Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо не е добра идея да ползваш личен скайп за комуникация с работодатели?

Защото след надъхване на яка музика не може да си слагаш цитати от рода на "Bind, torture and kill" в профила. Тоест може, ама после не се знае дали ще те потърсят отново.

Ех, защо не живеем в свят, в който те оценяват по уменията, а не по леките психически отклонения. :D

Link to comment
Share on other sites

"Осъдили един овчар за това,че еб.л козата си.След делото този човек се чудел и си мислил :

-Егати и законите.Жената мога да я чукам,но не мога да и отрежа главата.На козата мога да и отрежа главата ,пък не мога да я чукам!!!"

 

Та в този ред на мисли:

Покрай Великден се трепят стотици хиляди агнета, а телевизиите и нета се разправят как някакво куче било осакатено и да се прокарва закон за насилието над животни... Що за цинизъм е да мога да го заколя и изям, но да не мога да го ударя/нараня примерно???

Link to comment
Share on other sites

По твоята логика е нормално да режем краката на животните, просто щото можем да ги изядем. Едно е да убиеш животно за да нахраниш човек с него, съвсем друго е да му отржеш краката и да го оставиш така. По същата логика, би трябвало да е нормално някой канибал да отреже твоите крака щото може да те изяде. Или не зацепваш къде са десетте разлики. Не че ме учудва де.

Link to comment
Share on other sites

Напротив! Толкова рядко пиша,че си мислех че съм ви залипсвала вече. Пеешоо :(
Едно нещо се е променило - безспирното ти плямпане :P
Точно това визирах :) Че вече не е твое дело 20% от трафика в тази тема :]
Link to comment
Share on other sites

....Та в този ред на мисли:

Покрай Великден се трепят стотици хиляди агнета, а телевизиите и нета се разправят как някакво куче било осакатено и да се прокарва закон за насилието над животни... Що за цинизъм е да мога да го заколя и изям, но да не мога да го ударя/нараня примерно???

Май, не си много в час със сочните подробности около този случай...!? Що за цинизъм, пък е това - да отрежеш четирите крака с трион, на едно съвсем беззащитно (живо) животно....(WTF), и да те глобят само 1000 лева*.... Такъв садизъм не се цери с глоби (които така или иначе са не изземваеми), а с подходяща терапия в подходящо тапицирана стая в съответното заведение, при това дългосрочно! Деградирали уроди като този трябва да бъдат държани на такова място, което ще обезпечи безопастноста на околните. Защото гранницата между крайното насилие над животни и същото упражнявано над възрастни хора и деца е просто имагинерна...

 

* Да, в сега действащият закон се предвижда точно такава максимална санкция :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям адаша.

Честит Рожден Ден на NEO_DDT! Жив, здрав, много усмихнат и щастлив. Весело изкарване!

То било хубаво да си починеш един следобед...

Link to comment
Share on other sites

В правилния свят живеем, но в грешната държава.

 

Подкрепям с 4 ръце и 7 крака. Дано до 2, 3 години и тоя проблем да е решен.

 

Май, не си много в час със сочните подробности около този случай...!? Що за цинизъм, пък е това - да отрежеш четирите крака с трион, на едно съвсем беззащитно (живо) животно....(WTF), и да те глобят само 1000 лева*.... Такъв садизъм не се цери с глоби (които така или иначе са не изземваеми), а с подходяща терапия в подходящо тапицирана стая в съответното заведение, при това дългосрочно! Деградирали уроди като този трябва да бъдат държани на такова място, което ще обезпечи безопастноста на околните. Защото гранницата между крайното насилие над животни и същото упражнявано над възрастни хора и деца е просто имагинерна...

 

* Да, в сега действащият закон се предвижда точно такава максимална санкция :wacko:

Точно. А на пича преди тебе - да погледа Рескю Инк и да се поинтересува ако това беше в САЩ, колко години затвор (не колко лева глоба) щеше да получи шибаняка направил тая глупост.

Link to comment
Share on other sites

Точно това визирах :) Че вече не е твое дело 20% от трафика в тази тема :]

 

Като настане отново РЗС да не вземеш да се оплакваш обаче?

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям адаша.

Честит Рожден Ден на NEO_DDT! Жив, здрав, много усмихнат и щастлив. Весело изкарване!

То било хубаво да си починеш един следобед...

 

 

Мерси :) Въх 22...

Link to comment
Share on other sites

Мерси :) Въх 22...
:beer:
Като настане отново РЗС да не вземеш да се оплакваш обаче?
Не мога да разбера какво искаш да кажеш с "като настане", след като то е действителност?! Нека спомена Наско - един от много малкото хора, чиито постове чета с интерес. Да не говорим за включванията му в "Лирично отклонение".
Link to comment
Share on other sites

Баси..., не мога да се понасям :rolleyes: .... чак ми иде да си посегна....

Link to comment
Share on other sites

Баси..., не мога да се понасям :rolleyes: .... чак ми иде да си посегна....

