Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
(а къде са двамата класици @Zlobil & @Grimjaur :lol: )
РЗС squad ги наказа, защото говорят лоши думи...

 

Ред: Поне Наско де...

Link to comment
Share on other sites

РЗС (тука махам с ръка като Буратино) е и за нови модератоски правила приети от учредителнен Велик Форумен Парлиамент :lol::lol::lol: Формата на модериране ще е Президентска. Избираме Малката Вещица и Глори за президент и вице (както се изпобият коя какъв пост) с неограничена власт да спамят и флудят, където им душа поиска.

 

Всички модове ще ги пратим в обикновен парлиамент да се джавкат по цял ден как да си разпределят предварително дадените им квоти от warn :)

 

Злобил може да е министър на Мин. на Вътрешните Работи.

Грим мин. на Културата :)

 

Светли дни ще има под диктата на РЗС.

 

Котора ще е дива опозиция.

Link to comment
Share on other sites

Тихо, че Галчето сега ще ти скочи на веждите и ще уригаш на извара две седмици... Според мен тя е с едни гърди пред останалите кандидатки :lol: И ще е безкомпромисна в борбата си. Най-много да направи Жозо президент под чехъл :P

 

Мани, че РЗС не спи - те дебнат! Чък Норис не пише в този форум, защото го е страх от РЗС squad.

Link to comment
Share on other sites

За сега за на по-преден план е редно да се посети Haggard в Пловдив на 19 Април,а пък после идват AC/DC и вече ако останат пари повече :)

Link to comment
Share on other sites

За сега за на по-преден план е редно да се посети Haggard в Пловдив
Т'ва не мисля да го пропускам! Особено и като се има предвид, че ще свирят с пловдивската филхармония ;]

 

Имаш ли идея к'ви пари е билета?

Link to comment
Share on other sites

Т'ва не мисля да го пропускам! Особено и като се има предвид, че ще свирят с пловдивската филхармония ;]

 

Имаш ли идея к'ви пари е билета?

15 лева за сега,а в деня на концерта ще е 25 мисля или 20 нещо такова!Как да не отиде човек :)

Link to comment
Share on other sites

Тихо, че Галчето сега ще ти скочи на веждите и ще уригаш на извара две седмици... Според мен тя е с едни гърди пред останалите кандидатки :lol: И ще е безкомпромисна в борбата си. Най-много да направи Жозо президент под чехъл :P

 

Мани, че РЗС не спи - те дебнат! Чък Норис не пише в този форум, защото го е страх от РЗС squad.

Бъркаш Пешо! Вещицата е с много повече гърди напред от която и да била форумна претендентка!

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш Пешо! Вещицата е с много повече гърди напред от която и да била форумна претендентка!

 

 

Тя ли беше с пропорциите като от анимационно филмче - нормално дупе, кръстче като топлийка и гърди по-големи от главата и ? :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тя ли беше с пропорциите като от анимационно филмче - нормално дупе, кръстче като топлийка и гърди по-големи от главата и ? :) :lol:

 

И руса коса. Направо мечта.

Link to comment
Share on other sites

15 лева за сега,а в деня на концерта ще е 25 мисля или 20 нещо такова!Как да не отиде човек :)

Много лесно. Дори 15 да ми дадеш - пак няма да ида :)

Link to comment
Share on other sites

Много лесно. Дори 15 да ми дадеш - пак няма да ида :)

Чефооооуууу теб пък сега кой те е питал,знам те аз че няма да идеш.Само сеееш тука раздори на тема музикални предпочитания,ни тъ я беше срам :P

Link to comment
Share on other sites

Много лесно. Дори 15 да ми дадеш - пак няма да ида :)

 

Аз за между 250 и 500 може да се навия да ида на концерт на Десислава (примерно)... за някои от по-неприятно виещите фолк певици може и повече да поискам, особено ако ще трябва да съм без тапи за уши...

 

Едит: Не че ще ида на другия концерт, просто не обичам тълпите и дозата "концерти" съм си я взел като малък още, та няма нищо общо със стила музика в случая, докато с фолка се намесва и фактора "неприятно ми е да слушам нещо подобно"... то и за рапа мисля същото общо взето (да не вземе някой да се почувства дискриминиран леко) :P

Link to comment
Share on other sites

Мда, на чалгарите и "гангстерчетата" дедо мраз подаръци няма да дава... щото са лоши деца!

