Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Я питайте гугъл какво значи "cognitus ergo sum"...

 

Последните две страници, особено поста на Галин ме доведоха до нови вълни покъртителен смях. Но трябва да се внимава. От някое високопланинско пасище може да дойде разлютен овчар с каракачанките и да размаха гегата...

Link to comment
Share on other sites

Я питайте гугъл какво значи "cognitus ergo sum"...

 

Последните две страници, особено поста на Галин ме доведоха до нови вълни покъртителен смях. Но трябва да се внимава. От някое високопланинско пасище може да дойде разлютен овчар с каракачанките и да размаха гегата...

 

и дано да е гегата...дървената :D

Link to comment
Share on other sites

Я питайте гугъл какво значи "cognitus ergo sum"...

 

Последните две страници, особено поста на Галин ме доведоха до нови вълни покъртителен смях. Но трябва да се внимава. От някое високопланинско пасище може да дойде разлютен овчар с каракачанките и да размаха гегата...

 

 

“Cogito ergo sum – мисля, следователно съществувам”/Р. Декарт/..., но cognitus - не знам, а виждам, че и такава дума съществува :))

 

Вярно е това:) Само Гадо е способен да направи такъв задълбочен анализ, подкрепен с толкова ярки доказателства и най-често плод на собствения му житейски опит :D хихихи

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината точно тази думичка исках да напиша. Само че действах по памет... Друг път ще знам - като искам да кажа нещо оригинално и яко, ще ровя латинските речници...

Link to comment
Share on other sites

E аз съм имала изпит по латински, но в интерес на истината и тази дума видях в интернет и може би означава нещо, но сега нямам време да търся, че съм на работа:)

 

Да се похваля, че братовчедката си купи скутерче и НАЙ-НАКРАЯ се намери човек, с който да карам, когато се върне от Германия де, но тя си идва често:) Много съм щастлива! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не си чувала думата "коитус"? Въй... По латински едно време ме скъсаха, щото отидох напушен като гъз...

 

Ред: Понеже, гледам, Виден си е взел билети за Lord of the Dance - ето поздрав!

Link to comment
Share on other sites

Аз си ги пръскам редовно с един спрей, но след 12 часа без да се събуя пак си лъхнат, тъй че няма спасение :)

Link to comment
Share on other sites

Как ми миришат кракатаааа!

На мой колега принадлежи следната констатация: "Краката ми миришат на панагюрска луканка!".

Link to comment
Share on other sites

Ех, ама сте ужасни!!! Аз се фукам бе!!! Не се оплаквам! На един мъж ако не му миришат крацете/чорапите къв мъж е?

Link to comment
Share on other sites

Аз от както почнах да носа само обувки от естествена кожа, краката ми мирашат на маргаритки и теменужки. Препочървам на всеки да опита

Link to comment
Share on other sites

Тук голямо значение имат чорапите. Аз целогодишно ходя с кубинки и памучни или вълнени чорапи. Смрад няма. Но в момента в който обуя изкуственяк...

Link to comment
Share on other sites

Рекох да мина, да се облекча от поредната порция отпадъци от мисловна дейност..., ама няма! Гледам пак се е заговорило тук за обувки и крака, остава само да цъфне от някъде и дядо ви Мраз с неговите нежни крачка и идилията ще е пълна...

 

П.с. Ми, що не пробвате да не си подмивате задниците за един-два дена, да видите как ще засмърдят на букет, отбрани френски сиренца....

Link to comment
Share on other sites

Дедо ви носи само маратонки защото са му най-удобни. И мразя да ме лъжат че като ми направят краката на дроб сърма след месец щели да се отпуснат. На баба им фарчилката - кат' не са ми удобни още от първата секунда след обуването няма да ги взема. Аз повече се нервирам като ме бъзикат продавачките и се опитат да ми пробутат някой боклук и колкото по-настоятелни са и ме убеждават че черното е бяло толкова повече им сипвам след това.

 

За подмиването и миризмата на фр. сирена не знам но малко лук с боб какви чудеса прави с ароматизирането на стаята :lol:

 

PS: Най-хубавия боб правят в Национала в Хисар. То верно че са повече свински пържоли отколкото боб ама пък е страхотно!

 

Аз от както почнах да носа само обувки от естествена кожа, краката ми мирашат на маргаритки и теменужки. Препочървам на всеки да опита

 

И чат пат на говежди гъз, а? :lol:

 

Най-проветриви са маратонките за тичане и още по-добре сандалите ако трябва да сме сериозни.

Link to comment
Share on other sites

 

За сирената не знам но малко лук с боб какви чудеса прави с ароматизирането на стаята :lol:

 

PS: Най-хубавия боб правят в Национала в Хисар. То верно че са повече свински пържоли отколкото боб ама пък е страхотно!

Оооо..., значи не си пробвал ефектът от комбинациите яйца с чесън или яйца с риба. Ако пък след някое от тези двете лъхнеш и една газирана водичка... дет са вика remove-remove, околните направо обявяват бедствено положение, а теб те напада екип от екзалтирани уфолози с идеята да ти направят дисекция за да установят какво точно е това умрялото което се разлага вътре в теб.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ужасно некачествени простотии напоследък.... След тежкия ден ми е много по-добре да засуча от ракийката на Галин (доста пауър има в тая партида), да си суча наргиленцето и да тествам нета на село laughing.gif

 

---------------

 

ЕДИТ: Специален поздрав за Пешо!

 

 

С пожелание не да се спуска с тоя вакъл костюм, а да си намери подобна девойка, че да олаби жилката най-сетне... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...