Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Браво!

 

А на мен ми минава през главата едно предложение.

Ако в следващите 5 минути поне 3ма човека от форума ми кажат да престана със спама и лиготиите, повече от мен такова нещо няма да видите!

Съобщението е постнато точно в 21:07 (мое време 21:12... ваше), хех!

Link to comment
Share on other sites

Недей си насилвай късмета,все пак ако не спам и лиготии,какво друго ще правиш тука а?

Link to comment
Share on other sites

Точно, аз к'во правя тука?

Идеята е, че взе да ми писва да се правя на клоун нещо. Да не повярва човек! :)

Пък защо да поствам полезни работи, някой изобщо прави ли го това нещо?

Link to comment
Share on other sites

Ники, утре ще се разцепиш вярвай ми. Невероятни сладури са. Между другото Антика никак не е удобен за шоу над 2 часа. Тия римляни не са го дообмислили ахахах

 

 

Link to comment
Share on other sites

Е те туй си е личен рекорд. От четирите полета на фиша имам едно единствено познато число :lol:

 

А тази сутрин... колелото приготвено, багажа приготвен, будилника настроен... само дето аз не можах да стана толкоз рано :X Де*а пусти мързел...

 

Да де, добро утро, народе ;]

Link to comment
Share on other sites

Неее...просто са им били по-твърди задниците. :laughing:

Е.., значи не е за дяда ви Мраз. Неговото дупе е тооолкова изнежено, комай повече и от крачката му...

 

СЧЕТОВОДИТЕЛИТЕ НА САПУН!

...мангалите, адвокатите и ресторантьорите също!

Link to comment
Share on other sites

Хладилните техници, автомонтьорите, асансьорните техници, дюлгерите и непускащите женички на клада.

Link to comment
Share on other sites

Верно, бе! Забравих ги тези гадове хладилните техници, тях задължително на клада, ама най-накрая - та да се пържат на бавен огън! Всъщност сега като се замисля..., адвокатите не трябва да се правят на сапун..., щото сапунът от тях ще се получи прекалено хлъзгав и мазен. Което не е добре, защото човек не знае къде ще му се изхлъзне сапуня из ръцете, а понякога не е хич здравословно (за повечето мъже поне) да се навеждаш за да си го взимаш. Затова, адвокатите в оловно-цинкови контейнери и да се складират надлежно... според предписанията за загробване на токсични и радиоактивни материоли...

Link to comment
Share on other sites

е нали е бивша. ко ти пука?

Защото сега се е сетил, че преди 5 год. и 9 месеца си е играл с нея на чичо доктор или по-точно "Когато тя търсеше салама" :)

Link to comment
Share on other sites

Е.., значи не е за дяда ви Мраз. Неговото дупе е тооолкова изнежено, комай повече и от крачката му...

 

С неземни усилия успях да изтърпя няколко часа на твърдите камъни без да се облягам назад. Но си заслужаваше! Много ми хареса!

 

Сега ако има къде да отида на подобно представление но малко по-грандиозно (примерно с четворен състав и съответно по-голяма сцена) ще се размажа от кеф :D

Link to comment
Share on other sites

Прекарах 4 много приятни дена в Хърватска. Събирания с приятели всяка вечер в култови заведения и по 2 гмуркания на ден. Гмурканията също бяха много, много добри. Когато получа снимките ще покажа защо.

Link to comment
Share on other sites

Новите шишета на мин. вода Девин са ултра тъпи. Не знам кой "икономист" е решил да пести от капачката но са много неприятни

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...