Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина.

 

Гледам нещо си се размечтал но конкретно за спането ИЗОБЩО ама ИЗОБЩО не си прав. Вярвай ми - съня и почивката са хубаво нещо. След като работохолик и човек който спи средно под 6часа на ден ти го казва - замисли се. Когато можеш - почивай си, когато имаш време - поспи си. Не случайно се казва че най-сладкото нещо е съня.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И аз днес се поразмърдах :) Ама ще знам - вече да си нося и кафе на преходите... Пак кръвното ми удари пода и ме цепи китарата...

 

И мен накрая ме зацепи бая жестоко главата.

 

То при нас бяха бая простотии, 3-ма човека бяхме, аз бях с най-голям опит в обикалянето по планини ( представи си колко зле е било положението ).

 

По едно време помолих единия да ми даде водата от раницата, даде ми я и като я слагаше обратно, грижливо напъха един 5-6 кг камък вътре. После се почнаха бъзиците: "Митак, на бас, че хуя ти като станеш сутрин е твърд като камък.", "Ох, само да се качм, камък ще ми падне от сърцето.", "Виж, ерозията сега свлича всички тези хубави камъни из планината надолу, де да имаше сила, която да ги качва нагоре..."

 

И като за капак:

 

-Митак, отвори си раницата, ще получиш приток на нови сили.

-Няма да я отворя, ще бъде прсототия няква.

-Ем, недей тогава. Няма да получиш приток на нови сили.

 

За щастие на 15-тата минута се усетих, че мъкна камък, нищо чудно до Алеко да го бях качил накрая :Д.

Link to comment
Share on other sites

За подобно чувство за хумор чупя крайници. Или отварям крачка и ги оставям да се спасяват, като са толкова отворени.

Link to comment
Share on other sites

За подобно чувство за хумор чупя крайници. Или отварям крачка и ги оставям да се спасяват, като са толкова отворени.

Засрами се. Дори Чък Норис не правти така :D

Link to comment
Share on other sites

:( под 1к няма да ми е колелото се оказа.Ще трябва да поработя и лятото.Като гледах целия сет Deore излиза 320 паунда с намаление...
Link to comment
Share on other sites

За подобно чувство за хумор чупя крайници. Или отварям крачка и ги оставям да се спасяват, като са толкова отворени.

 

 

Ооо, после съдбата им го върна :Д. И двамата с половин литър вода, аз с 3 литра. От Северина до Алеко ме молеха да им дам да пият. Единият ме заплаши, че в знак на протест щял да почне да яде сняг :Д.

Link to comment
Share on other sites

Днес, цял ден главоболие, сега пак ще се опитам да го убия с нещо.

Link to comment
Share on other sites

Най-сигурният начин е с гилотина :) Иначе знам за какво говориш. И аз трудно го моря, а Жоро пък три дни вече се буди с главоболие.

 

Честит Рожден Ден на netrootbg! Ванка, жив, здрав, прав, корав, всичко най-добро! Весело изкарване! :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай със спане :)

Помага, обаче за да има хубав ефект трябва да спя 24 часа в денонощието. XD

 

П.П. Отивам на доктор.

Link to comment
Share on other sites

Успешно си префлашнах gsm-a + добавяне на няколко екстри и освежаване, 4 години след като го правих за последно. Софта едвам се намира вече, но става учудващо лесно :)

Дано малките бъгове, които ме дразнеха толкова време са изчезнали...

Link to comment
Share on other sites

Седя си и отпивам от бялото винце на Стефчо - чуден аромат... През главата ми минава, че ако и тая година направят някакви си 40 литра ракия и смешни количества вино, има голяма вероятност да го наказвам! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Последните два дни ми бяха доста приятни. Настъпващата пролет и повечето динамика и натоварвания ми влияят прекрасно. Удоволствието, че съм жив, кефа от всяка глътка въздух :]

 

Щастлив Пешо :)

Link to comment
Share on other sites

Последните два дни ми бяха доста приятни. Настъпващата пролет и повечето динамика и натоварвания ми влияят прекрасно. Удоволствието, че съм жив, кефа от всяка глътка въздух :]

 

Щастлив Пешо :)

 

 

На мен пък точно последните два дни ми бяха ужастни не знам дали беше от съботно-неделното размазване на едни вили в Чепеларе, дали от настинка, дали от алергията ама по цял ден скапан, само искам да спя и носа ми не спира да тече, въпреки че изшмърках близо две шишенца олинт...

Link to comment
Share on other sites

Седя си и отпивам от бялото винце на Стефчо - чуден аромат... През главата ми минава, че ако и тая година направят някакви си 40 литра ракия и смешни количества вино, има голяма вероятност да го наказвам! devil.gif

Важното е да ти харесва. Тая година и двата вида вино и ракията станаха наистина много добри. Баща ми заминава другия месец пак да вари :) Няма 6, 5 ахахах :).

Но все пак ние сме ги налегнали от ноември миналата година. Как искаш да остане до средата на Март :):)

 

http://vbox7.com/play:128e8019 - айде наздраве. Аз пък смуча от червеното, че две години бях само на бяло. :)

Link to comment
Share on other sites

Мале няма такава мусколна треска.Явно в неделя прекалено много се раздадох :lol: На мача и ся всичко ме боли,даже и вратът(странно защо :blink: )В събота май се очертава да се съберем с компанията на вилата в калофер :)

Link to comment
Share on other sites

Успах се! Съвсем сериозно. Добре, че имам една колежка, дето си кара детето на училище, та има кой да ме завлече до работата...

 

Ако това време се задържи мокро и през уикденда - ще ставам emo и ще си режа... жилата на скоростите...

Link to comment
Share on other sites

това е код за достъп:

 

,ьуяеа

 

добре де, не е код за достъп, а подсказка към код за достъп.

 

който съобрази какъв е кода за достъп от подсказката и за къде е - халал да му е.

 

най-бързия и умен пичели ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...