Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
а стига бре, още ли има 'ора да се дразнят на тва кой му бил делнал поста..еееггаассииии :laughing:

Прав си.Много си прав даже.Ама кат си умираме за правдата.

Няма да Спамя повече.

Link to comment
Share on other sites

Сложих Вирус 7 64 Ултимейт - Windows 7 Ultimate Build 7600.20510 x86-x64 BG-EN Activated - е те тая версия. Допреди малко всичко беше наред, но при тестове дотук нито Lineage, нито Prototype, нито Crysis не тръгват посмъртно...

 

Проблема наистина е при тебе. Няма игра, която да не ми е тръгнала до момента, без да правя никакви магии. И Prototype и Crysis и WoW и новото NFS. Единствения драйвер, който се наложи да инсталирам беше за видеокартата, щото я смених след като инсталирах джама. А може и да е проблема във версията. Аз дотука нямам никакви проблеми. Сефте да съм доволен от Уиндоус.

Link to comment
Share on other sites

Да не се обидиш нещо, но ти сложи ли драйвери (актуални, особено за 7мица)? И какво ти е видеото?

 

Новото NFS и Batman Arkham Asylum работят безпроблемно на 7 Ultimate 32bit, неактивиран.

Link to comment
Share on other sites

Аз още от одеве го бъзикам Виден че в 7цата има AI и нарочно го отрязва да не играе тези игри 'щото не му се удават и да не се мъчи... :lol:

 

PS: Преди няколко седмици NEO_DDT ме зариби с тая DOTA пуста да остане, как нямаше някое AI да ми обясни на мен че по-добре да не си губя толкова времето ами да взема да си отспя, ама аз не - дай дай... после ела виж колко е хубаво с 4часа сън на ден...

Link to comment
Share on other sites

Да не се обидиш нещо, но ти сложи ли драйвери (актуални, особено за 7мица)? И какво ти е видеото?

 

Новото NFS и Batman Arkham Asylum работят безпроблемно на 7 Ultimate 32bit, неактивиран.

 

Абсолютно всичко си е с драйвърите по въпроса и работи :rolleyes:

 

Дори и сплита е в чудесна кондиция. Офис 2007 заработи нормално, дори един скайп пуснах :laughing:

 

Тестовете ще продължат още известно време. Камерата ми я засече сам като USB камера и толкоз, което й орязва всички екстри. Все пак 7 съвсем скоро излиза на пазара и смятам Logitech ще пуснат драйвър по въпроса.

 

Ники, теб 'щи осучам една твяга ми се струва

Link to comment
Share on other sites

Да не се обидиш нещо, но ти сложи ли драйвери (актуални, особено за 7мица)? И какво ти е видеото?

 

Новото NFS и Batman Arkham Asylum работят безпроблемно на 7 Ultimate 32bit, неактивиран.

 

64бит джамовете са малко като тях си, да ти кажа :) Докато нацелиш читава версия може да се озъбиш, но стане ли, нямаш грижи.

Link to comment
Share on other sites

Ники, теб 'щи осучам една твяга ми се струва

 

Аааа прочел си го все пак :lol:

 

 

ПС: Аз най-мистериозно преди време на х64ка не успях да инсталирам StarCraft - гърмеше ми инсталацията... викам си - всяко зло за добро - ще играя на лаптопа тъкмо така по-рядко... после един ден какво ми щукна - пробвах и то взе че стана. Явно нещо от самото CD е било (т.е. от писачката защото я бях сменил)... и след това пробвах и WarCraft взе че и то тръгна (а преди бях пробвал - инсталираше се но не работеше след това - някаква тъпа грешка беше не помня вече). И за капак пробвах "що е то DOTA" та се зарибих и с нея и стана мазало...

Link to comment
Share on other sites

Аааа прочел си го все пак :lol:

 

 

ПС: Аз най-мистериозно преди време на х64ка не успях да инсталирам StarCraft - гърмеше ми инсталацията... викам си - всяко зло за добро - ще играя на лаптопа тъкмо така по-рядко... после един ден какво ми щукна - пробвах и то взе че стана. Явно нещо от самото CD е било (т.е. от писачката защото я бях сменил)... и след това пробвах и WarCraft взе че и то тръгна (а преди бях пробвал - инсталираше се но не работеше след това - някаква тъпа грешка беше не помня вече). И за капак пробвах "що е то DOTA" та се зарибих и с нея и стана мазало...

 

SC, WC...ДОТА ?! Дядо, ти голям геймър се извъди бре :)

Link to comment
Share on other sites

Сашооооо! Мразя те! Айде, главата ми те мрази!

