Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ама ти май наистина си алкохолик.

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

познЪ. Дам имам афинитет към пиенето. И това за периода... нямам идея за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

"Не бе, аз не съм пристрастен към кокаина - просто ме кефи как мирише."

 

Аз не мога да разбера себе си - що продължавам да живея с тъпата заблуда, че има "кола", която мога да ползвам... В тая крипта имам чувството, че каквото докосна - ще се разпадне...

Link to comment
Share on other sites

Да обобщя! Всеки НОРМАЛЕН мъж (пък и доста жени) в днещно време е имал такъв период в живота си. Друг е въпроса, при кой - колко продължава този период...

--------------------------------------------------------------------------------------

Пешо, купи си количка с педали... (имаше едно време такива)

 

P.s. 'А добър ден !

Link to comment
Share on other sites

Да обобщя! Всеки НОРМАЛЕН мъж (пък и доста жени) в днещно време е имал такъв период в живота си. Друг е въпроса, при кой - колко продължава този период...

 

 

Аз не съм имал такъв период. Не е ясно доколко съм нормален, но не виждам нищо ненормално в мен. Но тази преценка не е мое задължение да я правя.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм имал такъв период. Не е ясно доколко съм нормален, но не виждам нищо ненормално в мен. Но тази преценка не е мое задължение да я правя.

Като седнем на по => <въведи тук> - ще го разчепкаме този въпрос!

Link to comment
Share on other sites

Шшш, пичове! Я ходете в БГМама да си обсъждате периодите и кой на кога му идва в периода?!

 

Тоя вЕтЕр е полудял. До 13:00 си беше айляк времето (сигурно над 15) сега какво стана...

Link to comment
Share on other sites

Пешо, купи си количка с педали... (имаше едно време такива)
А онуй, което натискам за да увелича оборотите на двигателя, онуй, дето с него спирам и онуй, дето съединява к'во са? Хладилници? Или превръзки с крилца?

Ама ако не ме лъже рама, ти също си принуден да спориш с Opel, така че ти е простено... Само дето при теб май е въпрос на избор...

Ред: Т'ва наистина ме разхили:

търся една песен чух я по радио мелъди - има саксофон и цигулка и се пее нихале или нещо от сорта.
Link to comment
Share on other sites

А онуй, което натискам за да увелича оборотите на двигателя, онуй, дето с него спирам и онуй, дето съединява к'во са? Хладилници? Или превръзки с крилца?

Ама ако не ме лъже рама, ти също си принуден да спориш с Opel, така че ти е простено... Само дето при теб май е въпрос на избор...

В дълбока заблуда си чадо! След като един древен германски философ е стигнал до извода, че - ...Рано или късно, всяка кола става Opel(ша ма прощават сектантите)!... моят личен избор в никакъв случай не би бил, да си взема такава, която по принцип си е Opel... Изводът е, че рамът ти е прекалено маломерен! Освен това, не аз си падам по въртенето на педали.

 

П.с. А, количките с педали са едни такива - дето дечурлигата им въртят педалите с крака и бръмчат с уста..., пък бабите им бдят зорко те да не се бухнат в храстите.

Link to comment
Share on other sites

П.с. А, количките с педали са едни такива - дето дечурлигата им въртят педалите с крака и бръмчат с уста..., пък бабите им бдят зорко те да не се бухнат в храстите.
И в края на крайщата излиза, че си доста запознат с количките с въртящи се педали... Като гледам май темата с педалите силно те вълнува :lol:

 

Ред: За Curunir БАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата колко неочакван развой имат дните ми напоследък. Или започват добре и към края са депресантски, или обратното. На ден сменям по 100 пъти емоциите си. Никога нищо не ми е постоянно. Луда работа. Дали това е добре или не, някой идеи? Или : само аз ли съм така или не?

 

За KILLERINCHO : Весо, надявам се всичко да е ок с онзи човек в онази институция, за която говорихме :) (е, по-лаконична не можах да бъда :) )

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата колко неочакван развой имат дните ми напоследък. Или започват добре и към края са депресантски, или обратното. На ден сменям по 100 пъти емоциите си. Никога нищо не ми е постоянно. Луда работа. Дали това е добре или не, някой идеи? Или : само аз ли съм така или не?

