Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всичко освен класическата музика съкс. Шах, мат и 2 пешки метър!

 

преди пешки се казва нещо друго...все едно си се объркал и после се поправяш с пешки :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ставаше дума че АЗ не бих отишъл... но понеже се промъкна и комерсиален елемент в цялата работа реших да се замисля "за колко аджеба бих отишъл на концерт на Десислава примерно"... та според зависи колко е студено и къде ще е и колко ще продължи реших че за горе-долу толкова бих се прежалил, може и за повече, пък остатъка ще го изпием после :lol:

 

Абе за какво ти е време бе човек, студено било, ти да не се нагаждаш да спиш с нея на тоя концерт... и като се замисля много хора биха отишли само заради това, а и някои сигурно ходят с мерак... ама само с мерак де. XD

 

преди пешки се казва нещо друго...все едно си се объркал и после се поправяш с пешки :)

 

Шшшш ей, внимавайте с броя на "пешките" щото да не се окаже после, че ви е била яко радияцията от Чернобил? ха

Link to comment
Share on other sites

btw, Чефо, ако си мислил до сега, че метъла е отвратителен - ето ти тема за размисъл :lol:

Tва истински клип ли е? Бая се посмях. Дано има добри хора на света да им пуснат по един куршум в главата, за да не се мъчат. Един въпрос? Повръщане ли се чува от "песента" или дране? :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Май е някакво дране.Ама тоя стил наистина не става.Мен определено ме дразнят Metal core И тия свинските изпънения.Ама всеки си има вкус.

ся е яко :)
Link to comment
Share on other sites

Един въпрос? Повръщане ли се чува от "песента" или дране? :D :D :D.
Според мен е повръщане при коленето на прасе :D
Link to comment
Share on other sites

btw, Чефо, ако си мислил до сега, че метъла е отвратителен - ето ти тема за размисъл :lol:

 

Трябва да му се пусне Of fire and blood на Anaal Nathrakh, единствената песен от последния им албум, в която има наченки на мелодичност :Д.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре на Стефчо да му се пусне Телетъбис за наказание,че не слуша правилната музика!!А ако оцелее след това имам на идея 4 или 5 индийски филма :)

Link to comment
Share on other sites

Или това http://www.youtube.com/watch?v=cReHCdLBB5Y&NR=1&feature=fvwp (тук трябва да има емотикон,но понеже не ми бачкат няма)

Link to comment
Share on other sites

Най-добре Чефо да си фане оная работа под мишница, да се изнася вече от работа, че кое време стана?....и да си пусне Руси или Черни....и да си гледа кефа :D

Link to comment
Share on other sites

btw, Чефо, ако си мислил до сега, че метъла е отвратителен - ето ти тема за размисъл :lol:

 

Този с бялата ризка прилича на учителя ми по физкултура, който ми водеше утринна гимнастика преди 22 г. :rolleyes: Същият стил, същите движения,същата бяла ризка, същата музика :D

Link to comment
Share on other sites

И руса коса. Направо мечта.

За косата..., май нищо, никъде не е казвано... Но! Според личните и твърдения - може да ГОТВИ вълшебно..., и точно това е камъкът под който е заровено кучето! Защото според една сибаритска теория - добра готвачка = добра е**чка.

Link to comment
Share on other sites

същата музика :D
Преди 22 години учителя ти по физкултура е слушал grind? (Или както точно се класифицира тоя шум) :D
Link to comment
Share on other sites

Какво ги зачекнахте тия фолк певици и техните концерти, като те индивидуални такива просто нямат. Пеят по кръчми, фолк дискотеки и събори. Така че колкото и пари да ви дадат, няма как да стане. :)

Link to comment
Share on other sites

Какво ги зачекнахте тия фолк певици и техните концерти, като те индивидуални такива просто нямат. Пеят по кръчми, фолк дискотеки и събори. Така че колкото и пари да ви дадат, няма как да стане. :)

опитай на мен да дадеш някой лев и аз с "голяма мъка" ще ида в Планета Пайнер и ще те поздравя. Обещавам :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

опитай на мен да дадеш някой лев и аз с "голяма мъка" ще ида в Планета Пайнер и ще те поздравя. Обещавам :D :D :D

 

На "концерт"?

Link to comment
Share on other sites

Хората знаят, "Станчо не дели кафе!" и са много прави!!!

НЕ ДЕЛЯ КАФЕ!!!

Аз на мойто гадже не давах от кафето което вече съм си направил за мен (ако трябва ще направя ново, ама от мойто НЕ), та на друг за експерименти да дам!

Link to comment
Share on other sites

МИ то твойто е отрова не е кафе. Пък и при такова силно кафе след 20 години познай сърцето на къф г.з ще ти стане.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен за това... щом след 6тото не ми трепери ни пръст ни нищо, даже изглеждам все така сънливо, значи смятай! XD

В момента тряа се притеснявам какво ще стане ако спра да пия кафе.

 

Иначе... да бъдем реалисти, цигарите ще ме довършат по-бързо! XD

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш мога да ти пратя някоя и друга статия където беше подробно обяснено какво ще стане но в общи линии ще вземеш да се чустваш по-бодър през цялото време, защото кафето действа за малко а след това има обратен ефект.

 

Аз затова го пия разредено с мляко и подсладено че да минимизирам ефекта от кофеина. То и това не е много полезно обаче пък много го обичам пусто. Предпочитам прясно изстискан портокалов сок, но няма кой да ми го прави а и ще трябва да осигуря редовни доставки на портокали... изобщо много е тежко. Докато с кафето - цък копчето и отдолу тече, после слагаш няколко лъжички захар и доливаш с мляко и за под минута е готово.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...