Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз от 3 години съм с него, но забелязах, че ножчетата които си купих от тук са много по-фалшиви от оригиналните. Свършиха за много по-кратко време.

И оригиналните са същата работа. Аз я изпозлвам от 4 години и още в началото ми направи впечатление колко по - бързо свършват ножчетата в сравнение с Mach3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе стига с тоя катанец :D Аз все още 2 пъти седмично се бръсна,ама пък и космите на брадата са ми много гадни...

 

Ти пък къде се буташ в А група с гумена топка? ;) Като пораснеш още малко за да изглеждаш както си сега на следващия ден след бръсненето ще трябва да си се бръснал максимум преди 4 часа а на следващия ден ще си като сега ама 1 седмица след последното бръснене :lol:

 

 

 

PS: Aз карам с fusion - но имам още от ножчетата с които се запасих от щатите. Като взема от тук следващите ще споделя.

Link to comment
Share on other sites

PS: Aз карам с fusion - но имам още от ножчетата с които се запасих от щатите. Като взема от тук следващите ще споделя.

Тези които използвам са точно от щатите. Супер бързо се затъпяват :(.

Link to comment
Share on other sites

Ами май само ножчето което дойде с "дръжката" като че ли кара повече. Това съм го забелязал на всичките им модели не само fusion.

Link to comment
Share on other sites

И оригиналните са същата работа. Аз я изпозлвам от 4 години и още в началото ми направи впечатление колко по - бързо свършват ножчетата в сравнение с Mach3.

 

Ами аз изкарах от 2007 до сега с 5 ножчета. Сега като купих от тук, изкара около 2 месеца (може и по-малко) и овлажняващата лента е вече чисто бяла, а от старите, няма нито едно с чисто бяла лента.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз изкарах от 2007 до сега с 5 ножчета. Сега като купих от тук, изкара около 2 месеца (може и по-малко) и овлажняващата лента е вече чисто бяла, а от старите, няма нито едно с чисто бяла лента.

А може би най-накрая е започнала да ти никне брада...? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А може би най-накрая е започнала да ти никне брада...? :unsure:

 

:rofl: PWND

 

мислех да изцепя същото ама Гадин ме изпревари :)

 

 

 

 

______________________________

 

 

 

НАРОДЕЕЕЕ..... ПЕТЪК Е :- ))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ами аз изкарах от 2007 до сега с 5 ножчета. Сега като купих от тук, изкара около 2 месеца (може и по-малко) и овлажняващата лента е вече чисто бяла, а от старите, няма нито едно с чисто бяла лента.

До сега не съм виждал с бяла лента. Тези които си взимам са със синьо-зелена лента. Май повече към синьо е цвета. Не знам как са в България цените, но аз ги взимам 8 ножчета за 24$.

 

НАРОДЕЕЕЕ..... ПЕТЪК Е :- ))))))))))))))))))))))

За теб може и да е петък, но за мен не е. Освен че съм на работа имам да уча и за 4 изпита на Майкрософт. Даже имам и крайна дата - 25 май...

Link to comment
Share on other sites

Бяла става като се изтърка :) Аз май 8те ги бях взел за $12 тогава но мина доста време може да се бъркам.

 

 

За петъка - аз преди малко почнах да бачкам но знам че утре ще лентяйствам и ми е едно готино :)

Link to comment
Share on other sites

Бяла става като се изтърка xmas.gif Аз май 8те ги бях взел за $12 тогава но мина доста време може да се бъркам.

Fusion Power са 24$. Иначе само Fusion трябва да видя колко са. Преди време бяха по евтини, но с времето цената скочи.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз тряа се бръсна 2ти в седмицата за да изглеждам горе-долу добре, не знам за вас, ама използвам машинка, не мога да понасям ме дразни кожата пък и след тв'а половин ден ме държи алергията.

 

МИДЕКС, ЗНАМ какво ще кажеш ако прочетеш поста... ТИХО!

XD

Link to comment
Share on other sites

Fusion Power са 24$. Иначе само Fusion трябва да видя колко са. Преди време бяха по евтини, но с времето цената скочи.

