Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

.... Предпочитам прясно изстискан портокалов сок, но няма кой да ми го прави а и ще трябва да осигуря редовни доставки на портокали... изобщо много е тежко. Докато с кафето - цък копчето и отдолу тече, после слагаш няколко лъжички захар и доливаш с мляко и за под минута е готово.

Щото си наше момче..., пък като те знам и как обичаш да си огаждаш на гайдата (като бременна булка)..., освен това и аз съм на ясно, че мързелът е оста около която се върти човешкият прогрес... - мога да те оредя с една машинка за изстискване на портокали, като тези в Сани примерно, но доста по-малка. Мяташ в бункера 5-6 кила и после имаш грижи само да изхвърляш корите в коша...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес бях на лекар с оплаквания за температура, главоболие и кашлица, и само и единствено по някаква глупава рентгенова снимка на гърдите, се съмняват, че имам периокардит на сърцето.

 

Кардиограмата била нормална, а на ехографа му мигал монитора, та не се знае какво точно се е видяло.

 

Сега искат да ме хоспитализират за изследвания и евентуално лечение. Тъпа здравна система..

Link to comment
Share on other sites

мога да те оредя с една машинка за изстискване на портокали, като тези в Сани примерно, но доста по-малка. Мяташ в бункера 5-6 кила и после имаш грижи само да изхвърляш корите в коша...

Кажи някаква цена за такава машина.

Link to comment
Share on other sites

Щото си наше момче..., пък като те знам и как обичаш да си огаждаш на гайдата (като бременна булка)...

 

Аз се надявам да автоматизирам процеса с помощта на мойта булка ама нещо не се получава. Идеята е "машината" да приема гласови команди от сорта "Донеси още сок" и след малко на бюрото ми да цъфне нова чаша сок а старата да изчезне "магически"...

 

За угаждането си абсолютно прав обаче :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не са зле, обаче им има нещо не наред.

Друго по-така добро няма ли да идва в България, че и аз да се похваля, че съм бил на концерт!? XD

Link to comment
Share on other sites

Друго по-така добро няма ли да идва в България, че и аз да се похваля, че съм бил на концерт!? XD
Съжалявам, след провала в Аляска - Wolverine не прави вече концерти...
Link to comment
Share on other sites

Щото си наше момче..., пък като те знам и как обичаш да си огаждаш на гайдата (като бременна булка)..., освен това и аз съм на ясно, че мързелът е оста около която се върти човешкият прогрес... - мога да те оредя с една машинка за изстискване на портокали, като тези в Сани примерно, но доста по-малка. Мяташ в бункера 5-6 кила и после имаш грижи само да изхвърляш корите в коша...

 

Хахахахахахах

 

Галине, дай да купим една такава партийно, Никито да си пие сокове, ние ще цедим цитруси за джибри и ще правим ракия!!! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахах

 

Галине, дай да купим една такава партийно, Никито да си пие сокове, ние ще цедим цитруси за джибри и ще правим ракия!!! laughing.gif

То, ако ще се използва и за производство на джибри ще трябва една точно като на Сани... :woot - пък този клас са си цифричка ~ 4.5 - 5 хилки са... За тези кинти - лично аз бих се наел да ги изстискам и намачкам на ръка - при това с нежност и внимание към всяко зрънце.... Хем и ще понаправя ръце... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За тези кинти - лично аз бих се наел да ги изстискам и намачкам на ръка - при това с нежност и внимание към всяко зрънце.... Хем и ще понаправя ръце... :bgrin:

С такива големи амбиции трябва да те наемат в някоя рекламна агенция.

"От мойте ръце директно във вашата уста!" XD

И'га'ти "комършъла" (warning шлокавица)!

Link to comment
Share on other sites

Търси се опитна мишка!

1. Да има компютър с XP.

2. Компютърът да не е с обновен DirectX.

3. Да няма играта, Earth Eternal.

4. Компютърът да е с над 512 рам.

5. Да има видео карта поне 6та серия GeForce или еквивалент от Ati.

6. Да има 10 минути (максимум) свободно време.

 

Искам да разбера дали Direct X може да съществува като Portable версия съвместно с програмата която ще го използва!

За целта ще се тества една Portable игра с вградени библиотеки на DX9c.

