Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Във форума настъпи ред, законност и справедливост. И съответно - стана неописуемо тъп. Разбирай скучен.

 

така трябва. здрава ръка е нужна срещу тая пасмина. само бой и мачкане на юзърта.

 

 

 

 

къф беша знака за сарказъм и ирония? оня дето почти да успеят да го патентоват.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, народе! Какво става с вас :)

Аз да се похваля, че ударих пълно 6 този семестър, 6 броя :)

И да Честитя Рождения Ден на snejko i zweti_lettera! Живи, здрави, щастливи и усмихнати! Весело изнарване! :)

Link to comment
Share on other sites

Брей форума се е променил отдавна не бях влизал.. :)

 

Има много нови скинове, измежду които може да избираш от менюто долу. Ако с някой от тях имаш проблем - просто смени друг или изтрий кукитата от браузера...обикновено сработва. :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не поръчвайте пиле от Mr. Chicke. По принцип не съм много придирчив откъм вкусове и ям всичко, ама то тяхното не е храна, то е ужас. Поръчахме вчера голямо меню, което включва 12 парчета пиле, пържени картофи, зелева салата, чеснов сос и Кола 1250мл. и допълнително картофи, защото мислехме, че ще извъртят номер и картофите няма да са много, както и стана :). Парчетата пиле се оказаха нарязано цяло пиле, необезкостено и панирано, но панировката беше меко казано гадна на вкус, пилето също (а си мислехме, че ще е нещо като "бъкета" от KFC. Пържените картофи, включени в менюто, бяха по-скоро варени и нарязани на шайби, другите, които поръчахме (нормално нарязани) бяха по-мазни и от циганин. Чесновият "сос" имаше вкус на картофено пюре, а грамажа на салатата (зеле с малко моркови) - колосалните 50 грама. Единственото хубаво от всичко може би беше колата, нея няма как да я насерат, но може и да могат, не се знае :). И за всичката тази помия - 20 лева. Чак ме хвана яд.

Link to comment
Share on other sites

Е па иди го гледай! Аз го гледах тая неделя в МОЛ-а. Не е лош, но очаквах повече. Все пак, актьорската игра е на ниво. Просто сценария куца.

 

Определено съм съгласен и аз имах огромни очаквания за филма , не че е лош но определено като гледах трейлъра очаквах да е нещо нечовешко....

 

Никога не поръчвайте пиле от Mr. Chicke. По принцип не съм много придирчив откъм вкусове и ям всичко, ама то тяхното не е храна, то е ужас. Поръчахме вчера голямо меню, което включва 12 парчета пиле, пържени картофи, зелева салата, чеснов сос и Кола 1250мл. и допълнително картофи, защото мислехме, че ще извъртят номер и картофите няма да са много, както и стана :). Парчетата пиле се оказаха нарязано цяло пиле, необезкостено и панирано, но панировката беше меко казано гадна на вкус, пилето също (а си мислехме, че ще е нещо като "бъкета" от KFC. Пържените картофи, включени в менюто, бяха по-скоро варени и нарязани на шайби, другите, които поръчахме (нормално нарязани) бяха по-мазни и от циганин. Чесновият "сос" имаше вкус на картофено пюре, а грамажа на салатата (зеле с малко моркови) - колосалните 50 грама. Единственото хубаво от всичко може би беше колата, нея няма как да я насерат, но може и да могат, не се знае :). И за всичката тази помия - 20 лева. Чак ме хвана яд.

 

И аз само 1 път поръчах от там.... отвратително е всичко , кучето ми си хапна доста стабилно.... макар че имах съмнения че и то няма да ги яде тия "парчета пиле" както и да е затва който му се яде пилешко - КФС .... по скъпо е ама поне знаеш какво ядеш

 

 

 

 

A иначе ми минава през главата че съм от близо седмица на диета и вече много много сериозно започна да ми писва от разни филета и фрешове..... ужас да не говорим че съм постоянно гледен..... днеска се усетих как гледах сандвича от макдоналдс на едно дете.... много малко ми оставаше да му го гепа, но пък от друга страна се чувствам като перце.

 

Не пия безалкохолни , газирано , изкуствени сокове и т.н. - само минерална вода и фрешове от квото се сетите

Не ям мазно , тестено , сладко и почти спрях цигарите....

 

Не съм пил от близо месец.... май почвам да живея здравословно

Link to comment
Share on other sites

много се освинках като спрях да тренирам..... не мога да се оставя така.

Сега пак ходя всеки ден да тренирам , ден тренировка , ден бягане..... да ти кажа ако имам свободно време не мисля да спирам и без това преди време загърбих близо 4 години непрестанни тренировки... А и вече нямам проблем със съня - заспивам като бебе.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че преди 1 час преключих 6 годишна връзка. Не болеше толкова, колкото си мислех, но ще видим утре сутринта дали ще мисля така.

 

П.П. Ваньо, имаш си Wingman. :P

Link to comment
Share on other sites

И защо така, Ангеле?

 

Минава ми през главата на мен : Какво, по Дяволите стана с форума? Не можех да използвам менюто над поста, когато пиша, а снощи не можех да отворя самия форум. Само проблеми с този новия изглед. А дори не е по-красив, както и скиновете, от които можеш да избираш. Липсва ми романтиката на форума отпреди година и нещо! Toгава като го погледнех и ми ставаше мило, а сега тези "разкрасителни" процедури сякаш му е направена ампутация+пластична операция.

Link to comment
Share on other sites

няколко десетки пъти хората написаха и в тази и в другата тема относно новия вид на форума:

 

първо изтрий кукитата на форума в браузъра си и пробвай отново. ако не помогне и отново ти липсват функции тогава дигай олелия.

 

Ти май изобщо не си прочел какво съм написала. Казах, че НЕ МОЖЕХ (минало време)... Както и че снощи изобщо не ми зареждаше форума, а даваше грешка!!! Нищо не ми липсва, просто старият скин си беше романтично-хубав, тези модерни неща не ми харесват. Просто съм традиционалист в това отношение.

Ей, Честит Рожден Ден на crazy_hamster. Жив, здрав, усмихнат, обичан, обичащ, все хубави неща :) Весело изкарване.

Link to comment
Share on other sites

И защо така, Ангеле?

 

Защото нямам намерение да се женя на 25 години. Затова.

 

Бате Виден ми затвърди мниението на последната форума среща и даде много полезни съвети. :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Ваньо, имаш си Wingman. :P

Крайно време беше да осъзнаеш чуствата си и да си ги признаеш пред обществото.

 

Защото нямам намерение да се женя на 25 години. Затова.

 

Бате Виден ми затвърди мниението на последната форума среща и даде много полезни съвети. :)

Даа.. бе, нали знаеш като тръгнеш след торният бръмбър, той до къде ще те заведе? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Има много нови скинове, измежду които може да избираш от менюто долу. Ако с някой от тях имаш проблем - просто смени друг или изтрий кукитата от браузера...обикновено сработва. :)

 

Оо аз съм си с класик блу скин. И ми е мн. добре :D. Новия не ме впечатлява нещо

 

След 8 дена 6 години във форума правя :ph34r: :ph34r: :beer:

Link to comment
Share on other sites

EPIC FAIL!

 

Оказа се, че снощи от камерата не съм извадил мариновано пилешко филе, а тиква... Все оранжеви, ама тиквата не върви за ризото :)

 

Първата ми блог-гозба се отлага с още известно време, докато се размрази пилето.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...