Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Виж няколко пъти се возих в една 9 метрова кола с минибар вътре, изстудено уиски и всичко както си му е реда (и шофьор който да кара накъдето му кажеш) - ей това го предпочитам пред мотора...

Бахахахахаха, дедо, не си самотен в тези предпочитания! Твърдо се присъединявам с две ръце и два крака към лимузината с шофьора и барчето с изтънчени питиета. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Необходима е по-голяма сила за по-голям мотор :)) Аз сега се уча.

Не съм съгласен с това нещо. Виждал съм момичета на твоите килограми да карат големи пистови мотори. Всичко е до техника, не до сила. Направила си обаче перфектният избор за мотор на който да се учиш. Безаварийно да си го караш.

 

Момчиле аз се сещам и за още една добавка към лимузината и уискито :bgrin:.

Другото което ми минава през главата е, че NFS бил много приятна работа.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле аз се сещам и за още една добавка към лимузината и уискито :bgrin:.

Понеже лимузината е на Дедо Мраз, аз за друга добавка освен за Снежанка не се сещам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ели, честито! Пожелавам ти да напълниш торбата с опит преди торбата с късмета да се изпразни :D И продължавам да искам да ме повозиш :]

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, мерси за пожеланието!

 

аntares, все още нямам достатъчно техника да возя някой :)) ама много си смел ти момиче да те вози :D

 

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!! :))

Link to comment
Share on other sites

аntares, все още нямам достатъчно техника да возя някой :)) ама много си смел ти момиче да те вози :D
Ще се научиш. А аз няма да забравя :P А за смелостта - протекция си имам, както и малък опит с паданията...
Link to comment
Share on other sites

Honda Cbr R 125

цвят - черен

2008 г.

Ето тук малко информация открих:

http://www.rider.bg/types/sports/offer-99.html

Значи все пак миксер, но.... Хонда :laughing:

 

... Разбира се винаги има риск, но аз това исках и така :)) Това е добре за моите килограми :))Необходима е по-голяма сила за по-голям мотор :)) Аз сега се уча. Точно това исках! :))

Всъщност, не може да си по-далече от истината! Според тази логика или никога няма да се научиш да караш.... или трябва да станеш към ~130 кила :blink:! Последният ми мотор тежеше 260 кг, а ти си ме виждала и знаеш, че съвсем не съм Бат' Арни...

 

П.с. А, може би теорията ти, би била вярна в случай, че изодщо не палиш двигателя - ами просто буташ с крака моторетката и бръмчиш с уста...

 

П.с. 2 Абе мъжове, боядисахте ли си яйцата... :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Последният ми мотор тежеше 360 кг, а ти си ме виждала и знаеш, че съвсем не съм Бат' Арни...

 

gado, недей да бъдеш така скромен :P Всички те знаем, че си №1 B)

Link to comment
Share on other sites

П.с. 2 Абе мъжове, боядисахте ли си яйцата... :bgrin: ?

Пробвах ама много гъделичка :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен с това нещо. Виждал съм момичета на твоите килограми да карат големи пистови мотори. Всичко е до техника, не до сила.

 

Техника техника ама ако падне после докато го вдигне бая зор ще види, докато с някоя малко по-леко моторче ще се справи по-лесно с вдигането. Умно е момичето след като и за това е помислила

 

 

Понеже лимузината е на Дедо Мраз, аз за друга добавка освен за Снежанка не се сещам. :lol:

 

И за краткост от тук натататък ще я наричаме "шейна" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кога морксите свинчета спят? Ебаси. Не съм го виждал да спи тоя звяр...НИКОГА. Тая сутрин в 5 пак не спеше :)

Чефо, морските свинчета съвсем не са това което са...

 

gado, недей да бъдеш така скромен :P Всички те знаем, че си №1 B)

№1 съм само между 07:00 и 09:30 всяка сутри в работни дни...., през другото време не ми личи....

