Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Изпаткали сте тотално, момци! Галински, тая ракия последната мноо 'арна беlaughing.gif

Мдаа..., обаче като всяко хубаво нещо и тя свърши. Останали са към има няма три литра... Ама дет са вика - На есен с песен...

 

П.с. Ако пак ти артисат ябълките може да се пробваме да я издокараме подобна...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро! Даже се заформя да е по-добро!

Балкан, малко без ток, техника и с много кафе... честито!

 

Балкана се отлага... работа!

 

_________________________________________________

 

Добрият гъгул май не е толкова добър!

googleu.png

google1o.png

В случея бутончето "чувствам се късметлия" го избива на черен хумор! хахаха

Link to comment
Share on other sites

Абе вие нормални ли сте ве? Да ходя до тото пункта за някакви си кирливи 3 милиона. Ми то аз ако видя 3 милиона а улицата няма да се наведа да ги взема ве...

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано 3 милиона на земята и аз не бих се навел да ги взема. Щото не знам... кой може да ме застреля.

Link to comment
Share on other sites

Или пък да чака да се наведеш! XD

То те три милиона да не се оставят без причина!

 

Иначе, к'вото си искате мислете, обаче... тотото, наредена работа. Не че е лесно да спечелиш така или иначе, ама сериозно, толкова пари кой ти ги дава? :)

Ся, някой редовен фишър (рибар) ще изкочи, "АМА ТИ КАК ТАКА"... еми ей така, пускай фиша и пии една студена вода. :)

Link to comment
Share on other sites

Кога е тегленето? До кога могат да се пускат?

Ако спра да повръщам може да се дотътря до пункта :)

Надеждата ни поддържа.

Link to comment
Share on other sites

... дали да не пусна тема за епичкина музика?

Тва ще е мноо епик!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че "Анатомията на Грей" много ме кефи!

 

Също Честит Рожден Ден на ___smirnoff___! Жив, здрав, корав и т.н., Иво! Дано да имаш много здраве, щастие, късмет и всичко друго, което си пожелаеш :) Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

Те тея бутони са зле одавна на мен скоро ми се появиха емотиконите,и настана радост тъй като и те ми бяха изчезнали :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Те това е...вземи на човек нещо, после му го върни и глей' к'ва радост пада. :bgrin:

 

 

Оф и на мен не ми работят от една камара време... Трия cookie-та, вафлички, тортички и пак нищо :(

Link to comment
Share on other sites

Стори ми се, че видях Antares на живо преди половин час в ж.к."Тракия"...Дали? :)

Link to comment
Share on other sites

Антарес преди половин час се прибра от района на МакДрайф (:sick) към района на (м)Ебелна къща.

Фак майна! Значи теб видях до Баумакса!! Даа! :) Antares live! :) Знаех си, знаех си! :)

Link to comment
Share on other sites

Едвам се прибрах от район Тракия. Леле-майко, как карат там! 4 ситуации за ПТП, поне 3 пъти ме засякоха (2 пъти при завой (аз в лява лента) на ляво от средна лента при 3 ленти), някакви раЦери се дърпаха, една леля караше с 30 км/ч в най-лява лента и пуснат ляв мигач на прав участък поне 1 минута, някакви гъзари щяха да ме задерат докато паркират до някакво заведение (до Форум Тракия майче)...егати филмите, егати дивотиите.

 

Направо все едно бях в друг свят по отношение движението по пътищата.

 

________

 

сигурно е било заради височайшата визита спомената на предните страници :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...