Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На следващата Форумна среща обявявам следната инициатива - съФорумци събират кеш пара за елитна бясна кучка, която да източи Пешо 2-3 пъти (без да го бие) beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Боли ма уя отколко време не бачкат, важното е, че не бачкат бутончаата....Аз отивам да гася рома с водка...А на вас страшни сънища....Да сънувате...как ви гоня с миризлив чорап.

Link to comment
Share on other sites

Абе сънувайте Бътън световен шампион - та да може да фалира окончателно Бърни Екълстън, мисира му с мисир (няма да му простя за дето кръга от Ф1 за САЩ не го взе Ню Йорк).

Link to comment
Share on other sites

Боли ма уя отколко време не бачкат, важното е, че не бачкат бутончаата....Аз отивам да гася рома с водка...А на вас страшни сънища....Да сънувате...как ви гоня с миризлив чорап.

 

Ех, да ми беше по-близо beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ма не съм!! И водката не я давам!! ПОздрав! Така и така заговорихме за водка и чорапи :)

Link to comment
Share on other sites

Нямааа!! И аз вторник съм на дупка, ама се моля да е влажно... че съм с две мацки :) MidexEdit: :censored2:

(Ей това последното вече няма как да не го махна, сори, ама липсата на бутончетата зле ти действа. И да не ме забравиш като ти се обади "катерача" wink.gif)

Link to comment
Share on other sites

Ники, Авенсиса го мушкаш тук на село в бокса и ти го правим кабрио laughing.gif

 

По начало не харесвам кабриото но все пак... защо? Аз за античния театър се тюхкам понеже щяхме да гледаме Lord of the Dance но като гледам какво е времето може и да не го гледаме :(

 

 

 

Да направя ли 2 стаи от офиса или да е една голяма? Но 30+ квадрата и 1 бюро вътре... но пък и мразя малките стаи.... бахти дилемата

Link to comment
Share on other sites

...

Да направя ли 2 стаи от офиса или да е една голяма? Но 30+ квадрата и 1 бюро вътре... но пък и мразя малките стаи.... бахти дилемата

Защо не направиш една стая + кът за отдих?;)
Link to comment
Share on other sites

Добро утро? Вие на тва добро утро ли му викате? Слънцето ше ми извади очите, някакъв гад ме гледа от огледалото, няма кафе, само нескуик с изтекъл срок..Даже бира няма!!! Е тва ако е добро утро, аз съм с махмурлук.

Link to comment
Share on other sites

През терасата го видях. Пече си. Аз ви остаам,че имам да сглабям маси, да ги еба и некадърните дърводелци...

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид под "кът за отдих"? Легло и телевизор?

Според това, как отмаряш.

пързалка, катерушка, люлка, пясъчник?

Като се вземе предвид, че за Дядомраз най-малкото се предполага да е зрял индивид (:lol:), прилагайки екстраполация по възрастовата скала, може да се направят предложения относно атмосферата и съдържанието на къта.

 

Бе, к'во плямпам глупости!

Я да ходя да си правя ремонта, че тая отпуска ще вземе да свърши, а-а-а!

Link to comment
Share on other sites

Мале, какъв дъжд ме пра... не е истина :) Тръгвам аз, тъкмо намаля и след 2 мин. така се усили, че от таза надолу бях мокра кокошка :) Гледах да не минавам през локви и краката уж ми бяха сухи до едно време и стигам до едно място на бул. "Христо Ботев", като езеро, викам си : Беше к'вото беше. И хайде, с двата крака вътре :) Абе забавна картинка... Само дано не настина...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички!

Лека вечер, дедо! XD

_____________________

Някой да има горелка?

 

Need a light?

Fire it up!

Yes?

You got my attention.

Wanna turn up the heat?

 

Имам някакъв дървояд в стаята, яде дъските маа'му малка!

Ще изпепеля стаята и се оправи работата ей!

Link to comment
Share on other sites

Тоя дъжд беше гаси бруталния.

Им е.а майката гълабкса проста...На терасата капчука се е запушил от куришки...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...