Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

32 левъл. Има напредък ама май пак много кули наслагах. До 5-то ниво има ли смисъл да вдигам лазерите и ракетните ? Повече от 3 гатлинга на 3-то ниво не виждам смисъл да слагам.

 

Гатлинг ти трябва само един до към 4 -то или 5 -то ниво. И без това после ги продаваш на загуба няма смисъл да ги слагаш въобще.

Първо ъпгрейдваш две мисълки докъм средата, после слагаш лазер, който вдигаш до предпоследен демидж и брой цели, и 3-то ниво рейндж. Принципно до края стигат 5 лазерни кули всички на макс и 7 мисълки на макс рейт, макс демидж и последен дигаш рейнджа на тия по средата, на тези които слагаш отгоре даваш макс рейндж по-бързо, за да думкат още от рано по гадинките. Всичко това е за нула пропуснати на "лесно".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

range e грешка според мен. Той максимум до 3то ниво за гатлинга и до 2ро на ракетите. 1 ракета и 1 гатлинг в началото, вдигаш им damage и speed до колкото мошеш и събереш ли около 700-800 слагаш един лазер (за след 20то ниво някъде задължително да имаш че трепе войниците много добре). Лазерите им вдигаш първо damage-a 3 пъти после вдигаш targets. Лазера го слагай възможно в най-горния ъгъл някъде около първото завойче. А да и трябва да му вдигнеш range-a 2 пъти. Преди да сложиш лазера трябва да си вдигнал на гатлинга 3 или 4 пъти damage-a (на макс няма смисъл, но rate-a да му е на макс), на ракетите също така. Аз карам с 1 кула за ракети и гатлинг до лазерите после слагам 1 кула, вдигам и damage на макс, целите 4 са ок, и 3 пъти range, после 2ра кула пак така, 3та, няколко от сините и после понеже идват разни от ония бавните (thor) които лазерите не ги пукат хубаво слагам повече ракети. Общо взето 4 лазера с 4 сини кули под тях са ок (на сините вдигаш горните 2 по 1 път, range не го вдигай изобщо).

 

Общо взето така се минава с 0 пропуснати. Ако искаш мога да ти дам преразказ в картинки ;)

 

 

Хехехехе обаче и килъра залепна за таз гадост... майна предупреждавам те че ще си опропастиш половината седмица. Аз някак между другото успях да го направя но имам 2 приятел докато не я мина на хард не миряса (то той ме светна за някои от подробностите всъщност)

Link to comment
Share on other sites

range e грешка според мен. Той максимум до 3то ниво за гатлинга и до 2ро на ракетите. 1 ракета и 1 гатлинг в началото, ...

 

Един Гатлинг стига до 6 ниво вкл. После 2 ракетни уст. А рейнджа на ракетите за които говоря се прави за тези на втория ред отгоре към последните нива вече.

 

Но стратегии има със сигурност повече от една.

 

Да ви направим тема в "Игри" да теорЕтизирате там?

 

може

Link to comment
Share on other sites

Аз направих 42-ро ниво без да слагам сини. Може би с една две сини щях да я превъртя ама донякъде се прецаках и с раположението. Ще я мина де, не е голяма философия :) Иначе не съм залепнал. Прекалено много TD игри съм играл, че да се зарибя чак толкова. На другите принципа обикновенно е повечко кули и правилно разположение, както и комбинацията какъв вид да са. Тая излезна по-простичка. Залага се повече на ъпгрейд, отколкото на разположение и комбинация от различни кули. Което е по-лесно на практика.

 

Пешо, темата е какво ми минава през главата. Еми тая игра ми минава през главата.

Link to comment
Share on other sites

FAQ - или "Често задавани въпроси" !

Какво прави този душек под леглото бе?

- Още от малък ми викат "има чудовище под леглото, има чудовище под леглото" та реших че сигурно през годините му е станало неудобно на тея дъски.

 

Какъв е тоя сайт?

- Не е сайт, операционна система е!

- И какво правиш с нея?

- Ми... в момента ми отвлича вниманието да не ти слушам простотиите.

 

Що си я пуснал тая конска опашка?

- Ми що да не си пусна?

- Застарява те, ама аз се чудя дали да не си пусна и аз!

- Пусни си, поне на теб само опашката ти липсва за да заприличаш на конски задник!

 

Що ми отговаряш така?

- Как?

- Ми отговаряй ми като нормален човек, к'ви са тея?

- ...

- За какво млъкна?

