Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И като съм почнал с мрънкането производителите на дрехи трябва да ги осъди някой за това че слагат такива тефтери по блузите. То не е някакъв етикет който да може да се изтрае. То са едни отвратително боцкащи етикети зашити с найлонова корда която боцка като игличка а по-долу са 5-6 листа тефтерче. Ми да дават направо отделна книжка с "ръководство за потребителя" като се налага за една тениска!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...То са едни отвратително боцкащи етикети зашити с найлонова корда която боцка като игличка...

 

Тъй като у нас имаме доста голямо количество дрехи, десетки пъти сме се възмущавали с жена ми точно за тези етикети. Що за идиотизъм - всички производители (вкл. и известните) са се наговорили да ползват един и същ "бодящ" материал за етикетите си и човек се принуждава още след покупката веднага да го изреже. Така и марковите производители губят, тъй като на дрехата им вече няма да стои фирмата. А решението е много просто - сменяне материала на етикета и "бродирането" на нишки върху него.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре една лека щампа от вътрешната страна (някои вече правят така) а етикетите - закачени на онези корди и да можеш да го изрежеш. Най-добре ако има копчета да е през илика за да не се пробива никъде.

 

Аз вече ходя с едно малко скалпелче и не просто ги отрязвам а ги разшивам за да не остава никаква част от етикета по блузата защото и малко да има пак боде понякога. И са обикновено и горе по средата и долу в ляво на блузите. На панталоните не ме дразнят но на блузите ги отстранявам хирургически.

 

Куриоза е че с такова скалпелче в портмонето успях да стигна до щатите и да се върна от там минавайки поне 8 пъти през летището. Хубаво че не ме усетиха че щях да прекарам 1 седмица в някоя килия да ме разпитват защо съм искал да отвличам самолета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър ви ден. Пък на мен ми остана една дипломна и ще съм бакалавър вече. Мале, мале... И такива като мен взеха да ги пускат :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз чуствам как..., скоро на един друг персонаж от форумният фолклор ще му излоча бирата, при това най-брутално!

Link to comment
Share on other sites

А нам мен за сефте ми се случва да чета ВТОРИ ден и да не помня дори името на предмета. Баси мамата :(

 

Ахилесов, пак ли сте вие бре :)

Link to comment
Share on other sites

Ай' стига бе - кой пише с ъкаунта на Атанас? :ghost

 

Амчи аз си пиша. реших културно да го давам, да му еба майката...

Link to comment
Share on other sites

А аз чуствам как..., скоро на един друг персонаж от форумният фолклор ще му излоча бирата, при това най-брутално!

 

Ако е този който си мисля - НЕ МОЖЕШ! Има в изобилие

Link to comment
Share on other sites

Бийн деър, дън дат!

Хораааааа, хорааа! Как се обръща света! Вчера бях на прага на отчаянието, а днес светлината в тунела ме блъсна! Туй нящо - живота - голяма работа било.

Link to comment
Share on other sites

Да! :lol:

Сега гледам някакви трейлъри и какво да видя:

Камеранчо от Аватар се е засилил към Резидент Ивъл.

Пианиста играе в хорър филм.

Сталоун е събрал всичкото известни екшън герои в 1 филм.

И всичкото това - тази година. Много съм доволен

Link to comment
Share on other sites

Започнеш ли да се уригваш на една жена, отвържи й синджира и я пусни в полето. Тя, понеже е кучешка порода, все ще намери при кой да иде.

 

Добро утро :)Особено на женската част, дет са 2-3 май.

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, аз като бруталитет нямам нищо против подпръцквания, уригни и тем подобни... Пък човещинка си е... Няколко души могат да потвърдят това.

 

Иначе добро утро и на теб и на другите съфорумци! Аз най-накрая успях да поспя 8 ч. :)

Link to comment
Share on other sites

Тея от ЕВН ми късат нервите ЕЙ!

Първо спираше тока за по 10 минути, след това почнаха да го цъкат на секунди, тъкмо спира и се просягам към контактите и оп, всичко светва пак.

Link to comment
Share on other sites

Втори ден, заложник на счетоводството... Пратете помощ!!

Дай адрес :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...