Link to comment
Share on other sites

Кога морксите свинчета спят? Ебаси. Не съм го виждал да спи тоя звяр...НИКОГА. Тая сутрин в 5 пак не спеше :)

 

Те са малко като кучетата, по-скоро дремят, сънят им е много лек, от най-малкия шум се сепват и се събуждат.

3-4 години съм гледал свинче, научил съм им пинизите. Моето ВСЯКА сутрин в 7 сутринта ме будеше да му слагам нещо зеленко да яде. Малкият звяр се беше научил да вдига поилката с главата и да я засилва срещу стената, цирикаше, пискаше, това можеше да продължи 15-20 минути. Ест. още на 2-рата търчах да му донеса нещо за ядене. много умно беше <3 ^_^.

 

Чефо, давай му повече сено да яде. На моето му давах, и то не малко, накрая умря от някаква чревна инфекция, която можела да се предотврати ако през целия си живот беше повечко сено. Ако е малко, счупи му 2-3 върбови клонки и му ги дай да гризе кората, хубаво е за зъбите :3.

Link to comment
Share on other sites

Те са малко като кучетата, по-скоро дремят, сънят им е много лек, от най-малкия шум се сепват и се събуждат.

3-4 години съм гледал свинче, научил съм им пинизите. Моето ВСЯКА сутрин в 7 сутринта ме будеше да му слагам нещо зеленко да яде. Малкият звяр се беше научил да вдига поилката с главата и да я засилва срещу стената, цирикаше, пискаше, това можеше да продължи 15-20 минути. Ест. още на 2-рата търчах да му донеса нещо за ядене. много умно беше <3 ^_^.

 

Чефо, давай му повече сено да яде. На моето му давах, и то не малко, накрая умря от някаква чревна инфекция, която можела да се предотврати ако през целия си живот беше повечко сено. Ако е малко, счупи му 2-3 върбови клонки и му ги дай да гризе кората, хубаво е за зъбите :3.

Сеното в момемтна, в който свърши му се слага ново, На марули и други зелени благинки се отяде ЗВЯРА :). Мисля, че от към храна и вода(с витамимини) не може да се оплаче :). На около годинка е, но не съм го хващал да писка много.

Link to comment
Share on other sites

Направил съм 6 години в този форум :) Май тук съм се задържал най-дълго...
На рожденния ми ден ще станат 7... Баси съвпадението ^^

 

Иначе днес разбрах защо умните хора се спускат с броня и шлем... Класическото изпревари превозното си средство и после се завий с него... Добре, че имаше струпани трупи та да си ударя в нещо меко киферицата :lol: Ммммм, каааал icon_liplick.gif

Link to comment
Share on other sites

Чефо, морските свинчета съвсем не са това което са...

Морските свинчета съвсем не са това, което бяха*. :) :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че от седмица не съм спирала да пия.. :) Било то вино,ракия.. Ркия предимно. И се чувствам много добре. Страхотни почивни дни,надявам се и вие да сте изкарали добре. И се надявам да не тъгувате много по мен,от време на време поглеждам :) Мислете си за мен. Обичам ви и ви целувам,до скоро. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че от седмица не съм спирала да пия.. :) Било то вино,ракия.. Ркия предимно. И се чувствам много добре. Страхотни почивни дни,надявам се и вие да сте изкарали добре. И се надявам да не тъгувате много по мен,от време на време поглеждам :) Мислете си за мен. Обичам ви и ви целувам,до скоро. :)

 

Битов алкохолизъм?

Link to comment
Share on other sites

Професионализъм колега, професионализъм е туй.

 

__________________

 

Впрочем, може това да е зародиша на един нов потребител, поздравяващ ни в 4-7:00 сутринта с най-различни фекални и други поздрави :) нека я подкрепим, защото така духа на форума ни ще укрепне :)

 

Пий, пий и твори тук :)

 

(а къде са двамата класици @Zlobil & @Grimjaur :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Хам наздраве де! И как не искате да се съберем значи..кви хора сте вие.. не знам. Аз лично съм винаги готова,стига да съм в града.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...