Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Де да знам??? Няма нищо необичайно - игри, филми, такива неща. Има и малки и големи файлове... Стандартна история. Какво не му харесва не ми е ясно. Не е като и да ме е питало.

 

Да не казвам с видеото каква заигравка е...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Де да знам??? Няма нищо необичайно - игри, филми, такива неща. Има и малки и големи файлове... Стандартна история. Какво не му харесва не ми е ясно. Не е като и да ме е питало.

 

Да не казвам с видеото каква заигравка е...

Windows 7 64bit, проблеми никакви, вече 1 семица всичко си е нормално. Ако ти се занимава провай с него :)

Link to comment
Share on other sites

В този Форум никога нищо не се трие, нито пък се банват хора за една дума. Понеже намирисва на хлапашка фантастика ми припомни случая, а аз ще се погрижа да проверя останалото. Иначе си твърде незначителен, за да обръщам внимание на каквито и да е думи от теб.

Така бих се радвал , ако лишиш лапешката ми фантастична душица от присъствието си. Нямаш си и идея колко съм щастлив , че съм незначителен за теб , веднага си представих ако беше иначе как щеше да се налага по-често да комуникирам с теб и кво да видя през прозореца - и облаци се появиха. А да , ще се радвам , ако не ми отговориш на тоя пост , за да не се налага да се занимавам с теб пак.

Link to comment
Share on other sites

Никакъв шанс! Тя Виста 64 SP2 като гледам "още не е готова", представям си оная бозаджийница.

 

ЕДИТ:

за да не се налага да се занимавам с теб пак.

 

post-12-1234436715.gif

Link to comment
Share on other sites

Викат че инсулта не бил заразен, тея дето го казват явно не са се грижили за такъв човек, даже имаш избор, може да получиш инсулт или инфаркт, към което си по-лабилен... вече нервите не ми държат.

:dry:

Аз съм си виновен, добра душа - тежък товар носи.

 

П.П. Йеиии 4000 поста, аз съм фабрика за спам ве.

Link to comment
Share on other sites

Виж горе при бутоните дали имаш "compatibility files", които Уин-а умишлено скрива в Program Files. Трябва да се признае, че security-to на Виста е бетон. :)

Link to comment
Share on other sites

Не просто скриване, а преместване на фаилове създадени от съмнителни програмни в private folder-a вместо в Program Files.

Link to comment
Share on other sites

Принципно нищо съмнително няма. А аз няма никакъв достъп до главна директория, съдържаща други в себе си. До момента нямам логично обяснение и в сега работя на старата система.

 

Друго изумително нещо бе, че след като инсталирах най-новия видеодрайвър на Асус и рестартирах под монитор едно бе поставен телевизор, а моят монитор е под номер две ?!?!? И разбира се единицата праймъри по дифолт. Дори нямаше вклюен кабел на ТВ в изхода на картата, как го реши това тая система не знам... И до момента не мога да го сменя, поне сложих 2-ката да е праймъри с разходки до телевизора и обратно. Ами ако нямах телевизор??? Сега сплита на Виста ми е наляво :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Леле, покрай тая Ривиера се запознах с половината форум - Mircata, Harlem, sin_sity... Жалко, че пак трябва да се махам заради глупавите лекции. Отново, ако някой чуе за работа на смени или на 4 часа, да казва, че лошо... :(

Link to comment
Share on other sites

Никакъв шанс! Тя Виста 64 SP2 като гледам "още не е готова", представям си оная бозаджийница.

 

Като човек ползвал Виста64 близо година, мога да кажа че, нямах никакви проблеми освен един два дребни бъга с които се свиква. От около месец съм на 7-ца 64бит и мога да кажа че е много по-добра от Вистата. Не бързай със заключенията, след като даже не си я виждал на живо :) Ако имаш нужда от помощ, ще донеса версията, която аз ползвам, ще я инсталирам и настроя за да видиш, че няма да имаш никакви проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Леле, покрай тая Ривиера се запознах с половината форум - Mircata, Harlem, sin_sity... Жалко, че пак трябва да се махам заради глупавите лекции. Отново, ако някой чуе за работа на смени или на 4 часа, да казва, че лошо... :(

Ммм, че то се познавахме от перди ривиерата - по разни форумни сбирки.

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз на два лаптопа съм с Виста и 32 и 64 и няма проблеми. А за 7 да не говорим хич, че вече няколко души изреваха. Докато не излезе едно СП1 поне не ми се занимава. Такива седмица, месец без проблеми не ги приемам. А и знаеш, че два юзъра еднакви няма. Ела го сложи да му пусна 2-3 неща и ще го видим дали работи без проблеми. Особено пък в сплит режим. Каквото ида си говорим - рано му е още, иначе знаем, че е по-добро от Виста.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че неочаквано, едно доста слабо Реклама Експо, ще ни дръпне много... И има wireless!!!

 

То по изложенията винаги всички са супер заинтересовани и са готови направо да си дават парите.

 

Аз на изложение половин комплекс на морето съм продавал. Само дето след изложението, никой не се обади.

Link to comment
Share on other sites

Ммм, че то се познавахме от перди ривиерата - по разни форумни сбирки.

 

Е, да, прав си, но аз се славя като физиономист, а тебе не си те спомнях като визия, знам, че беше там, но кой беше... Нещо като "бил съм се бил напил и съм се бил бил"... :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя над нас ако не спре да рути блока, ще се кача и ще му набия дрелката в гъза, ама с дръжката напред...

Link to comment
Share on other sites

Е, да, прав си, но аз се славя като физиономист, а тебе не си те спомнях като визия, знам, че беше там, но кой беше... Нещо като "бил съм се бил напил и съм се бил бил"... :)

Абе то не, че 2 часа не си говорихме, и то бяхте точно срещу мен де.

Чудя се дали аз съм бил незабелижим, или твоята "физиономистка памет" не ти изневерява нещо.

Чудя се Midex жив ли е? Нещо изчезна.

Link to comment
Share on other sites

Тоя над нас ако не спре да рути блока, ще се кача и ще му набия дрелката в гъза, ама с дръжката напред...

 

Ako e акумулаторна гледай поне да може да и сменя батериите

Link to comment
Share on other sites

Абе то не, че 2 часа не си говорихме, и то бяхте точно срещу мен де.

Чудя се дали аз съм бил незабелижим, или твоята "физиономистка памет" не ти изневерява нещо.

Чудя се Midex жив ли е? Нещо изчезна.

 

А, де, луда работа. Сигурно паметта ми ми изневерява, старост нерадост. Помня, че с Жоро се зарибявахте да си говорите за ТУ :) Хубаво напомни, някой има ли вести от Пламен, чувства се липсата му тук... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ako e акумулаторна гледай поне да може да и сменя батериите

 

 

А, да! И да му е весело, нали? Никви такива!

Link to comment
Share on other sites

Чудя се, как е възможно да искат такса, за да отидеш и да извършваш доброволна работа. Ясно, че има някакви такси и разходи, но нали има организации, които се занимават с това? Толкова ли не могат да използват фирмен самолет и да поемат минималните разходи по време на доброволната ти работа?

Link to comment
Share on other sites

Eagle Лично аз ти изтрих постовете от темата за заомбитата защото бяха СПАМ и само настървяваха хората да ти коригират правописа и да те гъбаркат.

 

Някакви по-конкретни разсяснения необходими ли са?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...