 

Хормоните ти играят нещо май.. да не си ......... ? :tongue

 

Иначе рязката смяна на настроението когато е в крайности си има и диагноза - ако смяташ че не е нормално да е така по-добре виж питай някой доктор, може само с някаква диета да се разминеш.

Link to comment
Share on other sites

Хормоните ти играят нещо май.. да не си ......... ? :tongue

 

Иначе рязката смяна на настроението когато е в крайности си има и диагноза - ако смяташ че не е нормално да е така по-добре виж питай някой доктор, може само с някаква диета да се разминеш.

 

Ники, мисля, че бъркаш шизофренията с рязката емоционалност. За хормоните, и дума да не става, не му е сега времето. Пепел ти на устата. Аз ви питам като нормални хора, вие веднага в клинични състояния го обърнахте. Нещо да не си ми сърдит???

Link to comment
Share on other sites

Вероятно от рязката промяна на температурите + по-краткия месец. На някои хора им се отразява на психиката - не се базикам.

Link to comment
Share on other sites

Ники, мисля, че бъркаш шизофренията с рязката емоционалност. За хормоните, и дума да не става, не му е сега времето. Пепел ти на устата. Аз ви питам като нормални хора, вие веднага в клинични състояния го обърнахте. Нещо да не си ми сърдит???

 

Ами всъщност за циклофрения си мислех :) И не, почти никога не съм сериозен, поне в този форум... а пък и няма за какво да съм ти сърдит :)

 

Пък и ти както го обясняваше... освен това няма нищо лошо да си ..... :) Верно ще ти се объркат една камара планове но не е ясно дали е лошо това в дългосрочен план... дъра бъра и други такива глупости и общи приказки....

 

С 2 думи - бъзикам те ама леко си го търсеше и не не съм ти сърдит - просто няма защо... да не би пък да има а да съм го пропуснал? :ph34r:

 

 

 

host, на мен подобно нещо ми се случва когато съм доста скапан и се дразня за всевъзможни глупости... после пък малко ми трябва да си оправя настроението, но това въобще не ме учудва - то си има степени на умората - една от последните е да не ти пука от нищо и който и да се опитва да те подразни да си викаш - ай бЕгай и се развивай, само гледай да е по-тихо че едвам мърдам... и така докато се довлача до леглото... а когато съм си отспал хубаво не ми пука за глупости защото ми е кеф колко добре съм се наспал... само при средното положение между 2те крайности ме прави доста раздразнителен но е напълно обяснимо и предвидимо

Link to comment
Share on other sites

Чета тука някакви постове, че форума се бил променил! Ми... то като не пиша често! XD

 

Anyway... баси и аз да разбера какво е да издадеш багажа от работа... три дни без сън и оп спрях се пред мивката преди два дни и изведнъж някой "загаси лампите" дето се вика... отварям очи и гледам тавана на стаята.

Та... работата свърши и сега съм с пари и със свободно време... и най-важното, здрав и доволен... голяма радост е.

Идва ми да почерпя всеки от форума... ама ей ся като заспя, вторият сън ще е как ви черпя по бира, така пестеливо да мина. хах

Link to comment
Share on other sites

А ти като мене го захвана само че поне си казваш в прав текст че черпенето ще го сънуваш аз само обещавам (засега) :)

Истината право в очите (или поне виртуално), пък дано няма трупове (или банове). XD

Пари изкарани с пот на чело дават ли се за почерпки!? :)

Link to comment
Share on other sites

Дават се :) Аз когато не съм почерпил (поне 1 човек) после нещото се е "счупвало" :)

 

Майтапа настрана - има нещо вярно, затова винаги след добре свършена работа гледам поне себе си да почерпя с 1 бира (това обикновено е достатъчно) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пропоръчително е тогава да се придържаш към тази си тактика, щом самопочерпката работи... няма лошо, даже по-хубаво! XD

П.П. Освен ако не си като мен, не ги харча ама не ги й давам!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...