Jump to content
BulForum.com

StarCraft2 Tower Defence


djadomraz

Recommended Posts

Айде тук да обсъждаме стратегиите, кой какво и кога слага, как го upgrade-ва и т.н.

 

Аз ще пусна моята стратегия след час-два като се поосвободя.

 

Като начало ще кажа че почвах така само че така изпускам няколко - кулата с ракетите трябва да е мааалко по-надолу за да може на 6то ниво да удари количките още 1 път по пътя наобратно преди гатлинга:

 

sc2tdlvl1.th.jpg sc2tdlvl2.th.jpg sc2tdlvl3.th.jpg sc2tdlvl4.th.jpg

 

До към 14то ниво изкарвам само с тези 2 кули, после слагам 1 лазер и upgrade-вам нея. Единствено заради Thor-овете слагам по някое време още 1-2 ракети (1 долу и 1 горе) но не вдигам range повече защото почва да се губи смисъла от ракетите. Само за най-последното ниво го вдигам и то пак не на макс. Е има 1-2 нива където трябва по средата веднага след като се съберат пари да се цъкне upgrade-a но като стигна до там после ще го опиша.

 

 

ПС: Money hack-a прави играта абсолютно безинтересна - пробвах.

Link to comment
Share on other sites

Аз нищо не изпускам, освен на нивата с моторите и самолетите.

В началото като сложа ракетката, я слагам така, че може да удари още веднъж, ама ако unit-а се движи най-долу.

Link to comment
Share on other sites

аз изгорях на 100те маринки :)

при мен стратегияте е отпред АОЕ-то и тва е :)

тоя лазер последния ми се вижда тоста слаб за парите дето струва.....

 

35631278.th.jpg

95781353.th.jpg

40634582.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз след първия гатлинг до 7 ниво, пускам 3 мисълки (отдалечени - да не си пречат). Де факто няма много значение, как точно пускаш и какво, трябва обаче да се намери баланса. Лично на мен най-трудно ми беше да намеря баланса 33-34 ниво.

Имам предвид, за да не изпускаш нито един. Иначе, ако само се гледа да се минат 45 -те нива, вариантите са безброй.

 

Това долу ми е последното разположение. Всички лазери са на макс и всички мисълки на макс демидж и рейт.

 

017429167-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Две сини кули на макс, са нещо ужасно. Направо спират на място. В комбинция с лазерните е супер. Мисля си стратегия с една синя и 3 лазерни. На групички акто се припокриват с още една таква група и другото ракети. Ама това за нормал де. На лесното е прекалено много това :) На нормал около 19ниво някъде стигнах ама не съм мъчил много. На хард не знам.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, само ще ти кажа, че разположението на долната ти ракетна кула е ужасно. Ако ще слагаш кули между първия и втория завой - се слагат максимално нагоре, така че като станат с максимален обсег - да пуцат и след втория завой. А и с един-два ъпгрейда на обсега хващат и от долната част.

 

П.П. Не знам при друг случвало ли се е, но вкъщи, под firefox играта ми бъгва и кулите не стрелят. Под ie (единствения друг browser качен) нямам подобни проблеми ...

 

Edit: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Дядо, само ще ти кажа, че разположението на долната ти ракетна кула е ужасно. Ако ще слагаш кули между първия и втория завой - се слагат максимално нагоре, така че като станат с максимален обсег - да пуцат и след втория завой. А и с един-два ъпгрейда на обсега хващат и от долната част.

 

Няма нужда. Аз искам да стреля само в началото а не навсякъде. Даже колко по-ограничено пуцат толкова по-добре. Просто да хващат гадовете и на идване и на връщане. Лазерите искам да хващат навсякъде

 

 

П.П. Не знам при друг случвало ли се е, но вкъщи, под firefox играта ми бъгва и кулите не стрелят. Под ie (единствения друг browser качен) нямам подобни проблеми ...

 

Да. Zoom-нал си. Неясно защо ако натиснеш Ctrl(+) и сложиш кула и тя не стреля. Бях сложил 2 когато реших да си уголемя малко полето и новата кула не стреляше а само старите 2.

Link to comment
Share on other sites

На нормал го минах от първия път със стратегията като за лесно, но с 20-на пропуснати. Преди това обаче се пуснах 2-3 пъти на хард... още до 5-6 ниво пропускам сума ти народ - явно трябва друга стратегия.

Link to comment
Share on other sites

Да тъпата игра решава когато си иска,че sniper кулата дето е upgrade-ната на последен лвл няма да стреля по танковете ами по маринките -_- Абсурдно >.>

Link to comment
Share on other sites

А има ли някакъв лесен начин да стреляш по определен моб, освен да го селектнеш и после да цъкаш на мерника. Ако ставаше с десен бутон друга щеше да е играта...

Link to comment
Share on other sites

Още по-добре щеше да е ако можеш да казваш коя кула по кой да стреля но за съжаление не може. То поне на easy нивото се налага само по хвъркатите да се целиш но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Някой цъка ли на хард. Аз на няколко пъти се отказвам до 5-6 ниво, но сега продължих два пъти и двата стигам до 40 -то. Лошото, е че до 6 -то ниво пропускам около 10-на винаги. До 40-то стигам с три фул лазера и 6 мисълки на фул рейт и 4-то ниво демидж. Но явно нещо пропускам да направя правилно.

 

И досега управление на кулите не съм правил, може би там пропускам нещо. Но и от 2-3 игри до към края ми се изчерпва лимита за деня. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз най-накрая с чиит минах лесната труднос.

Тези единици са маняшки нямам търпение да опуцам някои зерг като излезе.

Link to comment
Share on other sites

Аз най-накрая с чиит минах лесната труднос.

Тези единици са маняшки нямам търпение да опуцам някои зерг като излезе.

И на мен ми беше трудно преди да почна да правя лазери от рано. С тях стана без проблеми. Лазери + малко замразяващи и всичко е 6.

Link to comment
Share on other sites

Vetim, само не изоставяйте e-republic, че националната чест е заложена на карта :D

 

Ред: Жоро, не знам това ирония ли беше или не, но при мен двойното кликане прави единицата цел. Единствено май ледените кули не приемат тази команда.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, грам ирония няма, при мен не е така. Трябва да цъкна на единицата и после долу на мерника. Само тогава почват да пуцат по него.

Link to comment
Share on other sites

И на хард я отплясках, с 39 пропуснати, но и с управление. Предполагам, че без да се управляват кулите няма да стане, особено на последното ниво.

 

Иначе при това с дабъл клика си работи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...