Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти го поздравяваш със Слим, аз пък те поздравявам с бъдещия Слим Шейди. lol.gif

 

 

Внимание: Клипът е +18 - има много насилие, оръжие, кучки, алкохол и наркотици. w00t.gif

 

Никъв Слим не е тва и къв е тоя оръфляк, дето си линкнал laughing.gif И какво общо има?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Никъв Слим не е тва и къв е тоя оръфляк, дето си линкнал laughing.gif И какво общо има?

 

Скоро да си ходил да ти изрежат апендикса и по погрешка да са ти резнали чувството за хумор? Тоя е достоен за "златната колекция" на "Пей с мен", "Стани звезда" и "Мюзик айдъл" взети заедно! :P

 

Не отричам, но няма нищо общо с моя "поздрав" laughing.gif

 

Мисл̀и нестандартно - и двамата са бели "рапъри" и имат нещо общо с Еминем. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че май е тъпа постъпка да затрия една система защото от миналия май не са ни плащали а има договор и според договора трябва да им давам фактура всеки месец, и съответно да си внасям ДДСто... а наскоро ни казаха че парите за миналата година ще ни ги платят... тази година (без повече уточнения, т.е. спокойно може да е края на ноември примерно). Дали да не постъпя като ЕВН и да дръпна бушона?

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че май е тъпа постъпка да затрия една система защото от миналия май не са ни плащали а има договор и според договора трябва да им давам фактура всеки месец, и съответно да си внасям ДДСто... а наскоро ни казаха че парите за миналата година ще ни ги платят... тази година (без повече уточнения, т.е. спокойно може да е края на ноември примерно). Дали да не постъпя като ЕВН и да дръпна бушона?

 

 

Това е деликатен въпрос - зависи кои са, какви са, откога са, какво значат за вас и т.н.

Link to comment
Share on other sites

EIZO може да са истината но нямат 30 инчов монитор.

 

За организацията - другата седмица към края ще е, този уикенд няма да мога.

Ново делче 27-мичка, 2560 резолюция IPS панел: http://www.techreport.com/discussions.x/18455

Link to comment
Share on other sites

Имам си морска свиня... зарибявка е :)

 

^______^

 

Обожавам гризачи <3. Снимки, моля :].

Link to comment
Share on other sites

И аз имах това ултра сладко свинче, но ми почина преди 2 години и малко. Беше на има-няма 6 месеца. Много гадна работа. Още не мога да го прежаля. Започна да се смалява, уж ветеринарката му би инжекции и т.н., а почина в деня, когато щяхме да го водим на друг ветеринар в Карлово :( Издъхна в ръцете на баща ми точно преди да ида на лекции. Милото то :cry

Link to comment
Share on other sites

Ново делче 27-мичка, 2560 резолюция IPS панел: http://www.techreport.com/discussions.x/18455

 

Еййй златен си :beerchug

 

Това е деликатен въпрос - зависи кои са, какви са, откога са, какво значат за вас и т.н.

 

Мда, това е единственото което ме спира пък и поставянето на ултиматуми обикновено е признак на слабост, въпреки че взе много да ми писва от тъпотии и да ми излизат с номера "ми така са всички, сега е криза, нямаме пари какво да правим" а на следващия ден идва и искат разни работи "за вчера".

Link to comment
Share on other sites

..... ми излизат с номера "ми така са всички, сега е криза, нямаме пари какво да правим" а на следващия ден идва и искат разни работи "за вчера".

 

Тоя прийом "с кризата" го забелязвам и при мен от близо година - "Сега е криза....на края на месеца като дойдат приходи в учреждението ще оправим сметките..дай сега да свършим и една друга работа..." и т.н.

Link to comment
Share on other sites

При това тона не е "ако нямаш нищо напреки дали ще може да свършиш и това пък ние ще се оправим после, обещаваме"... няма такова нещо... тона е "айде сега направи и еди какво си и да не чуваме възражения, на нас ни трябва това и то трябва за вчера, изобщо да не си почнал да се оправдаваш че не сме ти платили, не си единствен"

Link to comment
Share on other sites

Да де, номерът е да те убедят колко дълбока е кризата и колко са паднали цените навсякъде, тъй като хората са без работа и се навиват на всичко, само и само да имат някаква работа...което не е много далече от истината, но така както те го представят е силно преувеличено. Винаги съм влизал в положение на хората, дори и когато не е имало криза, но някои просто ти се качват на главата, използвайки истерията с глобалната криза и безработицата.

Link to comment
Share on other sites

Да де ама междувременно съм затрупан от работа а имам клиенти които плащат... и не дават ЧАК толкова зор за разлика от тези. Абе мрънкам си ама какво друго да направя.

Link to comment
Share on other sites

Мда, това е единственото което ме спира пък и поставянето на ултиматуми обикновено е признак на слабост, въпреки че взе много да ми писва от тъпотии и да ми излизат с номера "ми така са всички, сега е криза, нямаме пари какво да правим" а на следващия ден идва и искат разни работи "за вчера".

 

Ами след като ножа е в теб, започни с рестрикциите и ограничаването на функционалноста... ;) На мене когато някой започне да ми обяснява за кризата и, че всички били така - еле пък, за система съживена или правена от мен, първо се опитвам да му обясня, че "ами, криза е" и "много сме благодарни" не могат да се намажат на филия! След това просто, някои от функциите и възможностите започват "случайно" да изчезват... и така докато не се оправят сметките....

 

П.с. Случвало се е и по няколко месеца да си извиваме ръцете, но системата работи безотказно...

Link to comment
Share on other sites

Не е лошо, ама на мене поне, ми звучи прекалено джазово (лаик съм), а в самото начало има едни ужасяващи залитания (де да знам как се казват). Като цяло е прекалено далеч от това което са създали Пърпъл...

Link to comment
Share on other sites

Зор зор пък после:

 

sc2tdflawless1.jpg

 

Затвърдих постижението :)

 

:) А можеш ли това да постигнеш ? Това да е максимално далечната точка, която стигат роботчетата на 45 ниво !

 

017401552-big.jpg

 

И да, честит троен празник на всички празнуващи !

Link to comment
Share on other sites

Не е лошо, ама на мене поне, ми звучи прекалено джазово (лаик съм), а в самото начало има едни ужасяващи залитания (де да знам как се казват). Като цяло е прекалено далеч от това което са създали Пърпъл...

 

Верно е, че е различна, мен за това ме грабна толкова. Оригинала си е оригинал той си остава на върха, просто другия поглед изразен от тоя пич ми допадна. :)

Link to comment
Share on other sites

Ааааааа, баси кефа! Чупих си краката от каране на Чепеларе тоя уикенд! Баси и кефа, т'ва ми беше сефтето за последните 10+ години... И важното - все още съм про ;]

Link to comment
Share on other sites

69 ми излезна двудневната. Едновневната е 38. 15 лева ми бяха ските на ден. За моя жалост - навсякъде имаше само курвинг. Ще трябва да свиквам :[

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...