Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

6 въпроса по Облигация (снощи от 20:00 до 02:00 и тази сутрин от 08:00 до 9:40)... ако това си го пречиня още веднъж и дори и пиенето няма да ме спаси...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се бях изкефил че почти скалъпих пътя Бяла Черква-х.Персенк и то на средата изчезва пътеката и няма намиране на тая карта.Ама то от 2 км какво ли може да се види... http://i180.photobucket.com/albums/x279/Kotora_91/NewPicture4.jpg

Link to comment
Share on other sites

И в края на крайщата излиза, че си доста запознат с количките с въртящи се педали... Като гледам май темата с педалите силно те вълнува :lol:

Ми..., преди мнооого, много години в една далееечна галактика..., имах такава количка (ако не ме лъже паметта, беше копие на "Вартбург"), та от тогава съм толкова запознат :))

 

П.с. Кажи си де, ти все пак връткаш ли ги педалите или не ги връткаш?

Link to comment
Share on other sites

Еееех, а щяхме с пури да го пием тоя Гленливит(поправката е между другото). Приказки слушам, само приказки.

 

Ние пак ще пием уиски, не е проблем тази работа, времето е пред нас. Ники е труден принципно, ние сме ясни. И да не чувам разни намеци не на място. ph34r.gif

 

Мхъ..., несериозна работа ти казвам..., лабава...

 

Аз предлагам следното, за да стане наистина сериозно:

 

1. Всеки, който присъства да носи по шише уиски/бърбън. Всеки да носи някакви пури (за бога не купувайте овкусени боклуци).

 

или

 

2. Събираме всички пари и купуваме една 10 литрова бутилка laughing.gif, пури и правим лудница. Бутилката може да се изпие при две последователни сбирки ако ви плаши литража devil.gif

 

-----------

 

Сега се сетих за Чарли, който имаше седмични такива сбирки с Шон Пен, букмейкъра им и т.н. ахахахах

Link to comment
Share on other sites

Ние пак ще пием уиски, не е проблем тази работа, времето е пред нас. Ники е труден принципно, ние сме ясни. И да не чувам разни намеци не на място. ph34r.gif

 

 

 

Аз предлагам следното, за да стане наистина сериозно:

 

1. Всеки, който присъства да носи по шише уиски/бърбън. Всеки да носи някакви пури (за бога не купувайте овкусени боклуци).

 

или

 

2. Събираме всички пари и купуваме една 10 литрова бутилка laughing.gif, пури и правим лудница. Бутилката може да се изпие при две последователни сбирки ако ви плаши литража devil.gif

 

-----------

 

Сега се сетих за Чарли, който имаше седмични такива сбирки с Шон Пен, букмейкъра им и т.н. ахахахах

На мен лично втория вариант ми звучи по-здравословно (май) :unsure: .... Както и да е, от мен във всеки случай ще има нещо за пинчване, размер - корона, сорт - Суматра в кедров фурнир...

 

П.с. А, да ?! Щях да забравя - ....и от на мама бадемките...

Link to comment
Share on other sites

До 1.03.10 забравете че съществувам. За след това само се разберете за дата и го правим. Може да почетем националния празник примерно. Верно е през седмицата ама... who cares. То сигурно ще има свободни дни тогава. Аре Видене, ти като най-айляк, почвай да организираш. В правилната тема, разбира се. Утре сутринта като седна да пия кафе да видя че си почнал да организираш. щото ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЕШ !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Инвестирай пари в това, което те мързи да направиш. При мен винаги работи, защото ако мързела продължава, ще си загубя инвестицията.

Link to comment
Share on other sites

Слагам си нова дамаска на столовете... Твърдо реших, че ще го свърша сам, пък каквото стане. Дотук добре се справям... laughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Слагам си нова дамаска на столовете... Твърдо реших, че ще го свърша сам, пък каквото стане. Дотук добре се справям... laughing.gif

Луд умора няма - само се поти

Link to comment
Share on other sites

Слагам си нова дамаска на столовете... Твърдо реших, че ще го свърша сам, пък каквото стане. Дотук добре се справям... laughing.gif

Снимки преди и след, ако можеш да качиш да видим каква си я свършил, пък ако е добре и за guide ще те питам по-нататък, че и на мен скоро ще ми се наложи да подменям дамаска. :)

Link to comment
Share on other sites

Снимка ПРЕДИ: ТУК. Това състояние е след 10-на години партита и 6-7 години присъствие на живи шредери вкъщи laughing.gif

 

Снимки СЛЕД: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

На третата снимка е единия бар стол, там е по-сложно заради факта, че седалката се "нанизва" в заднита крака. Двата малки отвора оригинално са правени с някакви пришивания, аз се измъчих доста да го направя правилно.

 

Съвети:

 

Ако нямаш такер и кламери не си струва разправията. Установих, че е доста по-трудно отколкото си мислих. И все пак реших да си докажа, че И това мога. Иначе проверих - излиза от 6 до 8 лева на стол при тапицер с твоя дамаска. Лично за мен като гледам колко труд е това са нищо пари. Аз обаче обичам да си правя такива неща. Доволен съм, че се справям добре. Вече опрасках 4 стола, като единият е бар стол. Разбира се с всеки следващ, човек става по-добър laughing.gif

 

 

----------------------

 

Ники = NERD = post-12-1238747301.gif

 

laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако пък нямаш телбот може ис зашиване на тапицерия около цялата седалка.Скоро претапицирахме столовете и майка ми ги цъкна на машината :)

ПС:Имам си плюшен Немо от др. Йоткер :wir :laughing: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Днес вечерта е страхотна! И... някой да може да ми препоръча четиво с примери за bash scripts, че да почна да си пиша, така поне ще удължа живота на клавиатурата.

Ей... ще ме изгубите и аз ще ставам geek! :cry

 

П.П. Иконка за firefox! O.o49e9bca1e7342923.png

Link to comment
Share on other sites

Ако пък нямаш телбот може ис зашиване на тапицерия около цялата седалка.Скоро претапицирахме столовете и майка ми ги цъкна на машината xmas.gif

 

При цена (поне в моя случай) от 12.40 лв/лин.м. на дамаската това излиза все едно да ги дадеш на тапицер

Link to comment
Share on other sites

Защо с такава дамаска бе Видене, защо? Как можа точно най-трудно почистващата се дамаска да избереш за стол, при това такава светла...

 

С подобна дамаска (жълта обаче) имахме дивани и след 5 години приличаха на нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...