Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Питам ги за DELL 3008wfp и index-bg ми дават цена около $2400 без ДДС а Прогрес са малко по-скромни и ми искат $1850 без ДДС (нещо такова).

 

Това е нещо съвсем нормално. Те както винаги гледат единствено собствения си интерес.

 

А защо си се затръшкал за тоя DELL?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вчера щафетата на олимпийският огън (най-дългата в историята на олимпийските игри - над 45000 км.) премина под терасата ми:

 

img0005pn.th.jpg

 

 

 

Хахаха, Гугъл току-що смениха имиджа. Както казват коментаторите, от днес вече света е олимпиада. lol.gif

 

 

 

 

В първия момент човек може да се замисли дали пък не е щафетата на Кока-кола laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Наказателно-процесуално право - 1 месец подготовка, 1 подмятане преди 2 месеца, че може да има и казуси вместо въпроси на изпита и днес (в два дни е изпита) ги е опукал само с казус - а един казус не е дал на лекции.

Довода - не може да си юрист и да не може да решиш един прост казус.

 

Евала, е те това е пич. Утре ще видим как е хавата.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тази вечер май пак ше има от какво да се срамувам ;) Заредил съм се със невероятно домашно винце (купено от едно много свежо бабе) и сериозно количество печени джоланчета, бумбари и джигерчета хартисали след успешната проба на една машинария.... та, така. Мисля да си изключа и скрия телефона и...

:punk
Link to comment
Share on other sites

Имам нужда от един или двама юнаци да вдигнем иноксовото чудовище... laughing.gif

 

Имаш ги, таман двама, ама теб не знам къде ще те сложим да командваш :D

Link to comment
Share on other sites

А, аз мога да се явя в качеството на мениджър по инженеринговата дейност... пък и да се подмажа на "кака" :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми кво чакате хахахахах

 

Някой да дойде да го вдигнем. Предупреждавам че няма бира хахахах

 

Има обаче малко артисала ракия от дупката Потомци laughing.gif

 

ЕДИТ: Галински, земи тия джолани и ела да пием вино devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми кво чакате хахаха

 

Сега ли ще го слагаш?

 

едит: Ти пък, нямало бира... Аз с парцалите мислих да идвам направо...

Link to comment
Share on other sites

В първия момент човек може да се замисли дали пък не е щафетата на Кока-кола laughing.gif

Еми тя така се води, официално щафетата се представя от Кока Кола и RBC (Royal Bank of Canada). Още един любопитент момент от преминаването на щафетата през нашето село - на тавана на въжената гондола изкачваща се до Grouse Mountain:

nv1.jpg

nv2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Момчиле идвам да живея в Канада !!!

Весо, то много чудене не трябва за това бе човек. ;)

А, забравих да спомена, че тази сутрин в последния ден от разнасянето на олимпийския огън, в щафетата се включи самия губернатор на Калифорния, бат Арни. :lol:

batarni.jpg

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Галински, земи тия джолани и ела да пием вино devil.gif

Виноват, гусин Иванов! Малко късно го виждам това..., пък аз вече съм наколко обиколки на пред, таа...

 

П.с. Абе, ненормалник! Ама ти верно ли сега мислиш тепърва да дупчиш анкери, та да го качваш чадъра :blink: ??

 

П.с.2 Нищо де, поне мога да те светна от къде може да се взимат пресни мръвки на свежи цени (св. котлет - натюр - 5.20лв/кг. св. врат - 5.40 св. бон филе - 9.00лв.) същите ама мариновани и с разни екстри с по 0.5~1.00лв. на горе... бива горе долу....

 

П.с.3 ...И аре се стопля шибаното време, че да ходим на някой баир баирски гьол....

Link to comment
Share on other sites

Виноват, гусин Иванов! Малко късно го виждам това..., пък аз вече съм наколко обиколки на пред, таа...

 

П.с. Абе, ненормалник! Ама ти верно ли сега мислиш тепърва да дупчиш анкери, та да го качваш чадъра blink.gif ??

 

П.с.2 Нищо де, поне мога да те светна от къде може да се взимат пресни мръвки на свежи цени (св. котлет - натюр - 5.20лв/кг. св. врат - 5.40 св. бон филе - 9.00лв.) същите ама мариновани и с разни екстри с по 0.5~1.00лв. на горе... бива горе долу....

 

П.с.3 ...И аре се стопля шибаното време, че да ходим на някой баир баирски гьол....

 

Аз анкерите ги изтрещях одеве още - в ранния следобед laughing.gif

 

Туй място ще се обсъди при следващото пиенье beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Как може да имаме лекции и събота и неделя? И то по цял ден от 09:00ч. до 19:00ч. ,просто съм възмутена. Няма да ходя,защото умирам от студ както и да се облека.. Пък после ще моля за записки. Тоя професор ми изглежда не наред. Плаши ме..

Link to comment
Share on other sites

Как може да имаме лекции и събота и неделя? И то по цял ден от 09:00ч. до 19:00ч. ...Тоя професор ми изглежда не наред...

 

Лекциите от професорите и доцентите във висшите учебни заведения са приоритетно в събота и неделя, и то по цял ден. Трябва ли да обяснявам защо?

 

П.П. А болшинството от професорите не са наред по подразбиране - простено им е. Знаеш ли що зор е, докато станеш такъв...на повечето не им издържат нервите и изкрейзват. :))

Link to comment
Share on other sites

Лекциите от професорите и доцентите във висшите учебни заведения са приоритетно в събота и неделя и то по цял ден. Трябва ли да обяснявам защо?

Не. Просто ми е неприятно. Това е..

Link to comment
Share on other sites

Не. Просто ми е неприятно. Това е..

 

Не само е неприятно, но и безполезно за студентите. Веднъж в семестъра пристига еди кой си, събира си целия хорариум в 2 дена от сутрин до вечер и следващия уикенд прави същото в друг университет или филиал. Който присъствал - присъствал...а от присъствалите - който разбрал - разбрал. По-важното е, че за тия 2 дена е успял да каже откъде може да се снабдите с учебника му. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е нещо съвсем нормално. Те както винаги гледат единствено собствения си интерес.

 

А защо си се затръшкал за тоя DELL?

 

Предложи ми алтернатива? Нещо със същата разделителна способност обаче

 

 

ПС: И не ми излизай с "ей тоя 27 инчов е на половин цена"... преди да провериш разделителната способност... и панела - щото дел-а е IPS :)

Link to comment
Share on other sites

Предложи ми алтернатива? Нещо със същата разделителна способност обаче

 

 

ПС: И не ми излизай с "ей тоя 27 инчов е на половин цена"... преди да провериш разделителната способност... и панела - щото дел-а е IPS :)

 

Изобщо няма да ти излизам с такива неща.

 

Ето ти алтернативата.

 

Apple LED Cinema Display 30"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...