Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо с такава дамаска бе Видене, защо? Как можа точно най-трудно почистващата се дамаска да избереш за стол, при това такава светла...

 

С подобна дамаска (жълта обаче) имахме дивани и след 5 години приличаха на нищо.

 

Моята прахосмукачка пере devil.gif

 

За около час 10-те стола стават като нови.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че след седмица-две започвам да преподавам на ученици от 11 и 10 клас. Не знам, дано не ме намразят и дано се сработим. Разликата ни е 6-7 години, което всъщност се оказа пропаст в случая, защото са малки варвари. Аз си мислех, че набор 86 сме разюздани, но 92 и 93 са ... сладури :) Моля ви, стисайте палци. Май ще имам нужда от едно за отскок, макар че не пия...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че след седмица-две започвам да преподавам на ученици от 11 и 10 клас. Не знам, дано не ме намразят и дано се сработим. Разликата ни е 6-7 години, което всъщност се оказа пропаст в случая, защото са малки варвари. Аз си мислех, че набор 86 сме разюздани, но 92 и 93 са ... сладури :) Моля ви, стисайте палци. Май ще имам нужда от едно за отскок, макар че не пия...

 

Носи големи деколтета и всичко ще е наред.

Link to comment
Share on other sites

Ами те приказките се носят, така че не мога да си позволя да съм привично непристойна (мале, какви термини вкарах) пред който и да е клас ... То не че не се вижда, че съм "D" чашка, но все пак ще пазя поведение. Ако нещо стане, Жоро ще ме взема с колата, да ги сплаши :) Боже, взех глупости да плямпам.

 

Поне ще създавам илюзията за умна, с новата коса...

Link to comment
Share on other sites

Ами те приказките се носят, така че не мога да си позволя да съм привично непристойна (мале, какви термини вкарах) пред който и да е клас ... То не че не се вижда, че съм "D" чашка, но все пак ще пазя поведение. Ако нещо стане, Жоро ще ме взема с колата, да ги сплаши :) Боже, взех глупости да плямпам.

 

Поне ще създавам илюзията за умна, с новата коса...

 

Ще ги сплаши ако те вземе с колата единствено ако паркира на мястото между първия чин и дъската.

Link to comment
Share on other sites

Моята прахосмукачка пере devil.gif

 

За около час 10-те стола стават като нови.

 

 

И им трябва 15 минути да са в присъствието на моя разбойник за да се нацапат до неузнаваемост... а пък ако е въоръжен с някой автоматичен печат става още по-интересно положението :lol:

Link to comment
Share on other sites

И им трябва 15 минути да са в присъствието на моя разбойник за да се нацапат до неузнаваемост... а пък ако е въоръжен с някой автоматичен печат става още по-интересно положението :lol:

 

Ми ти пък си заключвай печатите. Тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

Шише с кетчуп? Химикалка? Перманентен маркер? Бедна ти е фантазията какво количество неща с които може да се цапа има около тебе... и колкото и да се напъваш човека съвсем случайно може да намери още толкова. Печата не знам къде успя да го намери но хубаво се беше заиграл и когато го намерихме беше "напечатал" половината диван вече който беше с жълта дамаска :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че след седмица-две започвам да преподавам на ученици от 11 и 10 клас. Не знам, дано не ме намразят и дано се сработим. Разликата ни е 6-7 години, което всъщност се оказа пропаст в случая, защото са малки варвари. Аз си мислех, че набор 86 сме разюздани, но 92 и 93 са ... сладури :) Моля ви, стисайте палци. Май ще имам нужда от едно за отскок, макар че не пия...

Ела в мойто даскало на стаж.Ааа макар че май много ще те изневрят малките :D

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да не направиш нещо гадно, например да имаш познат, който да ми прави напук в часа. В бившата Лиляна Димитрова, т.е. СОУ "Патриарх Евтимий". Защо?

