Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

gado и Antares явно говорим за две различни неща . Няма да се разберем .

 

Ще ти платя самолетния билет ако направиш това нещо на "някво си псе" в САЩ. Навит ли си? Аз примерно нямам куче и НЕ искам да имам. Но като видях снимката и ми стана супер криво. Ако е бездомно - има си инжекции. Защо ще му реже 4-те крака с трион. Що не си отреже неговите крака. Боклука заслужава бясно куче да го ръфа .....и да не продължавам.

 

За бездомните кучета съм съгласен ;)

 

Защо мнението ти за псетата из Америка се простира до едно предаване Рескю Инк ? Ако не се лъжа ( тъй като не съм го гледал ) в предаването показват гадни стопани , които заслужават санкции . Да не би да кажеш , че навсякъде имат такава група ? Първото не вярвам да има такива скитащи глутници по улици и второ ако има да бих го направил . Ти ми плати билета пък ще ти пращам снимки .

Link to comment
Share on other sites

gado и Antares явно говорим за две различни неща . Няма да се разберем .

Защо мнението ти за псетата из Америка се простира до едно предаване Рескю Инк ? Ако не се лъжа ( тъй като не съм го гледал ) в предаването показват гадни стопани , които заслужават санкции . Да не би да кажеш , че навсякъде имат такава група ? Първото не вярвам да има такива скитащи глутници по улици и второ ако има да бих го направил . Ти ми плати билета пък ще ти пращам снимки .

Малко в страни, но това рескю инк е за частна организация справяща се с по-особени случаи. От години има предавания за полицаи в различни градове, дето им е работа да търсят такива хора. Ей на, вчера даваха арестуването на един, че държал гладни и жадни 10 хайвана и му лепнаха 3 години + глоби + не знам какво. Не ги е бил, рязал или подобно - само за лошо гледане. За другото санкциите са по-големи.

Link to comment
Share on other sites

Малко в страни, но това рескю инк е за частна организация справяща се с по-особени случаи. От години има предавания за полицаи в различни градове, дето им е работа да търсят такива хора. Ей на, вчера даваха арестуването на един, че държал гладни и жадни 10 хайвана и му лепнаха 3 години + глоби + не знам какво. Не ги е бил, рязал или подобно - само за лошо гледане. За другото санкциите са по-големи.

Дават единични успешни случаи . Дават по телевизията нещо успешно свършено и сега всичко е розово и всичко се е оправило .

Може би затова и не гледам телевизия освен някой друг мач .

Link to comment
Share on other sites

Офф на сестра ми лаптопа е мега скапан.След 2 седмици спиране само с хибернация реши да го рестартира и ся не пали...И ме обвинява че заради мен не тръгва,понеже съм свалил 1 играя,която в последствие изтрих.

Link to comment
Share on other sites

114.3 почти не намирам.

 

Готинки са :) Лятата джанта придава на колата съвсем друг вид, но ако не си намериш до месец някъде - по-добре взимай нови гуми и заеби тая работа :D

Link to comment
Share on other sites

Офф на сестра ми лаптопа е мега скапан.След 2 седмици спиране само с хибернация реши да го рестартира и ся не пали...И ме обвинява че заради мен не тръгва,понеже съм свалил 1 играя,която в последствие изтрих.

 

A да да... почти позна... всъщност я сега се опитай да си спомниш КАКВО още освен играта свали и инсталира? Защото според моя племенник (4ти клас май беше)"нищо не съм инсталирал" се оказа всъщност "свалих utorrent, bittorrent и flashget, свалих една игра от arena-та, след това свалих daemon tools toolbar-a, инсталирах го, после свалих и daemon tools, после свалих още една друга подобна програма но не тръгна накрая инсталацията на daemon tools ме накара да рестартирам компютра и после изобщо не запали". А всъщност от негова гледна точка той не е успял да си пусне играта - следователно НИЩО не е инсталирал...

