Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гледам аз сайта Пловдив24 и чета една дискусийка за преполвяване мандата на Сл. Атанасов. Слаб кмет бил, нищо не бил направил, пълен провал. Тия хора къде живеят? Аз няма месец в който да не съм забелязъл нещо да се прави за квартала или града като цяло. НИТО един кмет до сега не беше започнал толкова реформи, нито един политик в града не беше изразявал на национално ниво някаква позиция (въобще не говоря за тъпата тоалетна сега която е актуална, за завода за отпадъци и др. по-важни неща става въпрос).

От стария кмет ни остана една потурчена главна, разбити мостове, липса на яснота за Градски транспорт Плд и доста други проблеми.

 

Позитивите на Сл. Атанасов спрямо всичките му предшественици са много повече отколкото негативите. Май комунистическите отломки в този град разчитат, че никой нищо не помни и бързо забравя. На това май разчитат и лекетата от СДС които окрадоха де какво имаше...ама и наглост. Още повече, че сега - 1/2 от мандата - голяма част от проектите са във фаза на завършване и се започват и нови - Синдикалния дом на Гладстон например е почти готово външно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Честно казано беше много спокойно докато те нямаше. Предният път точно преди да спреш да пишеш редовно щях да ти пиша, но ти ме изпревари. Ще ти го представя в съкратен вариант: Няма да допусна заради 1 нов потребител да има проблеми с много стари. Надявам се ме разбираш какво имам на предвид.

 

 

Говорете с някой спецялист. Те старите си имат достатъчно проблеми като ги гледам как се държат.

Разбирам те аз,какво имаш предвид. Ама вземете си помогнете по някъв начин,че това хейтърство не си е работа.

 

О,да, Стелни.. Така ме затапват,че нямам думи..

Link to comment
Share on other sites

Честно казано беше много спокойно докато те нямаше. Предният път точно преди да спреш да пишеш редовно щях да ти пиша, но ти ме изпревари. Ще ти го представя в съкратен вариант: Няма да допусна заради 1 нов потребител да има проблеми с много стари. Надявам се ме разбираш какво имам на предвид.

 

Или аз не съм забелязал кога толкова се е разлюляла Земята или някои хора взимат форума прекалено насериозно...

Link to comment
Share on other sites

Или аз не съм забелязал кога толкова се е разлюляла Земята или някои хора взимат форума прекалено насериозно...

 

 

Абе да ти кажа,понякога се чудя защо изобщо се обяснявам на шепа побъркани хора.

Имате нужда от помощ,някои от вас,колкото и нормално да ви се струва държанието ви,не е.

Link to comment
Share on other sites

Нека да не са изроди:

 

Имам чувството, че мога да разбия кооперацията с голи ръце и след това да изям развалините!

имаш ли някви Mp3?

 

едит: пиша пребързано

ето 3 албума : http://thepiratebay.org/torrent/4034813/Ps...e_-_Discography

Link to comment
Share on other sites

Днес тотален офтопик бия в тази тема!

 

Сега се замислям, защо толкова много хора си купуват немски овчарки?

Българската овчарка (каракачанката), източно европойската овчарка, както и бялата швейцарска овчарка, са много по-добри кучета.

 

Визирам хората който искат хубава порода куче, а всеки тича да си вземе немска овчарка.

Явно защото кученцата са най-евтини ли за какво или защото искат да ги използват за битки, щото са малко по-масивна порода от швейцарската и пак се гледа лесно за разлика от БГ овчарката? О.о

 

Бяла Швейцарска

th_BorntoWinWhiteAngel.jpg th_P1110199-1.jpg

th_P1250452-1.jpg th_P1090373-1.jpg

По-добре се поддават на обучение, имат по-добра мускулатура и са перфектни за кучета водачи!

Link to comment
Share on other sites

Или аз не съм забелязал кога толкова се е разлюляла Земята или някои хора взимат форума прекалено насериозно...

Взимам го точно толкова на сериозно колкото трябва да бъде. Не живея "във форума" ;). Отделям обаче не малка част от времето си да следя какво се пише тук и да участвам в разни дискусии.

 

Абе да ти кажа,понякога се чудя защо изобщо се обяснявам на шепа побъркани хора.

Имате нужда от помощ,някои от вас,колкото и нормално да ви се струва държанието ви,не е.

Мерси. Ще имам на предвид да посетя някой лекар когато ми остане време.

Link to comment
Share on other sites

Цяла седмица без нет в София.. Не знам кой е на власт, баси, добре, че тая седмица ще прекараваме.

Link to comment
Share on other sites

Абе да ти кажа,понякога се чудя защо изобщо се обяснявам на шепа побъркани хора.

Имате нужда от помощ,някои от вас,колкото и нормално да ви се струва държанието ви,не е.

Аха, а ти си мерилото за нормално и твоето мнение е обективното и меродавното. Що не ни помогнеш - просто изчезни като последния мензис на баба си. Никой не ти е опрял пистолет в челото да стоиш тук, като сме толкова ужасни и толкова зле - сбогом и благодаря за рибките.
Link to comment
Share on other sites

То ясно, че всички сме безгрешни :D ама се дразня като направи някой такава грешка - щото той 100% знае, че не се пише така ама явно е някакво паразитно явление. Т.е. дразни ме, че не е от незнание ами от паразитност на употребата. Като "паркирВАМ" - много мои познати ме подлудяват с това.

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз сайта Пловдив24 и чета една дискусийка за преполвяване мандата на Сл. Атанасов. Слаб кмет бил, нищо не бил направил, пълен провал. Тия хора къде живеят? Аз няма месец в който да не съм забелязъл нещо да се прави за квартала или града като цяло. НИТО един кмет до сега не беше започнал толкова реформи, нито един политик в града не беше изразявал на национално ниво някаква позиция (въобще не говоря за тъпата тоалетна сега която е актуална, за завода за отпадъци и др. по-важни неща става въпрос).

