Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То това го споделя от личен опит xmas.gif Дето се вика от първа ръка информация получаваш xmas.gif

 

 

Реално погледнато съсвсем спокойно може да й бъде баща laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Като споменахте адвокати... вчера бях на дело и съм потресен от малоумната ни съдебна система.

Всеки който има малко дар слово и акъл може без проблеми да стане престъпник - НИКОГА няма да го вкарат в затвора.....

През повечето време от делото едвам сдържах смеха си като слушах какви глупости говорят съдията и "прокурорката"...... вече знам защо само малоумните крадци обират които не могат да вържат 1 изречение обират парсата

Link to comment
Share on other sites

Кега дойде 5 секунди след нас. Ние им отворихме вратата на момчетата. lol.gif

 

Тия момчета колко са жадни - няма да ти разправям. Всеки път гледат да влезат и услужливо да докарат кега до машината. Очите има са като джамини като гледат колоната laughing.gif

 

По поръчка на Момчетата: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Между другото тия испански луни по 12 лева едната на майка им у *****та на испанците. В понеделник в Поларис ще ги бия с тия луни. Скъсаха ми нервите. Крушките хлопат вътре, на едната телчето го няма, забравили бяха куплунги да сложат (добре че си имам). Бесен съм! angry1.gif

 

Между другото нищо не фаща на тоя метал, бах маа му - ни изолир, ни хартиено тиксо, ни канцеларско тиксо - как да фиксирам кабелите не знам...

Link to comment
Share on other sites

Това много грозно стои.

 

Така си мислиш само. Като дойдеш да го видиш, а и най-вече като видиш какво може (ако съм взел мотора дотогава) ще ме разбереш напълно. Мисля да го тестваме като го довърша мащабно - със запален камък с мръвки отдолу и 5-6 човека с цигари по масата. Гарантирам , че няма да се усети миризма.

 

sufra.gif

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да питам това за пушилня ли е, а то било за скарата :D

 

Иначе за кабелите ги направи като снопове със "свински опашки" и да си висят ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че старо куче на нови номера учиш. Той иска да ги закрепи за нещо за да са неподвижни вътре в конструкцията - ако правилно съм го разбрал.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че старо куче на нови номера учиш. Той иска да ги закрепи за нещо за да са неподвижни вътре в конструкцията - ако правилно съм го разбрал.

 

Много правилно си ме разбрал - като подреден човек искам прилежно да си ги прикрепя към стената на животното, за да не ми се мандахерцат вътре. Пусто обаче нищо не хваща. Ако не бях вече засукал пресния кег като нищо щях да измъкна пистолета за топъл силикон и да подивея devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами трябва ти добър обезмаслител и почистващ препарат като цяло за да хване силикона за метала, но личния ми съвет е да сложих на всяка свинска опашка по един малък метален елемент (парченце жичка или там ще го измислиш) и с 4-5 броя магнитчета от вътрешната страна разположени ще успееш да накараш опашките да седят както искаш. Ама зависи и колко са "твърди" кабелите. Защото магнитите трябва да са малки да не се плъзгат надолу.

 

"Който търси намира".

А впрочем да имаш брат? Щото един пич в Рондото има много сходна с твоята физиономия...?! Или аз трябва вече и от обяд да не пия.

Link to comment
Share on other sites

А впрочем да имаш брат? Щото един пич в Рондото има много сходна с твоята физиономия...?! Или аз трябва вече и от обяд да не пия.

 

Имам, но е в Лондон, трудно може да го видш в Рондото. Или не пий от обяд или го прави качествено и не се разсейвай с глупости laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Или аз не разбирам, или света нещо се е побъркал... във facebook моите колеги учители пишат предимно на шльокавица и без особено да се съобразяват какво и как казват. Ако ставаше дума за младото поколение даскали - как да е, но аз говоря за старите кучета... какво, по дяволите им става??? Наистина не мога да разбера как не се замислят за това и не ги ли дразни.

Link to comment
Share on other sites

snejko, права си, страшно много дразни окото писането на шльокавица. Аз като млад, бъдещ учител (мале, мале) напълно подкрепям и винаги пиша на кирилица, мисля, че и сравнително грамотно :) Е, ако имам проблем с бавното ми компютърче или фонетика, тогава пиша с латински букви.

Link to comment
Share on other sites

Емо радват се както ние се радвахме едно време на IRC :)

А и май до преди ФБ нямаше толкова лесно достъпно и масово поле за виртуална изява.

В случая обаче в нет-а явно не са стари кучета, а точно обратното.

Мернах една група скоро там "Само баба ми няма ФБ...а ето я и нея".

Link to comment
Share on other sites

Между другото нищо не фаща на тоя метал, бах маа му - ни изолир, ни хартиено тиксо, ни канцеларско тиксо - как да фиксирам кабелите не знам...

Eй сега старото ще те светне! Първо ми кажи новият кег с каква бира е!? Пък после (ако пия такава) ще ти обещая да ти донеса една климатикаджийска гадост, дето където и да я лепнеш - няма сваляне и трае поне десетина години.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

4-5 броя магнитчета от вътрешната страна разположени ще успееш да накараш опашките да седят както искаш.

 

На тая неръждаема стомана магнит не хваща ;) Аз си мислих за нещо по-просто - тури му малко маджун и си готов :D Може и да разгледаш тук ако търсиш по-интелигентно решение. Естествено метода на gado е най-добър, ако е това, за което се сещам. Проблема е ако решиш да го махаш - тогава пак ще играе немската ножовка :D :D

 

Но, като за начало, ОБЕЗМАСЛЯВАНЕ!!! Ако не го обезмаслиш с ацетон примерно ако искаш дори и със сапунена вода (ама става малко по-трудно), нищо няма да хване ;)

Link to comment
Share on other sites

Eй сега старото ще те светне! Първо ми кажи новият кег с каква бира е!? Пък после (ако пия такава) ще ти обещая да ти донеса една климатикаджийска гадост, дето където и да я лепнеш - няма сваляне и трае поне десетина години.... tounge.gif

 

ТУБОРГ както винаги! Що за въпрос хааххахах

 

На тая неръждаема стомана магнит не хваща wink.gif Аз си мислих за нещо по-просто - тури му малко маджун и си готов biggrin.gif Може и да разгледаш тук ако търсиш по-интелигентно решение. Естествено метода на gado е най-добър, ако е това, за което се сещам. Проблема е ако решиш да го махаш - тогава пак ще играе немската ножовка biggrin.gif biggrin.gif

 

Но, като за начало, ОБЕЗМАСЛЯВАНЕ!!! Ако не го обезмаслиш с ацетон примерно ако искаш дори и със сапунена вода (ама става малко по-трудно), нищо няма да хване wink.gif

 

За тази вечер приключих. Одеве отново ми изкънтя главата като изпуснах отвертката.... Между другото тия луни са ебати печките - вир вода станах вътре за нула време.... Напича си е*ало майката....

Link to comment
Share on other sites

Не знам откъде си се появил тук, ама викам да те ПОЗДРАВЯ

 

 

Ти го поздравяваш със Слим, аз пък те поздравявам с бъдещия Слим Шейди. :lol:

 

 

Внимание: Клипът е +18 - има много насилие, оръжие, кучки, алкохол и наркотици. :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...