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал такова нещо. Напоследък нямам нищо против кой каквото ще да слуша стига да не се налага да го слушам и аз повече отколкото ми се иска а все пак известно търпение имам не е като да е съвсем без хич, но свършва в един момент.

 

Ставаше дума че АЗ не бих отишъл... но понеже се промъкна и комерсиален елемент в цялата работа реших да се замисля "за колко аджеба бих отишъл на концерт на Десислава примерно"... та според зависи колко е студено и къде ще е и колко ще продължи реших че за горе-долу толкова бих се прежалил, може и за повече, пък остатъка ще го изпием после :lol:

 

PS: Kазвам "Десислава" защото е измежду малкото на които им знам имената не че ако напиша произволно женско име като Емилия, Ивана, Драгана, Петкана, и т.н. няма да се окаже че има такава, просто се сетих за нея покрай предните постове и обсъждането на съфорумките и размерите на бюста им...

Link to comment
Share on other sites

Много лесно. Дори 15 да ми дадеш - пак няма да ида :)
Ужас! Концерта няма да е същия без теб!:cry Как да продължа напред... как да продължа!? Живота няма смисъл!

//секуру//

докато с фолка се намесва и фактора "неприятно ми е да слушам нещо подобно"...
Зависи от фолка. Аз това* го слушам с огромно удоволствие :P

 

 

Иначе аз смятам да подбия Дедо - ще смъкна мизата на 300 лева плюс свирка от певицата. А ако е певиц... всъщност на мъж чалготворител не бих отишъл на концерт... хептен няма идея...

 

________________________

* Иначе това е един от най-идиотските клипове, които съм гледал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чефооооуууу теб пък сега кой те е питал,знам те аз че няма да идеш.Само сеееш тука раздори на тема музикални предпочитания,ни тъ я беше срам :P

 

Че иначе кво да правя.... :):):)

 

Аз за между 250 и 500 може да се навия да ида на концерт на Десислава (примерно)... за някои от по-неприятно виещите фолк певици може и повече да поискам, особено ако ще трябва да съм без тапи за уши...

 

Едит: Не че ще ида на другия концерт, просто не обичам тълпите и дозата "концерти" съм си я взел като малък още, та няма нищо общо със стила музика в случая, докато с фолка се намесва и фактора "неприятно ми е да слушам нещо подобно"... то и за рапа мисля същото общо взето (да не вземе някой да се почувства дискриминиран леко) :P

 

Кой е казал, че аз ходя. Ама виж за 500 лева съм пръв на манежа хахаха

 

Ужас! Концерта няма да е същия без теб!:cry Как да продължа напред... как да продължа!? Живота няма смисъл!

//секуру//

Зависи от фолка. Аз това* го слушам с огромно удоволствие :P

 

 

Иначе аз смятам да подбия Дедо - ще смъкна мизата на 300 лева плюс свирка от певицата. А ако е певиц... всъщност на мъж чалготворител не бих отишъл на концерт... хептен няма идея...

 

________________________

* Иначе това е един от най-идиотските клипове, които съм гледал :lol:

 

Не знам мен. Дано го преодолееш. Стискам палци ;)

Link to comment
Share on other sites

Как бе - Милко Калайджиев и култовата песен "я елате пиленца при батко" :) Или Руслан Маинов с "Дърт козел" или "Всички прасета на мезета" - тая последната съм я пял даже в нетрезво състояние. Не че ще ида на негов концерт ама нямам чак толкова напреки да ги слушам тези.

Link to comment
Share on other sites

Как бе - Милко Калайджиев и култовата песен "я елате пиленца при батко" :) Или Руслан Маинов с "Дърт козел" или "Всички прасета на мезета" - тая последната съм я пял даже в нетрезво състояние. Не че ще ида на негов концерт ама нямам чак толкова напреки да ги слушам тези.

Може би просто съм разбрал, че към тоя момент няма пиниз да си тръгна с никоя певица....та ква работа имам там. Изключение е Яница. (inlove) :D

 

Чух горния клип...целия метъл е един и същ. И нека спора да започне сега. Чууус йор дестини - файт. :D :D

 

.................................................................Дано никой не се хване на провокацията щото в момента откровено се гъбаркам :Д

Link to comment
Share on other sites

Чух горния клип...целия метъл е един и същ. И нека спора да започне сега. Чууус йор дестини - файт. :D :D

 

Всичко освен класическата музика съкс. Шах, мат и 2 пешки метър!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...