От стария кмет ни остана една потурчена главна, разбити мостове, липса на яснота за Градски транспорт Плд и доста други проблеми.

 

Позитивите на Сл. Атанасов спрямо всичките му предшественици са много повече отколкото негативите. Май комунистическите отломки в този град разчитат, че никой нищо не помни и бързо забравя. На това май разчитат и лекетата от СДС които окрадоха де какво имаше...ама и наглост. Още повече, че сега - 1/2 от мандата - голяма част от проектите са във фаза на завършване и се започват и нови - Синдикалния дом на Гладстон например е почти готово външно.

 

Специално Синдикалния дом вече ще е опера Пловдив. И някъде края на 2010 началото на 2011 ще бъде пусната. И доколото съм запознат няма нищо общо с кмета това

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз сайта Пловдив24 и чета една дискусийка за преполвяване мандата на Сл. Атанасов. Слаб кмет бил, нищо не бил направил, пълен провал. Тия хора къде живеят? Аз няма месец в който да не съм забелязъл нещо да се прави за квартала или града като цяло. НИТО един кмет до сега не беше започнал толкова реформи, нито един политик в града не беше изразявал на национално ниво някаква позиция (въобще не говоря за тъпата тоалетна сега която е актуална, за завода за отпадъци и др. по-важни неща става въпрос).

От стария кмет ни остана една потурчена главна, разбити мостове, липса на яснота за Градски транспорт Плд и доста други проблеми.

 

Позитивите на Сл. Атанасов спрямо всичките му предшественици са много повече отколкото негативите. Май комунистическите отломки в този град разчитат, че никой нищо не помни и бързо забравя. На това май разчитат и лекетата от СДС които окрадоха де какво имаше...ама и наглост. Още повече, че сега - 1/2 от мандата - голяма част от проектите са във фаза на завършване и се започват и нови - Синдикалния дом на Гладстон например е почти готово външно.

 

Само да ти кажа, че този кмет явно не знаеш какъв е и кои откъде го спуснаха. Само ще ти кажа - совите не са това, което са. А това, което се случва в града са процеси, започнати отдавна и няма нищо общо с тоя мишок, който козирува на Гергов, Арабаджиев и Търев - тези, които го сложиха на тоя стол колкото да го топли с гъза си, но да не влизам в подробности.

 

Не че като го изгонят ще дойде по-свестен, но не залитай така само защото си видял нещо си. По-умен си.

Link to comment
Share on other sites

Имате нужда от помощ,някои от вас,колкото и нормално да ви се струва държанието ви,не е.

Трябва да има нещо вярно в това! Лекуващият ме психиатър твърдеше същото преди да го.... Явно трябва да се взимат мерки.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата... Нека пръв хвърли камък, който е без грешка :)

 

 

 

И аз забелязах и леко се подразних, ама не ми дойде на акъла да напиша такъв "дълъг" и "гневен" пост, пак ме изпревари с реакция, ей. Ама не забравяй, че всеки прави грешки като пише или говори и не е като да не се намират такива в мои или твои постове :) Ще се въздържа от цитати, че да не задълбаваме. Смятам, че отлично ме разбра :)

 

Едитче: И не е като да е написал изнавпредвид...

 

:Facepalm: (да е жив и здрав TAZ за тая емотикона.)

 

Лицемерие в най-висша форма. Не беше ли ти тази, която ме критикуваше със задоволство преди няколко седмици, за правописа ми?

 

Аха, а ти си мерилото за нормално и твоето мнение е обективното и меродавното. Що не ни помогнеш - просто изчезни като последния мензис на баба си. Никой не ти е опрял пистолет в челото да стоиш тук, като сме толкова ужасни и толкова зле - сбогом и благодаря за рибките.

 

Изгубил си тренинг. Повтаряш лафове.

Link to comment
Share on other sites

Аха, а ти си мерилото за нормално и твоето мнение е обективното и меродавното. Що не ни помогнеш - просто изчезни като последния мензис на баба си. Никой не ти е опрял пистолет в челото да стоиш тук, като сме толкова ужасни и толкова зле - сбогом и благодаря за рибките.

 

 

Момко,не те ли заболя главата да я блъскаш и стискаш да излезе някой лаф по-така оригинален.Ти много искаш да си тръгна , нали :) За разлика от теб,моят живот не се изчерпва с това да седя тук и да ти обръщам внимание на тъпотийте,породени от (психиятъра ще ти каже какви) всякакви работи. И именно заради това,аз ще продължавам да влизам тук от време на време.

Не те е срам. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

glory мен поне като ме затапят млъквам за 2-3 дена,а ти плющиш 2 пъти повече постове на страница.И с всеки изминал път все по-дебилени размисли.

Link to comment
Share on other sites

Cartoon Network е с български дублаж. o,O И нито едно от детските, които рекламираха не ми говореше нищо. THE HORROR. :)

Link to comment
Share on other sites

Знам те аз как ще реагираш ти. Толкоз си първосигнален...

 

Как не те беше "срам" да се обаждаш :laughing: ФИЛОЛОГ... Трябва ли да ти пише нещо повече!

 

Хост може и сам да си адвокатства ;)

 

Хм. Не съм сигурен дали първосигнален е правилната дума. Пък и стига си го писала това ФИЛОЛОГ, защото аз съм АНГЛИЙСКИ ФИЛОЛОГ. Български ми е преподаван една година само. От 2-ри курс насам, всички предмети са ми преподавани на английски език.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...