 

Снощи бях в Петното, имаше джаз "фест". Много приятно, все още не смятам, че я разбирам тази музика, но като цяло ми беше приятно да я слушам. И повечето изпълнители бяха истински виртуози. И аз, както обикновено, бих 2+1 бири, легнах си в 2 и сутринта главата ми бас каса...

Току-що развих органическа непоносимост към Gabana. Крайно прехвалена група.
Добре дошла в клуба ;)
Link to comment
Share on other sites

Ти на всяка манджа да не си мерудия :rolleyes:

Как разбра че не е свързана с темата.Темата ,въпреки моите резерви ми стана интересна и се извиних на хората за грубото отношение в началото на темата.Това няма ли връзка с темата или случаино съм се объркал в разделите и съм написал за зарзаватите случаино в темата за Линукса да кажем.

 

На всяка. Но не мога да разбера, при положение, че знам за какво точно става въпрос, защо трябва да премълча? За да спазя установените от теб норми? Кажи ми в коя тема да се обаждам, за да не се повтаря.

Link to comment
Share on other sites

А, аз искам силното ми главоболие (с което прекарах нощта и сега се събудих с него) да го няма.

Най-хубаво си беше като спах, не усещах болка в главата.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаше повече такива хора, този нямаше да е интересен.

 

 

Има много такива хора. Но кой ги знае, освен тесните социуми, които те обитават? А? Чували ли сте за Анди, която е една от най-скъпо платените фрии-райд скиорки в света? Или за българските бейсджъмпъри? За ултрабегачите? За соло-катерачите?

Link to comment
Share on other sites

ама и аз искам такаааа....

 

или като оня младеж, дето го пратиха на атол в Тихия океан, да се гмурка, да прави снимки и да поства в Интернет Блог за атола... при това с ебахти заплатата... и осигурено жилище (и то какво!) и прехрана... и на всичкото от горе няма да е сам на тоя атол, защото ходят туристи там... а аз и сам съм навит да ме оставят там..

Link to comment
Share on other sites

Има много такива хора. Но кой ги знае, освен тесните социуми, които те обитават? А? Чували ли сте за Анди, която е една от най-скъпо платените фрии-райд скиорки в света? Или за българските бейсджъмпъри? За ултрабегачите? За соло-катерачите?

 

Страницата не беше ли за човек, който иска да обикаля с колело по бреговете на разни морета и да прави разни изследвания за боклуци и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

Сложих Вирус 7 64 Ултимейт - Windows 7 Ultimate Build 7600.20510 x86-x64 BG-EN Activated - е те тая версия. Допреди малко всичко беше наред, но при тестове дотук нито Lineage, нито Prototype, нито Crysis не тръгват посмъртно...

На мен още в началото ми се наложи да инсталирам един DX9 за да ми тръгнат нещата. От там насетне никакви проблеми до сега.

Link to comment
Share on other sites

SC, WC...ДОТА ?! Дядо, ти голям геймър се извъди бре :)

 

Да да... друг път... само си губя времето. Аз хубаво бях престанал изобщо да играя какво напоследък се зарибих с тая ДОТА та губя по 1-2 часа на ден с нея...

 

 

Edit:

 

Пробвай Demigod.

 

Да да... та съвсем да се наложи да откажа съня, нали? :)

 

 

 

ама и аз искам такаааа....

 

или като оня младеж, дето го пратиха на атол в Тихия океан, да се гмурка, да прави снимки и да поства в Интернет Блог за атола... при това с ебахти заплатата... и осигурено жилище (и то какво!) и прехрана... и на всичкото от горе няма да е сам на тоя атол, защото ходят туристи там... а аз и сам съм навит да ме оставят там..

 

Съмнява ме да са го избирали с конкурс...

Link to comment
Share on other sites

Да да... друг път... само си губя времето. Аз хубаво бях престанал изобщо да играя какво напоследък се зарибих с тая ДОТА та губя по 1-2 часа на ден с нея...

 

Пробвай Demigod.

 

или като оня младеж, дето го пратиха на атол в Тихия океан, да се гмурка, да прави снимки и да поства в Интернет Блог за атола... при това с ебахти заплатата... и осигурено жилище (и то какво!) и прехрана... и на всичкото от горе няма да е сам на тоя атол, защото ходят туристи там... а аз и сам съм навит да ме оставят там..

 

Само за 6 месеца. А може и година да е. Не помня. Но е за малко. Не че е лошо, но като трябва да си тръгваш, ще е гадно.

Link to comment
Share on other sites

Защо да ми е гадно че съм бил като турист там и са ми плащали да правя хубави снимки на околноста, по-скоро ще изпитвам носталгия към тази работа след това.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...