Играта е под пълна изолация... няма да има щети над машината (надявам се/щото така се вика и за грипните епидемии ама знаете как става накрая)! XD

 

Възнаграждение: Никакво! (все пак търся опитна мишка, иначе щях да пиша приятел/работник/служител/прочие)

Link to comment
Share on other sites

Camembert_Rustique_light2.jpg

 

Това нещо е толкова зловонно, че ще се наложи да си вземем нов хладилник. И нова кухня.

Трябва да се продава с маска и хазмат костюм.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=qybUFnY7Y8w

 

Уникално як клип, съдейки по изцапаните гащеризони, мисля, че са правили няколко опита при заснемането :P

Верно, че е много яко клипче...

Link to comment
Share on other sites

Пу, да се еба. Днес направихме 8 часов преход на Витоша. кв. Симеоново - Алеко - с. Бистрица. Деба, единственото нещо, за което се оказах прав беше, че 3 литра вода ще ме оправят ( останаха ми към 200 мл :Д ). То не бяха снегове, простотии, деба. Поне се поизморих малко :3.

Link to comment
Share on other sites

И аз днес се поразмърдах :) Ама ще знам - вече да си нося и кафе на преходите... Пак кръвното ми удари пода и ме цепи китарата...

Link to comment
Share on other sites

Ако Бог забравеше за момент, че съм една парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.

 

Бих придавал стойност на нещата не спрямо това колко струват, а спрямо това, което означават.

 

Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха и колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!

 

Ако Бог ми подареше късче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи пред слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.

 

Боже, ако можех, бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето. Бих изрисувал върху звездите с вдъхновението на Ван Гог едно стихотворение на Бенедит, а песен на Шерат би била серенадата, която бих подарил на Луната. Бих поливал със сълзите си розите, за да почувствам болката от прегръдката им...

 

Боже, ако имах едно късче живот... Нямаше да оставя да премине дори един ден, без да кажа на хората, че обичам, че ги обичам.

Бих накарал всеки мъж и жена да повярват, че са мои любими и бих живял влюбен в любовта.

 

На хората бих посочвал колко грешки правят, като мислят, че спират да се влюбват, когато остареят, без да разбират, че остаряват, когато спират да се влюбват! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На възрастните бих показал, че смъртта не настъпва в резултат на преклонната възраст, а в резултат на забравата. Научих толкова неща от вас, хората... Научих, че всички искат да живеят на върха на планината, без да знаят, че истинското щастие се намира в начина, по който изкачваш стръмния склон. Научих, че когато новороденото за първи път стисне в малката си длан пръста на баща си, го пленява завинаги.

 

Научих, че човек бива оправдан за това да гледа другия отвисоко, само когато трябва да му помогне да стане.

 

Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш. Ако знаех, че днес би бил последният път, когато щях да те гледам как спиш, бих те прегърнал и бих се помолил на Господ да мога да стана пазител на душата ти.

Ако знаех, че това ще бъде последният път, когато те гледам как излизаш от вратата, бих те прегърнал и бих ти подарил целувка.

Ако знаех, че това е последният път, когато ще чуя гласа ти, бих записвал всяка твоя дума, за да мога да ги слушам отново и отново.

Ако знаех, че тези са последните моменти, когато те виждам, щях да ти казвам “обичам те” и нямаше глупаво да мисля, че ти вече го знаеш.

 

Винаги има едно утре и животът ни дава и други удобни възможности, за да направим нещата така, както трябва, но в случай, че направя грешка и ни остава само днес, бих искал да ти кажа колко те обичам и че никога няма да те забравя.

 

Утре-то не е гарантирано за никого – нито млад, нито стар. Днес може да е последният път, когато виждаш хората, които обичаш.

Затова не чакай повече, направи го днес, защото ако утре-то никога не дойде, със сигурност ще се разкайваш за деня, когато не намери време за една усмивка, една прегръдка, и беше много зает, за да направиш действителност последното им желание. Дръж тези, които обичаш, близо до себе си, кажи им шепнешком колко много имаш нужда от тях, обичай ги и се отнасяй с тях добре, намери време да им кажеш “извинявай”, “прости ми”, “моля те”, “благодаря” и всички думи, изразяващи любов, които знаеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...