Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега ще се наливам с Aberfeldy 12.

 

Добър избор! :)

 

 

Ех колко готино става кафето с малко бейлис за аромат вътре. Чак се изненадах... а помня че преди време бъзикнах "кака" че е открила топлата вода когато и тя се беше изненадала...

 

Абе Видене, така и не ми дойдохте на гости.. обади ми се 1-2 пъти и се отказа а бях обещал да я черпя с кафе жена ти... много сме сериозни няма що (особено аз)...

 

 

 

Два дена се борих с колелото.Тотално почистване.И двата дена като коминочистач в ръцете.Поне сега ми се струва че върви по-добре.

 

Ако те почерпя с 2-3-4-5 бири ще почистиш ли и мойто? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кво е убуу човек да изтръска лайноотхода...

 

Ред.: Ураааааааааа!!!! Намерих гооооо!!!!

 

p-uaug657ywh_video_detail.jpg

Link to comment
Share on other sites

Я дайте акъл къде могат да ми оправят мп3 плеъра. Разглобих го снощи целия, тъч падчето не работи, май ще трябва да купувам ново, а просто няма откъде. Дайте идея за някакъв сервиз, в който или ще ми продадат част или ще ми го оправят без да си одират кожата от гърба :].

Link to comment
Share on other sites

Мхъ-мхъ...бахти...касда бира...втора на път, мастика, ракия...Пак ще има простотия...

Link to comment
Share on other sites

Я дайте акъл къде могат да ми оправят мп3 плеъра. Разглобих го снощи целия, тъч падчето не работи, май ще трябва да купувам ново, а просто няма откъде. Дайте идея за някакъв сервиз, в който или ще ми продадат част или ще ми го оправят без да си одират кожата от гърба :].

Лошо ! Трябваше да търсиш сервиз преди да се правиш на мАстор, сега надали някой ще се навие да го прави... Мога да попитам моят човек (на когото аз лично карам пациенти от типа "Гроб тревясъл с кръст разклатен"), но това ще стане в понеделник... и ако се наеме с тази бъзикня, ще ти дам телефонът му - да си хортувате за кинти двамцата...

Link to comment
Share on other sites

Тва жените не са у ред...Ти го ебеш, то те целува и ти вика, че те обича...

Link to comment
Share on other sites

Ами живата истина си е!! А като се случи повече да нямате повече полово отношение, иска да си останете приятели. Е нормален човек може ли така да се държи?!

Link to comment
Share on other sites

Нормален човек не може така да се държи. Днес уж излезнах да поразходя малко чушкопека, тия криви спици ми е*аха мамата... Цял ден въртележки около Белинташ... прибрах се и омаах един литър таратор. Сега метрото нещо праща съобщения "следваща станция - анален сфинктер"...

Link to comment
Share on other sites

Ами живата истина си е!! А като се случи повече да нямате повече полово отношение, иска да си останете приятели. Е нормален човек може ли така да се държи?!

Нормален човек, не! Жената дори не е нормално същество (божие творение)..., ти ми кажи дали има друга живинка, дето да кърви от 7 до 10 дни в месеца и пак да остава жива... Странното държание обаче, може да се отдаде именно на тази кръвозагуба и свързаното с нея хронично влошено оросяване на мозъка.

Link to comment
Share on other sites

Абе кой ги знае, стига ми, че не ми се бъркат в работата. За другото майната им.

Link to comment
Share on other sites

Дали да дам около 100 лв за ъпгрейд на рам и видео. Мисля да заменя fx 5500 с някоя Pixel shader 3.0, напр. Radeon HD3650. + 1гб рам (общо 2), но пък процесора е доста слаб семпрон 3100+ и май ще се изгуби ефекта...

Link to comment
Share on other sites

Тва жените не са у ред...Ти го ебеш, то те целува и ти вика, че те обича...

 

Това не беше ли цитат на злобил или той е цитирал 2ма мъже и половина?

 

 

PS: Абе то и аз изпростявам ама на моменти сте ненадминати просто...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ме свърта и май ще заминавам за Германия. Предложиха ми работа в стриптийз клуб :D Пък после ще опукам парите за едно скандинавско скитане ;) Какви са вашите планове за лятото?

Link to comment
Share on other sites

Работа, лекции и изпити, мачове, френски, замразена плодова Активия и може би накрая море. И определено ще наминем през Германия ;)

Link to comment
Share on other sites

Планове за лятото:

Работа;

Отпуска;

Ескпедиция в Албания;

Мнооого обикаляне из Родопите;

Мнооого обикаляне из Стара Планина;

Мнооого обикаляне из Странджа.

 

Добро утро. Абе, Валентино, ти си имаш дадености за стриптиз клуб, ама все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Планове за лятото:

Работа, работа, работа.

По планините при всяка отдала се възможност

5 дни с колело в родопите

море без колело

Borovets Bike Park

Link to comment
Share on other sites

Ся след коментара на Атанас всеки ще се смени плановете и ще хукне към Германия! хахах

Така е умните и хубави жени в проста държава не виреят! Само пръчове си останем тука!

 

Мойте планове!

Работа.

Италия

Сащ = не се знае

Канада = не се знае

Русия = не се знае

България = знае се

Работа

Link to comment
Share on other sites

Абе обърнете внимание на последните ми 3 думи ;) Иначе на кой му пука ква жена ебе, умна или проста? Аз ще я еба, няма да я карам да ми цитира сонетите на Шекспир или да си говорим за синхрофазотрони и кварки.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...