 

И сега ако ми обясниш каква е разликата между едните и другите освен цвета... :)

 

 

lil_stenly, бръснеш се неправилно затова те дразни. Пробвай докато или веднага след като се изкъпеш да се обръснеш но с mach3 или fusion (т.е. с повече ножчета, намазан хубаво с гел или пяна) и е за предпочитане брадата да е по-малка от 2-3 мм защото скубе. А самобръсначките с вибрацията наистина помагат особено когато леко и внимателно дърпаш а не да се засилиш здраво и да те оскубе освен че ще те обръсне. И не срещу косъма ама това последното предполагам го знаеш

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly, бръснеш се неправилно затова те дразни. Пробвай докато или веднага след като се изкъпеш да се обръснеш но с mach3 или fusion (т.е. с повече ножчета, намазан хубаво с гел или пяна) и е за предпочитане брадата да е по-малка от 2-3 мм защото скубе. А самобръсначките с вибрацията наистина помагат особено когато леко и внимателно дърпаш а не да се засилиш здраво и да те оскубе освен че ще те обръсне. И не срещу косъма ама това последното предполагам го знаеш

 

Ей мерси за съветите майна... пробвал съм всичко. :( Ако не дразнение, то алергията пак ще досажда... добре де какъв е проблема човек да се "стриже" с машинка? :)

Вярно няма го ефектът "бебешко дупе"... ама сериозно, кой иска да прилича на "бебешко дупе" в лицето?

хахаха

Link to comment
Share on other sites

Щото хубавите машинки (Norelco) са цифромания... а другите повече скубят. Дразненето е по-малко когато са повече ножчетата и най-вече когато е омекнала брадата. А дълга брада се бръсне МНОГО внимателно особено ако не искаш да се раздразни и да не те скубе.

 

Като си говорим за тези неща се сетих за една реклама на Филипс на която се скъсах да се смея но сега не мога да я намеря.

 

Общо взето беше нещо такова: питат един тип дали иска да се избръсне супер ултра гладко и той клати глава в съгласие... и бум, връчват му едно ренде с 15 ножчета с думите "значи ви трябва нашия хипер ултра мега рейзър блейд 15 с 15 ножчета за много гладко бръснене" при което човека направо му изскачат очите и го гледа това ренде като индианец.. и след това го дават как се бръсне с другата самобръсначка която църка и някакъв крем за да се дразнела кожата по-малко :) Не мога да го разкажа толкова хубаво като рекламата

Link to comment
Share on other sites

Новия има отзадзе 1 ножче за тая раота ;)

 

Знам...и въпреки това - може да засичаш да видиш. А и онзи тример отзад само ме реже. А аз за последно се порязах като се избръснах за първи път. С една дума майсторче съм ахаха :).

Как да е. Ще си карам с Олд Скуула и те така.

Link to comment
Share on other sites

Добре де.... КАК успя да се порежеш с онова ножче??? Къде и как го държиш ми е много любопитно и как го размахваш за да успееш да се порежеш на него?

Link to comment
Share on other sites

Добре де.... КАК успя да се порежеш с онова ножче??? Къде и как го държиш ми е много любопитно и как го размахваш за да успееш да се порежеш на него?

Нямам идея. Щото правих едни разделения и натиснах ли, кво ли и айдее бликна :):):)........

Link to comment
Share on other sites

Значи, как се бръсне гладко и се придобива и тен даже... с горещ асфалт, мажеш, чакаш да застине, след това къртиш! Лазерната епилация пасти да яде! XD

________________

Аз единствено мога да се порежа ако ножчето е чисто ново и бързам.

 

Слушах си аз песнички и изведнъж се сетих!

ПОЗДРАВ ЗА ПСИХОТАТА ВЪВ ФОРУМА!!!

...well then take your medicine...

Link to comment
Share on other sites

Касаплъка те влече, Чефо... :lol:

Видях, че Дядо се е опитал да внесе малко разум на 2-та титана на икономиката - Валя (но лайф синдром) и Галя (Галка малка).

АБЕЕ ДЯДОООООООООООООО! Цял форум си замълча, а ти отиде и се изсра на метеното. Как може?

Link to comment
Share on other sites

Нье ;) NASCAR е ;)

___________________

 

И btw наистина при чувствителна кожа след душ винаги бръснене. И с по-топла водичка (има луди знам с хладка дето се къпят) лицето, косъма омеква така и по-лесно става бръсненето.

 

А аз съм се зарекъл, че ще си купя бръснач и като Клийнт Истууд в добрите му години - или избръснат или мъртъв.

 

___________________

 

А за честотата на бръснене...НЕАМ нерви за всеки ден гладко бръснене. Просто нямам такава нервна система. И ме мързи :) И не ми се налага, де. Тогава сигурно би била по-друга ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

....А за честотата на бръснене...НЕАМ нерви за всеки ден гладко бръснене. Просто нямам такава нервна система. И ме мързи :) И не ми се налага, де. Тогава сигурно би била по-друга ситуацията.

 

За такива като теб..., само казарма! Всяка сабаля бръснене до синьо с ледена вода... (те така се заслужава правото да ходиш после брадясал...)

Link to comment
Share on other sites

Ама без самобръсначка и с лимонада !!! Като ще е гарга... ;)

Имаше едно известно време когато лимонадата беше супер дефицитен артикул в лафката на поделението..., а котелът се палеше само в петък в късният следобед (за да има все пак топла вода за банята...)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...