Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дааа, по кварталите няма да има толкова задръствания, предполагам. Така или иначе не могат да извозят боклука преди да се засили движението, така че... А относно снайпера - защо ще хабиш патрони? стари картофи или лук нямаш ли на балкона :). Така ще прибавиш още един аромат към иначе ароматизираните 'карамели' :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вишни със сиренце и прошуто за закуска. Плюс чаша силно чисто (без захар, без мляко) кафе и чаша вода... ебаси кефа.

Link to comment
Share on other sites

Шунка с вишни :), почти като диня с айрян. Как е на вкус, като смесиш вкусовете. А и със сиренцето...

Link to comment
Share on other sites

Вие сте извратени! :)

 

Ние сме смели гастрономи... има и различни неща от сланината с праз (да живей).

 

_____________

 

Ако знаеш какъв печен заек с вишнево-сирен сос правя...чудо. Особено ако е леко подлютен и с кисели краставички.

Link to comment
Share on other sites

Ние сме смели гастрономи... има и различни неща от сланината с праз (да живей).

 

_____________

 

Ако знаеш какъв печен заек с вишнево-сирен сос правя...чудо. Особено ако е леко подлютен и с кисели краставички.

Загуби ме с киселите краставици :ph34r: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Малей трябва да чистя около 25 кила грах.Иначе направихме и система за капково напояване и ще станат бахти айляшките домати.

Link to comment
Share on other sites

Слушайте какво, не искам като стана да хвърля поглед на форума и освирепял от глад да се запътя към хладилника! Бива ли такова нещо? Host, особено пък ти с тоя заек. Другия път да ми запазиш 1 парченце. Letalis, не знам какво не им харесваш на киселите краставички но ако е сложил и малко кашкавал става 1 път.

Link to comment
Share on other sites

Поръчах. Продавам стария при това много изгодно ама май никой не го иска :(

 

ПС: Ти пък откъде знаеш за диванчето? Нямам спомени да съм казвал...

Link to comment
Share on other sites

Първо, видях темата за продажба.(м/у другото дивана е супер, ама сега съм хванал да сменям дограмата и не останха пари....иначе щях да го отнеса веднага) Ден по-късно, докато плащах, току що пристигналата ми спалня в Нов дом, ти разправяше, на 50 см. разстояние от моя милост, (на онез моми, намусени - продавачките), че си успял да убедиш жената за тея арните диванчета. :laughing: После се сетих, че това нещо ми е познато отнякъде( щото не сме се виждали на живо с теб).И ми светна, че дедото разправяше из форума за опитите, да убеди жена си, за едни такива арни диванчета с разни екстри. :lol: Даже тръгнахме заедно да излизаме от магазина и подозренията ми се оправдаха...качи се на...о чудо Авенсиса.И те така...за диванчето. :lol:

Ама три месеца...много бре дедооо.Или закачи онова от плевенския склад?

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен :)... и дано "то" да не е единственият повод да се взимате...

 

Ред.

3.Колекция източни ножове - 17бр.

Тези ме интересуват живо. Цъкни малко снимки на лично...

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с гореобявеното подарявам:

1.Противогаз общовойскови - 2бр.

2.Противогаз спецчасти - 1бр

3.Колекция източни ножове - 17бр.

4.Колекция ножове за АК - 8бр.

5.Колекция книги за ножове - 24бр

6.Колекция книги за оръжие - 183бр

 

 

Има и още...ама не съм се решил...

Link to comment
Share on other sites

С Танас пак се взехме biggrin.gif

 

 

Потвърждавам...След като разбрахме, че чакаме бебе... unsure.gif

 

Ако се гъбаркате ще ви бия и двамата! Ако не - да сте ми живи и здрави!

 

Наско - спец-газа за мене ако обичаш

Link to comment
Share on other sites

качи се на...о чудо Авенсиса.И те така...за диванчето. :lol:

Ама три месеца...много бре дедооо.Или закачи онова от плевенския склад?

 

Ееее тоя Авенсис стана форумно известен :lol: А видя ли го отстрани колко хубаво е задран? :)

 

Що не се обади. Верно имаше 1 човек вътре, но така и не обърнах внимание кой беше.

 

3 месеца - ИСКАМ НОВ, не искам Плевенския. Не че ще е кой знае каква разликата но ако го взема сега трябва да изхвърля стария защото а и ще ми дойде малко тежко така импулсивно да взема да броя 2 бона за диван...

 

 

 

 

С Танас пак се взехме :D

 

Потвърждавам...След като разбрахме, че чакаме бебе... :unsure:

 

Само така! Честито и от мен!

Link to comment
Share on other sites

Колекция книги за оръжие - 183бр

Има и още...

 

Ебаси терориста! :woot ...а "още"-то сигурно са наръчниците "Сглоби сам портативна ядрена бомба за 15 минути" и др. такива...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Хах, взе да ровиш из телефона, пък и щеше да е малко странно, да те дръпна за ръкава и да ти кажа дедоо, аз съм магданоза от форума, аре да ходим да пие кафе у вас. :lol: .Хах, не мислиш ли?Не видях задраното, явно е било отдясно, а аз я видях само отляво и отзад.Ама 'земи го оправи вече, че host-а ще вземе да изпорка наистина ония мехлеми за стъклата. :laughing:

Абе щом ти се чака.Аз моята спалня я чаках около 2 месеца и половина, даже закъсняха с доставката няколко дни и бая се бях позамислил дали да си търся неустойката, описана на гърба на поръчката-договор.Ама си викам айде, тоя път от мен да минем, пък и аз не бързах чак толкова.И без това сега у нас е като следвоенните години в нацистка Германия. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...