Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Цял ден си тананикам "Ферди Мравката, ша-ля-ля-ля-ля, ооооо, Фердиииии Мравката, шааааа-ля-ля-ля-ля".

 

Върнете ми хапчетата!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

КЛАС????? Макя му и прасе искам пак да съм ученик :( :(

 

Да бе чак като се разделим ще ни е мъчно,ама те половината са станали такива отрепи чее...

ПС:Понеже са със забавено развитие се сетиха в 12-ти клас да пушат треволяци,а другите още в 10-ти им е минал мерака и сичко.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък жертви? Защо да не е нормално човек да не пие? Аз редовно съм шофьора като се ходя някъде, просто защото не ми се пие, а не защото се "жертвам".

Веселото може да стане и без пиене, зависи от компанията и настроението.

 

Прав си за веселото, но някои хора много обичаме бирата а пържоли с бира са просто мечта. Особено на къра...

Link to comment
Share on other sites

Да бе чак като се разделим ще ни е мъчно,ама те половината са станали такива отрепи чее...

ПС:Понеже са със забавено развитие се сетиха в 12-ти клас да пушат треволяци,а другите още в 10-ти им е минал мерака и сичко.

Което ми напомня за идеята как да борим кризата. Разрешаваме леките наркотици и какъв туризъм ще развием само :D Четох някаква статия как само в 2 града в Холандия за седмица ходели над 25-30000. И без това тук тревата си се продава кажи-речи свободно...

Link to comment
Share on other sites

Кило краставици знаете ли как върви?

 

Знаят знаят - върви с ракия, водка, евентуално с нещо друго подобно, и килото минава и заминава за има-няма 2 часа а ако някой направо яде а не мези може и за по-малко. Доматите и те така :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако си мераклия да си едната кола - добре си дошъл! laughing.gif

 

То по принцип си добре дошъл де, ама при тия условия направо си железен beer.gif

 

В момента зора ни е времето, че май го дават лошо, а идеята е да сме навън. Отделно не се става лесно рано сутрин в неделя...

Тия дни се очертава да работя и събота и неделя - и да е хубаво времето, няма как.

Link to comment
Share on other sites

Ке ви тепам! Мисирки! Транспорт щом има ще се обадите и на батко ви Весо. Галине - никви хидрофори в неделя, Тулата трябва да погледнеш! Отделно що скара и прочее ще се отнесе

Link to comment
Share on other sites

Всъщност проблема е че мислите са свързани все с разни грижи от злободневието. Ако може да са от типа: хубави коли, екскурзии до далечни дестинации, жени щеше да е много по-приятно.

Link to comment
Share on other sites

Ке ви тепам! Мисирки! Транспорт щом има ще се обадите и на батко ви Весо. Галине - никви хидрофори в неделя, Тулата трябва да погледнеш! Отделно що скара и прочее ще се отнесе

А ти, кой си помисли, че ще е транспортер... ?

Link to comment
Share on other sites

Абе стига с тоя катанец :D Аз все още 2 пъти седмично се бръсна,ама пък и космите на брадата са ми много гадни...

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми е удобен новия Жилет ебаси? С Mach 3 съм като бръснар. Так-так-так и съм готов с катанеца. :)

Новия има отзадзе 1 ножче за тая раота ;)

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми е удобен новия Жилет ебаси? С Mach 3 съм като бръснар. Так-так-так и съм готов с катанеца. :)

 

Аз от 3 години съм с него, но забелязах, че ножчетата които си купих от тук са много по-фалшиви от оригиналните. Свършиха за много по-кратко време.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам - аз се бръсна средно веднъж в месеца, зимата и по-рядко. По-често си режа ноктите... баси, дори подмишниците си ги бръсна по-начесто май...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че след като човек свикне на динамиката на двубоите от NHL и после се опита да гледа футбол, дори най-напрегнатия мач от Шампионската лига излиза ебати и скуката. Не знам как ще е със световното. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...