Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

това е код за достъп:

 

,ьуяеа

 

добре де, не е код за достъп, а подсказка към код за достъп.

 

който съобрази какъв е кода за достъп от подсказката и за къде е - халал да му е.

 

най-бързия и умен пичели ;)

Дан Браун се завърна у Форума :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

това е код за достъп:

 

,ьуяеа

 

добре де, не е код за достъп, а подсказка към код за достъп.

 

който съобрази какъв е кода за достъп от подсказката и за къде е - халал да му е.

 

най-бързия и умен пичели ;)

qawsed ? Прилича все едно някой е тръгнал да ми пише с БДС

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да изчисля колко молекули мляко от крава има в кофичка кисело мляко за 0.09 стотинки. Готов съм да се обзаложа, че и една няма да има. Имаше една пловдивска фирмичка с името "Гавра" !!!, която произвеждаше подобно. Сега гледам в брошурата на Карфур може би същата фирмичка се е преименувала в БМК Булмилк :)

 

Дан Браун се завърна у Форума :)

 

:) Дам! Овърмен добре дошъл, по-интересен е форума с теб. Поне човек може сериозно да поспори с теб - нищо, че не рядко прекаляваш.

 

П.П. Кой е този Дан Браун btw ?

Link to comment
Share on other sites

П.П. Кой е този Дан Браун btw ?

"Дан Браун е известен американски писател на трилъри. Най-четените му романи са Шифърът на Леонардо и Шестото клеймо..." Дан Браун

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да изчисля колко молекули мляко от крава има в кофичка кисело мляко за 0.09 стотинки. Готов съм да се обзаложа, че и една няма да има. Имаше една пловдивска фирмичка с името "Гавра" !!!, която произвеждаше подобно. Сега гледам в брошурата на Карфур може би същата фирмичка се е преименувала в БМК Булмилк :)

Отивай пък сега да изчисляваш колко има в ония по 5ст. в Кауфланд :laughing:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Кой е този Дан Браун btw ?

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: викаш и гугъла нещо го спряха тоя следобед...

 

 

"Дан Браун е известен американски писател на трилъри. Най-четените му романи са Шифърът на Леонардо и Шестото клеймо..." Дан Браун

 

Как можа... развали хубавия бъзик... можеше поне още 1-2 поста да го поюркам

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: викаш и гугъла нещо го спряха тоя следобед...

Кво е тва гугъл? :D

Link to comment
Share on other sites

Туй чичо Гошо от 3 етаж с голееееемите мустаци нали,ей и аз го знам :)голям е пич!

Link to comment
Share on other sites

П.П. Кой е този Дан Браун btw ?
Автор на евтини конспиративни романи втора употреба. Нещо като Ла'Фиеста на литературния пазар. Прочут с творбите си "Шлифера на Леонардо" и "Шестото лайно"...

 

Чичо Данчо - добре си ни дошъл :]

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че съм таква мърда... утре със сигурност трябва да поспортувам (и не само утре). Днес гледах и нещо сходно като качество със "Шестото лайно" ( "Отстреляй бившата" - преводача - мисир си ;) ) и странно, толкова ми е добро настроението, че чак намерих логика в тоя филм.

 

Определено ми има нещо...

Link to comment
Share on other sites

Май само аз разгадах напълно "шифъра на Леонардо", което пък си е тъжно (още -1)

 

А нали... че то за да решиш тази задача трябва да имаш най-малко 3 висши и IQ от 280 нагоре пък такива сте единици :lol:

Link to comment
Share on other sites

А нали... че то за да решиш тази задача трябва да имаш най-малко 3 висши и IQ от 280 нагоре пък такива сте единици :lol:

Ам'чи аз пък..., с такива с по-малко IQ, не сядам да си пия ракията....

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: викаш и гугъла нещо го спряха тоя следобед...

Как можа... развали хубавия бъзик... можеше поне още 1-2 поста да го поюркам

 

Ми Гугъл и той човек, може ли през 5 мин за глупости да го разпитвам ? А и не може да отговаря остроумно както ще ми отговорят тук. :)

 

Автор на евтини конспиративни романи втора употреба. Нещо като Ла'Фиеста на литературния пазар. Прочут с творбите си "Шлифера на Леонардо" и "Шестото лайно"...

 

Чичо Данчо - добре си ни дошъл :]

 

Добре казано !

Link to comment
Share on other sites

Пак останах без пари... Дедо ся ако дойдат студени дни идвам у вас се грея на топлината от новото ти ПЦ да знаеш! XD

Тамън ще ме черпиш онова кафе което ми обеща преди... чакай да помисля, година хахаах.

*баси, мноо съм нагъл*

 

Т'ва всичко прощавам ама някой да ме излъже, че ще ме черпи хубаво кафе... тцтцтц.

Link to comment
Share on other sites

Майна, аз никого не съм излъгал и обещал ли съм нещо съм го свършил... въпроса е КОГА... нямам спомени кога съм ти предложил да те черпя но всеки от форума стига да пожелае ще го почерпя. Големия въпрос е да се синхронизираме как и кога да стане, но при достатъчно упоритост се получава. Който не вярва да пита Midex :)

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХ Sent 30 July 2008 - 23:15 ама как съм запомнил че някой е споменал черпене, явно е било голяма дата. XD

(виж колко е хубаво да си пазиш личните съобщения)

 

Аз по-хубаво кафе от мойто не съм пил, така че не смятам пропускането да опитам от нечии друго кафе за загуба. *самочувствие барам* хахах

 

Мммм пак мидекса го отнесе, имам наблюденията, че в тоя форум к'вот стане все мидекс изкача от някъде като пример или виновник. XD

 

П.П. Не ме разбирай погрешно, просто чакам да се копира една база данни от един сървър на друг и БОЖЕ... отнема много време!

 

I feel something... I don't know what exactly it is, I feel like... like... I NEED TO SPAM!

Link to comment
Share on other sites

Мммм пак мидекса го отнесе, имам наблюденията, че в тоя форум к'вот стане все мидекс изкача от някъде като пример или виновник. XD

 

Ахахахахахахахаа :rofl: ей това беше лафа на деня :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е смешно! А, ако вземе да напусне форума, малееее, трябва да му устройваме парад за изпращането, даже и със заря, може и президента да поканим да изнесе реч... и венци, с венците малко се изхвърлих вече. XD

Link to comment
Share on other sites

Много интересен клип за събуждане! Как не съм го видял досега... И кой идиот е сложил тия черни ленти?!?!?angry1.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Украинките не са голи в действителност, покрити са хубавите места - проучих въпроса laughing.gif

 

Обвиняват ги обаче, че са крали от френчетата:

 

 

Като знам колко им е акъла и като гледам реакциите на минувачите няма да се учудя, ако тия са голи наистина biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...