 

Та я си помисли пак :)

Link to comment
Share on other sites

Е дядо аз да не съм 4ти клас.Чак толкова зле не съм :D НЕ само играта беше,в последствие я махнах тъй като ми омръзна.След това нищо друго съществено не съм правил.То така или иначе трябваше да го почиства компа скоро.320 гб хард свободни бяха само 5 другото яко филми :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ех, хубаво си построиха хората МОЛ, ама ни развалиха улиците. Толкова чакъл са посипали и доста големи камъни... Вчера си взех мотор и днес паднах. Аз съм си виновна, че карах на пясък и камъни... Татко каза, че трябва да свиквам на всякакви пътища ама можеше и малко по-спокойно :)) Нищо отървах се с един стоп и ще внимавам повече :)Не съм суеверна, но по Великден не ми върви.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е мотора?

Аз с мотори не съм падал, поне не с големи XD... паднах един път със скутер, иначе с кросов трудно се пада.

Да паднеш със скутер и то не твой... мале такъв срам брах!

 

П.П. КАФЕ ПАУЪР, мах ню айкон! хаха

Link to comment
Share on other sites

Какъв е мотора?.........

Нека да позная..... Може би миксер - Сузуки Бъргман ??

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като ускориш малко не почва ли да ти става гадно от силната струя въздух която те бие в лицето дори през каската? Аз ли съм единствения с подобен проблем?

Link to comment
Share on other sites

Honda Cbr R 125

цвят - черен

2008 г.

Ето тук малко информация открих:

http://www.rider.bg/types/sports/offer-99.html

Не си играеш. Но за толкова пари можеше да те заведем да си вземеш сериозна машина ;). И под сериозна имам предвид поне 600 или 750 кубика.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като ускориш малко не почва ли да ти става гадно от силната струя въздух която те бие в лицето дори през каската? Аз ли съм единствения с подобен проблем?

Изглежда че ти с всичко имаш проблем бе дедо! XD

 

Аз така ловнах готиният синузит и за т'ва продадох мотора после.

Link to comment
Share on other sites

...за толкова пари можеше да те заведем да си вземеш сериозна машина ;). И под сериозна имам предвид поне 600 или 750 кубика.

 

...или направо една кола 200+ коня с турбо ('секънд хенд' естествено). :))

 

@дядо Мразе, ти си единственият - почти съм сигурен. :D

 

@lil_stenly, мислех, че тези от твоя вид не ги ловят болести, а то виж какво излезе - един синузит и...:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Изглежда че ти с всичко имаш проблем бе дедо! XD

 

Аз така ловнах готиният синузит и за т'ва продадох мотора после.

а каска?

 

...или направо една кола 200+ коня с турбо, 'секънд хенд' естествено. :))

 

@дядо Мразе, ти си единственият - почти съм сигурен. :D

20ВТ спокойно се купува. Аз оглежвам малкия му брат, дето ти бях писал. Така и така данък лукс не ме хваща. Един живот живеем, Евал съм му макята :):).

Link to comment
Share on other sites

До голяма степен от значение е каква ти е каската. Някои са доста шумни... Друг е въпросът, че има хора, които се задушават в затворени пространства,други като мен не са наред с вестибуларния апарат :)), някои се страхуват от водата и т.н. :))

На много добра цена ми я докараха :)) Аз съм втори собственик :)) Като нова е и е малко карана... Разбира се винаги има риск, но аз това исках и така :)) Това е добре за моите килограми :))Необходима е по-голяма сила за по-голям мотор :)) Аз сега се уча. Точно това исках! :))

Link to comment
Share on other sites

а каска?

Ми няма пари за хубав шлем, за т'ва бях с тея костенурки колкото да не си разбия картуната. :)

 

@lil_stenly, мислех, че тези от твоя вид не ги ловят болести, а то виж какво излезе - един синузит и...:lol:

 

Блахаха, така е... един синузит и... станах човек! :laughing:

Мидекс, Мидекс... ти може ли да се похвалиш със същото?

Link to comment
Share on other sites

Изглежда че ти с всичко имаш проблем бе дедо! XD

 

Е не е като да не мога да стисна зъби и да го преживея, просто ми беше много неприятно. Виж няколко пъти се возих в една 9 метрова кола с минибар вътре, изстудено уиски и всичко както си му е реда (и шофьор който да кара накъдето му кажеш) - ей това го предпочитам пред мотора... ех да можех и да си го позволя а не само да ме возят когато трябва да свърша спешно работа на "Човекът"...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...