Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може би на моите години ти ще си дърт. Аз не съм. И това няма да се промени, колкото и да напъваш клавиатурата си ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти си комплексар. Колкото и да не напъваш клавиатурата си. ;) И факта, че си направи зор да отговориш, говори достатъчно за себе си.

Link to comment
Share on other sites

ЧРД на Гено с малко закъснение

post-12-1236941441.gif

Ч.Р.Д. И НА СТОИЛ! И ТЕБ ТА ОБИЧАМ, МА!

 

 

Наздраве, момци! Как да не ви любим доживот :D

Link to comment
Share on other sites

Ванчо, можеш да се напъваш колкото си искаш. Има хора, чието мнение ценя (не фигурираш в този списък). Само те биха могли да ме засегнат с думи. Можеш да изредиш целия си списък с обиди. Можеш да твърдиш и че август е септември. Можеш да кажеш и че кафявото е бяло. Но пак - ще си бъдат думи без грам стойност за мен.

 

Иначе евала за клоунадата, но за тия години поне репертуара да беше сменил ;)

 

Ред: Дядо загубен може и да съм. Но дърт определено не :]

 

РеРед: Ваньо, ся се сетих на кой ми напомняш. Напомняш ми на супермен:

 

super-retard3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе не е ли рано за климатиците,все пак е Юни,а има още толкова много от жегите.

В момента вкъщи е много добре,а навънка си е пек де.

Дърти не дърти всички ходите до тоалетна нали,така че кво се карате :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Говорех за мобо, мидекс и гадо...

Бе, на Гадо там на беседката друго му говореше..., разцвет на силите, ала-бала... доста по-мек тон държеше когато ти обясних какво мога да те надправя. Иначе и аз на скоро се намерих ;)

но след като го повдигна - да, дърт си. При това доста.

 

Ама аз друго се чудя. Абе, на вас лапетата..., толкова ли голям проблем взе да ви става да го повдигате ?? Щото аз нито на годините ти, нито пък сега съм имал някакъв проблем с това да го вдигна (еле, па сабаля той сам си се вдига)..., но това сигурно е щото съм направен от по-добър матрял... де да знам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам за другите ама нещо голям задух настана последните дни. Климатика го пускам на 16 и пак не усещам особена разлика - той ли се е задръстил нещо времето ли такова...

 

Абе, Галине, на колко време трябваше да се чистят тези пущини бре?

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам за другите ама нещо голям задух настана последните дни. Климатика го пускам на 16 и пак не усещам особена разлика - той ли се е задръстил нещо времето ли такова...

 

Абе, Галине, на колко време трябваше да се чистят тези пущини бре?

И всеки ден да си чистиш филтрите..., пак няма да сбъркаш! Иначе в помещение с повечко текстил е нормално тази работа да се прави 1-2 пъти седмично, спестява ти много ядове в последствие, а и за такива принцеси като тебе е и по-здравословно :)) Ако не са ти затлачени прекалено много ваничките, мога да ти дам едно препаратче да си пръснеш топлообменниците и де-що има алгии да изпукат, а на другите буби ще им замиришат на по-хубаво дупетата и крачетата...

Link to comment
Share on other sites

И всеки ден да си чистиш филтрите..., пак няма да сбъркаш! Иначе в помещение с повечко текстил е нормално тази работа да се прави 1-2 пъти седмично, спестява ти много ядове в последствие, а и за такива принцеси като тебе е и по-здравословно :)) Ако не са ти затлачени прекалено много ваничките, мога да ти дам едно препаратче да си пръснеш топлообменниците и де-що има алгии да изпукат, а на другите буби ще им замиришат на по-хубаво дупетата и крачетата...

Ако кажеш какво препаратче да се вземе много хубаво ще направиш!

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех да почерпя нещо пък ти да ми го свършиш вместо мен че каквато съм мърда може да го направя идната пролет чак :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро време ще изпия полиращия препарат (ако съдържа алкохол) дето ти е за челното стъкло на японеца.

Link to comment
Share on other sites

Мислел си да почерпиш... самозалъгваш се дедо!

 

Ама и аз съм егоист... сготвих си перфектна рибка, изядох си перфектната рибка... никой не разбра колко перфектна е, освен мен и няколко мухи вероятно!

Да бе, що не се съберем някъде, ще сготвя риба, ще изкарате бири (аз кафе) и стаа хавата!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично употребявам някакъв (не му знам точният код, щото колегите от които го купувам ми казаха, че ако ми го кажат - трябва да ме убият след това :)) ) препарат на Ma Fra. Това ми е тежката артилерия..., смърди на сода каустик, но прави чудеса! Успява да смъкне всичкият катран, мазнотии и лайна дори и от ресторантски климатик (особено тежък случай). Това успява да изкара във вид на зеленикава пяна, дори гадостите които са се навъдили по дренажа. После за доизчистване и ароматизиране пръскам Desck Foam на 3М или ако нямам (щото не се намира вече лесно), пръскам един спрей за авто климатици - Synt Air (този в момента на нанасянето може да ти докара напукване на петите от зловоние, но след около 3-4 минути започва да ухае доста свежо)

Аз мислех да почерпя нещо пък ти да ми го свършиш вместо мен че каквато съм мърда може да го направя идната пролет чак :)

Като ти знам барчето - кат' нищо ще вземеш да ме съгласиш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като ти знам барчето - кат' нищо ще вземеш да ме съгласиш :lol:

 

В момента има налични 3 коняка - Martell XO, Hennesy XO и един български който също не им отстъпва. Уискитата свършиха но пък има някоя и друга бира ... :devil

Link to comment
Share on other sites

В момента има налични 3 коняка - Martell XO, Hennesy XO и един български който също не им отстъпва. Уискитата свършиха но пък има някоя и друга бира ... :devil

Еее..., Ники..., коняк с бира намирисва на свинщина, бе човек! Освен това е показване на грубо не уважение и към двете питиета! Това е нещо заради което тълпа от екзалтирани франсета, би те понесла вързан на кол, полят с катран и овъргалян в гъши пух (все пак са французи), а в последствие би те пребила с камъни.... (а Ваньо... не, не този Ваньо..., би казал... - Ъ, сипИ по още едно...!)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...