- Ми, всеки нормален човек би те игнорирал и за т'ва така!

 

Сега си представете 24/7... все въпроси от класа! XD

Link to comment
Share on other sites

след Плантс в/с Зомбис повече никога няма да пробвам игра предложена от съфорумец..... леее леее що време прекарах пред лаптопа да трепя зомбита.... чак не ми се мисли

Link to comment
Share on other sites

Жестоката истина е, че разликата между това да управляваш и да критикуваш е огромна.

 

Управленските решения изискват винаги компромиси, въпроса е колко големи. А че "черньо" лъжИ беше ясно още като се кълнеше като попадия как щял всичко да оправи.

 

Б.Б. за 7 месеца изненадващо (за мен) по доста от нещата, които каза държи. Аз друго очаквах - чисто управленски решения и ходове. Обаче не очаквах да "благослови" ДоганЯ като миропомазан и забранен за обсъждане и търсене на отговорност. Е сега, разбрахме, че на 14 са се взели и със Станишев (тоя съсел крадлив и лъжлив). Та от тук насетне колкото и работа да свърши за мен е почти свършен. Да не говорим за голямата глупост да се съгласи със спирането на пенсионната реформа и да прави половинчата здравна - колкото и да ни е криво това не е правилното решение в дългосрочен план.

Link to comment
Share on other sites

след Плантс в/с Зомбис повече никога няма да пробвам игра предложена от съфорумец..... леее леее що време прекарах пред лаптопа да трепя зомбита.... чак не ми се мисли

 

 

А ся цункай ма! :D

Link to comment
Share on other sites

Има бог ве!!!

Ето install-nvidia-debian.sh - бях изгубил надежда за убунтуто вече, чупих го тоя xorg от оправяне и все нещо не работеше ама е НА, поклонете се пред човека... много хубав скрипт е направил!

Сега имам Windows XP Pro SP3 / Ubuntu 9.04 (на хард и на усб) и PC-BSD... и чудно... всичко просто работи... освен несъвместимостта на windows-а със собствените си драйвери... сега махам това BSD и си слагам FreeBSD на сървара.

Link to comment
Share on other sites

всички приказки за търсене на наказателна отговорност от политици от високите етажи бяха само и единствено за определяне на размера на откупа. в момента в който парите бяха преведени се оказва че няма никакви доказателства за нищо. и някак случайно точно по същото време се "неутрализира" престъпна група от ниско ниво, която случайно следва същата политика на изнудване. може би вече доходите от нея са станали несравними с новите и губят смисъл.....
ма това са само спекулации. всъщност бойко е много велик и никакви кусури не трябва да му се търсят. ако някой посмее да прави подобни съпоставки като онези от клипчето за обама, то или ще забогатее внезапно или ще се окаже силно криминално проявен.

Link to comment
Share on other sites

Скука днес във форума, добре че е секцията купува/продава да ни разсмива:

 

Iphone 3g 16 GB - някаква много добра реплика няма разлика от оригинала в меню функции има 1 белег по който се разбира , че е реплика и той е , че е с операционна система WINDOWS която май не е съвместима с apple машинките 350лв (не се коментира)

дал съм за 550 лв телефона е оборудван с гумено покритие и скрийн протектор което означава , че е в перфектно състояние !

 

Iphone казва човека... реплика... с Windows... иначе менюто е същото... или поне той не прави разлика :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Iphone казва човека... реплика... с Windows... иначе менюто е същото... или поне той не прави разлика :rofl:

Бахахахаха, освен това гуменото покритие наистина гарантира, че е перфектен. Това кърти мивки просто. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Между другото видях един интересен компютър MSI в техномаркет - подобен на iMac всичко е в монитора навряно но интересното беше че е с touch screen... и пак така беличък беше - нещо такова: http://www.msicomputer.com/msiaio/news.aspx

Link to comment
Share on other sites

С огромно нетърпение очаквам THE WOLFMAN devil.gif

 

Е па иди го гледай! Аз го гледах тая неделя в МОЛ-а. Не е лош, но очаквах повече. Все пак, актьорската игра е на ниво. Просто сценария куца.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... и дисковете отвън... само малки деца липсват наоколо да дърпат кабелите в движение :)

Еми иначе за какво е, нали трябва да изникват проблеми от някъде. :)

Както вика един приятел, "сега ще го местим" и изкарва всичко, разпоявя го и го наглася в друга кутия, ама вече няма да е толкова компактен. хах

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...