 

 

Днес за хилядократен път установих, че никой в ПУ не си върши работата. Две седмици минаха от семестъра, сега се сетиха да ни кажат (при 3-тото ми ходене до инспекторката), че трябва да имаме още една оценка при преподавател, който цяла сесия го нямаше. След като три пъти се набутах на гласова поща, за да го намеря да ни напише оценки, вдигна телефона и каза : "Не се вълнувай толкова, ще оправим нещата". Това беше на 29.01. Не че нещо, но мина месец, а нищо не е оправено. Сега пак трябва да го търсим, защото инспекторката супер добре си върши работата. Дето се вика, време не остана, писна ми да се занимавам с тях. Нямам търпение да завърша поне бакалавър, то май за магистър или няма да ме огрее парично, или пак ще съм в ПУ, ама поне с тия шматоци да не се ядосвам. Аз ли, мамка му, да стана инспекторка или секретарка на факултета, или шеф катедра, за да ги измахам всичките!!! И този номер ни го спретна професор от Софийския университет, който е преподавател от 30 години и нагоре. Кажете, хора, това коректно ли е? Ние да се набутваме да си търсим преподавателите, за да можем да си видим оценките и да подадем ш*баните бланки за стипендия. Те ли ще ми плащат сметките на телефона? И студентите далеч не сме перфектни, ама в тая катедра, конкретно, си е ... Тоя с онзи спал, тази изневерила с другия... Пълен разврат.

Link to comment
Share on other sites

Цялото ПУ е една голяма помийна яма... Преподаватели, студенти, администрация... всичко!

Естествено, с малки изключения, колкото да потвърждават правилото...

Link to comment
Share on other sites

... То не че не се вижда, че съм "D" чашка, но все пак ще пазя поведение....

То, не, че беше нужно да го споменаваш (отново) това..., ама пуста женска суета....

Поне ще създавам илюзията за умна, с новата коса...

Ахъм..., и тъкмо малките гамени ще имат повод да оценяват и изпробват AIто на новата играчка... :))

Link to comment
Share on other sites

Тая колко кубика е наблискала... Една от калса оня ден вика еми аз септември ще си слагам и в циците :confused Много са зле горките ей...

Ааа новия албум на Kalmah цепи мрака :) по към мелодика са минали :)

Link to comment
Share on other sites

Тая колко кубика е наблискала... Една от калса оня ден вика еми аз септември ще си слагам и в циците :confused Много са зле горките ей...

Ааа новия албум на Kalmah цепи мрака :) по към мелодика са минали :)

мерси, че ни сподели ;). знам, че са зле, че не могат да пеят и че.........ГРОЗДЕТО Е МНОГО КИСЕЛКО ;)

Link to comment
Share on other sites

Оти съдите човекот? Арна е девойката. Ся... чак писане и т.н., лично за мен нье... но определено ми пооправи малко настроението клипчето...

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:b63443ed - казвам ДА в оная сграда до "четвъртък пазара"..........и то без да мисля ама грам

 

Да ама тя няма да ти се навие... освен ако нямаш "ресурси" да и подаряваш през месец я нов SLK я нещо друго в същия ценови диапазон... :lol:

 

 

И студентите далеч не сме перфектни, ама в тая катедра, конкретно, си е ... Тоя с онзи спал, тази изневерила с другия... Пълен разврат.

 

Че тоя факултет е за тази работа ама малко по-отбрани са поне хората не като онези на шосето за Пазарджик :lol:

 

 

Цялото ПУ е една голяма помийна яма... Преподаватели, студенти, администрация... всичко!

Естествено, с малки изключения, колкото да потвърждават правилото...

 

Не е точно така но за толкова пари-толкова. Може и много по-добре но няма пари за нищо (техника, оборудване, поддръжка), а и специалисти не останаха, защото за тези заплати малко ще се навият да си губят времето там и затова и една част от асистентите са студенти които все още си мислят че е "яко" да си преподавател.

 

 

ПС: Само на мене ли повечето чалги ми звучат еднакво? Само думите са леко различни, но мелодиите като че ли са все едни и същи с много малки разлики (сигурно същото може да го каже някой за траш метъла примерно но аз и него не го слушам)

 

ПС2: host е прав - арна е девойката, и аз бих я минал :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...