Ми давай, какво чакаш? А, ако не може - викни да помагаме ;)

Link to comment
Share on other sites

Бахти псевдо природо и правозащитниците . Всички скачат за някакво си псе . Да някакво си псе . ТВЪРДО против съм каквито и да е животни да се скитат по улиците на глутници било то и котки . Защо не си търкате така клавиатурите и за убитото новородено както ги търкате за животните ? ОООО ИЗВИНЯВАМ СЕ новороденото има права и може да се защити нали е хомосапиенс . Важно е сега всички да защитаваме БЕЗАЩИТНИТЕ псета по улиците . Въпреки , че има доста случаи на разкъсани дори изядени крайници на деца и визрастни хора , нахапани , наплашени , на които травмите остават за цял живот ( казвам го от личен опит ) . Като толкова много ги обичате изградете им един комплекс да си живеят на спокойствие както те така и ние . Защо се приема толкова равнодушно убиването на новородени защо не тръгнете да прокарване на закон за защита и строги санкции ? Има къде , къде по належащи закони за правене , ако се прокара такъв закон направо ще цъфнем и вържем .

Кое според вас е по-лошо : разчленено ЖИВО животно или прободено ЖИВО новородено ?

Link to comment
Share on other sites

Четейки този пост, не знам защо, но се сетих за Волен Сидеров, с пяна на устата крещящ на поредния си митинг :)

 

Хората имат права, има изградена правна система и изчадието, убило новороденото, ако бъде заловено, ще получи наказание, дали това, което заслужава е друга тема.

 

Същество, способно да разчлени каквото и да е било животно съвсем явно има сериозен психически проблем, който може да е опасен и за обществото. Не казвам, че ще се поколебая да убия всяко животно, застрашаващо мен или близките ми, но едно е куршум в главата, друго е да го разглобя като конструктор лего. Никой не сравнява хоратата и животните, слагайки едните по-високо. Говорим за човешката жестокост. Виждам, че е нужно да ти се обясни като на първокласник...

Link to comment
Share on other sites

.....

Леко дрънкаш простотии, ама карай (виждам, че Пешо се е опитал да ти го каже същото, но в по-мека форма)!

Как мислиш, дали изрод способен на такава жестокост ще се поколебае да причини същото и на новородено или възрастен човек !? Та, срещу какво точно се възмущаваше...?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Времето се стопли и жените се хвърлиха по без дрехи.... Тази гледка предизвика необичаен прилив на топли чуства и филантропия у мен. И точно заради това изригване на филантропия, реших да поочовеча и да възпитам усет за добрата музика у един Бай Мангал (общачето в сервиза), въртейки цял ден Рамщайн на уредбата. Като косвени жертви паднаха едни баби чистачки, а този пич на края на работния ден беше избледнял с един - два нюанса на сивото и бръщолевеше не много разделно... (изсветляването го отдадох на благотворното влияние на музиката, а бръщолевенето на мангалската му природа)

 

П.с. С този акт на човеколюбие обявих краят на епохата на чалгата и възвестих началото на едно по-добро време и работна обстановка (за мен)....

Link to comment
Share on other sites

Бахти псевдо природо и правозащитниците . Всички скачат за някакво си псе . Да някакво си псе . ТВЪРДО против съм каквито и да е животни да се скитат по улиците на глутници било то и котки . Защо не си търкате така клавиатурите и за убитото новородено както ги търкате за животните ? ОООО ИЗВИНЯВАМ СЕ новороденото има права и може да се защити нали е хомосапиенс . Важно е сега всички да защитаваме БЕЗАЩИТНИТЕ псета по улиците . Въпреки , че има доста случаи на разкъсани дори изядени крайници на деца и визрастни хора , нахапани , наплашени , на които травмите остават за цял живот ( казвам го от личен опит ) . Като толкова много ги обичате изградете им един комплекс да си живеят на спокойствие както те така и ние . Защо се приема толкова равнодушно убиването на новородени защо не тръгнете да прокарване на закон за защита и строги санкции ? Има къде , къде по належащи закони за правене , ако се прокара такъв закон направо ще цъфнем и вържем .

Кое според вас е по-лошо : разчленено ЖИВО животно или прободено ЖИВО новородено ?

Ще ти платя самолетния билет ако направиш това нещо на "някво си псе" в САЩ. Навит ли си? Аз примерно нямам куче и НЕ искам да имам. Но като видях снимката и ми стана супер криво. Ако е бездомно - има си инжекции. Защо ще му реже 4-те крака с трион. Що не си отреже неговите крака. Боклука заслужава бясно куче да го ръфа .....и да не продължавам.

 

За бездомните кучета съм съгласен ;)

 

400лв за летни гуми или 600лв за 16 с втора ръка гуми... те това е въпросът...

чисто нови гуми са си чисто нови гуми както и да ги погледнеш ;)

Link to comment
Share on other sites

400лв за летни гуми или 600лв за 16 с втора ръка гуми... те това е въпросът...

 

Е да де, ама пък и лятата джанта си е лята джанта :) Дай да видим 16-ките и ще ти кажем :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...