Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Страх ме е да си помисля какво е това оранжево пиле и какъв вкус би имало

Link to comment
Share on other sites

Крайно време беше да осъзнаеш чуствата си и да си ги признаеш пред обществото.

 

Не ги знам и като какви wingman-и се точат двамката... Аз ги виждам засега като бармани в CAFE OF BROKEN DREAMS на FALLOUT 2 laughing.gif Ама поне се върви напред де, има надежда. Освен ако Весо не е прав...

 

Кво е това оранжево пиле бе, хахахаха. Как така ще ти е оранжево пилето.

 

Страх ме е да си помисля какво е това оранжево пиле и какъв вкус би имало

 

Мариновано с червен пипер и прочее бре! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Освен ако Весо не е прав...

Мариновано с червен пипер и прочее бре!

 

С червен пипер, трябва да е червено бе далтонист. Освен това аз винаги съм прав !! Освен когато съм седнал пред компютъра...

 

Ще пораснете... Но кога ли? :)

 

Никога, доколкото зависи от мене :)

Link to comment
Share on other sites

С червен пипер, трябва да е червено бе далтонист. Освен това аз винаги съм прав !! Освен когато съм седнал пред компютъра...

 

Червено my ass. И не е само червен пипер laughing.gif

 

Виж обаче да го сбърка с тиква Николета си е направо шампионска лига tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Брезеида, то като е замръзнало, да не мислиш, че му разбирам какво е! :)

 

Килъре, оранжево е, да, и ако знаеш колко е вкусно! При това само 5.50 лв/кг!

Link to comment
Share on other sites

Кво е това оранжево пиле бе, хахахаха. Как така ще ти е оранжево пилето.

 

Килър, как може да се излагаш така с незнание - естествено, че всяко генно модифицирано пиле е оранжево. Дори напоследък модата е да бъдат и в още няколко цвята. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Може пък най-накрая да се появи олио с холестерол. От някой модифициран слънчоглед, кръстосан с диво прасе.

Вчера пак се смях в МЕТРО, като ги видях тия надписи на олиото - Без холестерол изтипосано най-отгоре на етикета, за да се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Ъммм то сигурно торбичката е червена или оранжева - все едно... я да разваля аз хубавия моабед за генно модифицираните пилета :lol:

Това ми напимня на нещо което скоро прочетох в не помня кой магазин "Ниско маслено МАСЛО".

 

Аз си търся масло, не някакви мазни и безвкусни химикали.

Link to comment
Share on other sites

Това ми напимня на нещо което скоро прочетох в не помня кой магазин "Ниско маслено МАСЛО".

 

Аз си търся масло, не някакви мазни и безвкусни химикали.

 

Или нискомаслената майонеза.... ебати тъпотията - като искаш здравословно да ядеш ИЗОБЩО недей поглежда майонезата... а оригиналната рецепта ако някой си я направи с жълтъци, олио (може и малко масло) и оцет ще умре от кеф... а за руската салата да не отварям дума че само като взема да си мисля за правена както трябва и огладнявам и не нищо общо с "домашна е нали" от рекламата... светлинни години разлика има от този боклук! Ама какво да се прави, като види някой че въпросното чудо излиза близо 10 пъти по-скъпо и почва "еее какви са тези цени, как може, ей онази другата е като за народа какви са тези лиготии и прочее"... и после си купува продуктите и си я прави сам за същата цена ама нали..

Link to comment
Share on other sites

Наистина ни пробутват всякакви измислени неща по магазините, но щом има хора да си ги купуват, нали се сещате, че ще има и хора да ги продават. Според мен наистина, ако искаш да се храниш здравословно, трябва да си купиш фурна за хляб, брашно, да си отглеждаш зеленчуците и плодовете в двора (ако имаш такъв), за да знаеш, че продуктите са екологично чисти. Защото е глупаво наистина да се залъгваме с домати, краставици, круши, ябълки и т.н., които имат вкус на сварени джапанки "Бумеранг", набори на баба ми, но няма как, особено зимата... Иначе предпочитам да си купя домати от бабата, продаваща на някой пазар или пред къщата си, отколкото от супермаркети, знаете, "Билла", "Кауфланд" и не знам къде си още. Просто такива магазини печелят (поне според мен) поради причината, че хората са забързани и гледат да си купят всичко за дома от един магазин с цел спестяване на време. Понякога (рядко) има и хубави плодове, но повечето пъти са ужасТ... Та идеята ми беше, че скоро, много скоро ще станем всички по 200 кг. заради боклуците, с които тъпчат всяко нещо. Ракия, нямаща грозде в нея и не знам си още какво. Не знам, нямам алтернатива на този процес, но ми се ще да не се случва. Защото баба ми и хората, които някога са произвеждали, имали са градини, благодарение на които сме изнасяли за Турция, Гърция, Русия дори, заслужават да бъдат подкрепени, а не да се отказват и по селата да има хиляди декари необработваема земя, че и данък да плащаме вече... Нещо друго... ДДС, ДОД, данък, че дишаме, данък, че акаме, не знам хора, много се иска, а какво се дава!? Коли за по 300 000 лв., в които да се возят нашите "Убавци", почивки по света, командировки, а ние да правим като вятъра...

Link to comment
Share on other sites

Наистина ни пробутват всякакви измислени неща по магазините, но щом има хора да си ги купуват, нали се сещате, че ще има и хора да ги продават.

 

Ъхъ... и рекламата е голяма работа... ама друго си е да мислиш с телевизора вместо с главата си (много ми хареса този лаф не знам кой го измисли но е изключително правилен).

 

Не може човек да си прави всичко сам но изгъзиците нещо като нищо не мога да ги разбера. Като е масло как да е нискомаслено, като искаш слагай по-малко масло ама нискомаслено и масло някак не се връзва. Кисело мляко което не е кисело, ми защо изобщо искаш да ядеш кисело мляко като не ти харесва. Кисело мляко с 0.1% мазнини в него... страшна далавера и вместо тях 1 кило химии за да махнат мазнините...

Link to comment
Share on other sites

Хероин в български камион с помощ за Хаити

Какво искат ? Все пак някои нашенци мислят за зависимите хаитяни и те трябва да си получават нужното :)

Link to comment
Share on other sites

Що бе, добре е че са им пратили хероин на хората. Таман ще се нагърмят и после ще вика: "Еми то целия остров му е ебана мамата, семейството загина, ама пък ми едно хуууубаво, хубаво. Кога ще идва другия български камион, а ??"

Link to comment
Share on other sites

Вярвай си. Нека стане над 20 градуса навън пък да видиш със студено прясно мляко и мента какво става... от 9:00 до 14:00 на мента с млекце , после към 16:00 мастичка или узо

+

http://vbox7.com/play:78d7a756

 

За предпочитане с точните хора да си разпуска човек.

 

Те това е за ментата...за главобола от мента с мляко + мастика ... това е за другата сутрин.

 

_________________

 

Днес май съм добре... дали да не почвам ...

Link to comment
Share on other sites

Вярвай си. Нека стане над 20 градуса навън пък да видиш със студено прясно мляко и мента какво става... от 9:00 до 14:00 на мента с млекце , после към 16:00 мастичка или узо

+

http://vbox7.com/play:78d7a756

 

Ама ти май наистина си алкохолик.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...