Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е за 1-2 пъти става да се иде :) Аз си имам ски само тряа да намера хора.Сега тъкмо и лифта е по хубав.Дано да завали сняг пак та да се наканя :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

През главата не ми минава почти нищо а и взе да ме боли леко даже, обаче от този гъши дроб дето го плюскахме какви киселини ми се вдигнаха... от него ли, от половината тава баницата ли, от пържолите ли или от тортата може би... не знам... но се оригам на дроба та предполагам е от него... и запасите ми от алка зелцер се оказаха със срок на годност до май 2009-та година... добре че имаше малко сода да помогне но си предпочитам алка зелцера в такива случаи, а талцида не ми помага грам, поне не и дозата от 3 хапчета които сдъвках предния път а и има вкус на гипс

Link to comment
Share on other sites

ПС: Ванчо, туй е следващото дето ще ти отсипвам :lol: (снимката не е моя)

 

Ти в скоро време май ще алкохолизираш целия форум както си тръгнал...една даде на Виден, една на Хост-а, една на Ванчо...и кой знае за колко още не си казал...:P

Link to comment
Share on other sites

ха добро утро :)

ама кви са тези приказки за алкохол точно в 7 сутринта бре момци

 

Я дайте по едно кафе с шоколад и баница с боза за закуска

Link to comment
Share on other sites

При мен няма какво да ме алкохолизира. На 13-ти от 9:10 до 23:00 бях изпил точно 9 големи.

 

Хубу, че се простудих и сега пия лекарства, че нямах намерение да си променям графика близките дни - особено като от днес имам и почти по цял ден лекции.

Link to comment
Share on other sites

Според мен в тази тема подзаглавието е генерално сбъркано. Вместо "онлайн игра на национализъм", правилни би било да се каже "игра на онлайн/виртуален национализъм".

Link to comment
Share on other sites

най-вероятно вече ще ти е късно ама все пак:

 

от ТМТ си купи "кабелни органайзери" - пластмасови финтифлюшки подобни на тези, но с плоска пластина с двойнолепещо тиксо в единия край. аналогично си намери двойнолепещо тиксо на 3М с повишена якост, с което можеш да си закрепиш и произволно профилиран PVC канал. Много помага и ако тръкнеш с някаква ситна шкурка мястото на залепянето (освен вече предложенията ти обезмаслител). Топлия силикон не очаквай да "захапе", ако толкова желаеш по-добре заложи на бизонския за лепене на аквариуми.

 

Всичко това е приложимо ако ти трябва за скрит монтаж, щото сигурно малко ще те дразни да ти е пред очите подобна красота.

 

Интересни идеи. Всичко е скрито вътре в тялото и не ми дреме как ще се фиксира, но все пак искам да не виси свободно, а да е подредено и закрепено. Вчера купих едни препарати за инокс, първо ще мина с тях, после ще тествам моето двойнолепещо тиксо. В крайна сметка може и да му тегля една майна ако ме издразни...

 

Минава ми, че раздялата след дълга връзка е едно доста трудно нещо.

 

TRUE, TRUE...

 

Дългите връзки приключват по 2 начина:

- твоя

- "приемате ли тази жена за своя законна съпруга".....и т.н

 

laughing.gif beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе има и трети, ама не ми се обяснява...

 

Абе, Дядо, ти как почваш TD-то? Нещо странна ми се вижда тактиката...

 

Не съм дедото, но предполагам му е същата: един гатлинг на втория завой с ъпгрейди до 3 -то ниво демидж и рейт и 2 -ро ниво рейндж. Като първо ъпгрейдваш до 3 -то ниво демиджа и след това другите. След това 2 мисълки -> ъпгрейдваш ги и след това 1 лазер и т.н. Така за нула пропуснати става.

 

А на последния ми PrtScn играта се бъгна и ми даде инфинит пари и втората лазерна кула на втория завой стана с инфинит демидж :). Т.е. каквото докосне и... :blowup: . Затова я махнах и сложих нова, че поне малко фън да има.

Link to comment
Share on other sites

Абе, Дядо, ти как почваш TD-то? Нещо странна ми се вижда тактиката...

 

Някъде в средата на първото слагам ракетите но така че да ги захапват и след като завият малко преди гатлинга който е на завоя горе. Номера е хем да е доволно в началото (за да хваща после battlecruizer-ите) хем и да е малко по-надолу от гатлинга за да може на 6то ниво да изстреля 1-2 ракети по онези бързите та гатлинга да ги довърши.

 

Ъпгрейдваш първо range на ракетите после на гатлинга damage, после къде какво хванеш, но до 6то ниво трябва да си вдигнал също така на ракетите 1 път speed, а на гатлинга 3 пъти, range-a 3 пъти също. После караш по слух. Лазерите ги слагай в горния край на средното поле за да може като им вдигнеш range-a на МАХ да хващат разни досадници най-горе ако избягат и да ги довършат. После по някое време слагаш някоя и друга синя но без да се оливаш с upgrade-ването 3:3:0 или 1 максимум (даже в началото ги дръж 2:2:0)

 

 

Светлия, ей така ли ти се бъгна? :)

Link to comment
Share on other sites

...Светлия, ей така ли ти се бъгна? :)

 

:) Вероятно съм направил нещата които пише... някак. Но беше към средата на играта. На по-високата трудност някой да я е минавал ?

 

Макар, че като чета са си бая неща. Може и да е било по друг начин.

Link to comment
Share on other sites

"This post has been edited by KILLERINCHO: 10 February 2010 - 22:56

Reason for edit: Преведох първото мнение в темата, че нещо винаги ме е дразнело."

 

hip-hip HURRAY!

 

Ред: Килър, стратегията общо взето е по-малко кули, повече ъпгрейди. Светлия беше дал малко напътствия по-горе, които никак не са лоши. Разгледай tip-овете, тоест коя кула колко dmg прави на различните единици.

Link to comment
Share on other sites

Хах, това, че си превел първото мнение ме накара да се усмихна. Странна работа. Браво, Весо! От Жоро и Галя - лека вечер на всички ви! :)

Link to comment
Share on other sites

32 левъл. Има напредък ама май пак много кули наслагах. До 5-то ниво има ли смисъл да вдигам лазерите и ракетните ? Повече от 3 гатлинга на 3-то ниво не виждам смисъл да слагам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...