло шише (а и трябва да си ебати баровеца да можеш да си позволиш 1 такова шише на вечер пък аз определено не съм)

Link to comment
Share on other sites

....(а и трябва да си ебати баровеца да можеш да си позволиш 1 такова шише на вечер пък аз определено не съм)

 

Дядо ви Мраз лъже най-безобразно - баровец е и още как...поне 5 пъти ме е викал на бутилка марково едикакво си и тъкмо се навия - получавам отговора, че вече го бил изпил, ама в момента имал друго...после пък бил изпил другото, но пък имал трето и т.н.

Та...като си направя равносметка, събира му се таман по 1 бутилка на ден. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лъже Midex като дРът циганин. Аз го каня през половин година и аха аха да се накани то мине цял месец и от половината бутилка която е имало вземе че свърши. Пък аз специално взема нещо друго "заради него" и той пак не идва. Изобщо сериозен е горе-долу колкото съм и аз :lol:

 

Айде сега 3-4... кога пък се събраха толкова??? То и ти щеше да ме черпиш май май ама се скатаваш...

 

Изобщо поводи ако си търсим ще намерим ми трябва да е рано сутрин преди да си легна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе пийте за повода бе! Аз ли да ви уча! Ама-ха, дръти мъже.

 

На Ники му е чуждо това понятие! Както и другото - ПОВОД ВИНАГИ ИМА! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не му е чуждо ами организацията е сложна. Аз когато мога ти вече си заспал и освен форумно да си пишем... а мога примерно тая сутрин ако искаш да ти звънна към 6:30 сабахлен да ти кажа наздраве като си отворя бирата...

Link to comment
Share on other sites

Абе я бЕгайте в темата за алкохолиците! Ааааа, пиянки!

 

Да де, добър утер :)

 

Я нЕкой да ми даде на РМ телефона на Гадин, че искам да говоря с него по професионални дела...

 

РеРед: Готово, благодаря!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=N0y6LZwrgXI

 

Днес ще бъде 30 градуса в Майналандия... време е да изкараме от хладилник (фризера) напитките, все пак петък е и от ранния следобед да дадем жега на жегата. Чефо сигурно се чувстваш поздравен... и па да, удри :D

Link to comment
Share on other sites

Подивявам... новия ми шеф имам чувството, че и за дъвки от магазина ще иска да проверим 5-6 доставчика... Ужас, тоя човек става непоносим!

Link to comment
Share on other sites

Нормално...за италианците.Докато не вземат поне 56097398236 оферти, няма да купят нищо.Колкото и да е спешно. :lol: И особено ако е пресен,пресен дошъл в България...докато се научи...ще мине бая време.

Link to comment
Share on other sites

Ай лав сауна ефект! Йес! Работиш и отслабваш едновременно! Мисля да сваля всички прозорци - много място заемат и пречат на въздушния поток.

Link to comment
Share on other sites

Два дена се борих с колелото.Тотално почистване.И двата дена като коминочистач в ръцете.Поне сега ми се струва че върви по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Не му е чуждо ами организацията е сложна. Аз когато мога ти вече си заспал и освен форумно да си пишем... а мога примерно тая сутрин ако искаш да ти звънна към 6:30 сабахлен да ти кажа наздраве като си отворя бирата...

Тва, ако на мен ми звъннеш сабаля в 06:30 да ми кажеш наздраве.... ще останеш втрещен направо, до какви необозрими дълбини на мелодичният ни матерен език мога да се гмурна, при това за съвсем кратко време...

Иначе днес беше един светъл ден за българската демокрация (такава, каквато я разбирам аз), свърших мъничко работа (свързана предимно с почесване на собствените си топки), взех добри пари за което... Животът е хубав!

Link to comment
Share on other sites

За пръв път пукам гума с колата. Оправих се съвсем сам и съм много доволен! :) Вярно, с много зор и леки изкривявания заради неправилно поставяне на крика, но все пак се оправих и се прибрах. Сега ще се наливам с Aberfeldy 12.

Link to comment
Share on other sites

Аман от секс-икони, една нормална курва не остана...

Мхъ..., а, че не са ли и те такива...? Гаче ли пък, не изсипват и те самосвалът сабаля...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...