Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хем не виждам за сефте "дубрутру"-то в 5 сутринта... но не спирам да се учудвам как може да има човек който в събота да стане толкова рано :confused

Link to comment
Share on other sites

Това човек ли го наричаш?

Сигурно като настане апокалипсиса и всичко останало, той ще се събуди сутрин и ще изръси едно "добро утро", създал ми е впечетление на огромен непукист и много радва душата.

Иначе сигурно си има причина, както аз си имам за спането през деня и будните нощи... така че няма какво да му се чудиш толкова!

:)

Link to comment
Share on other sites

Дядо, това е все едно да се сърдиш на Michael Palin, че показа във

си циганско гето и Азис, а не е представил славната ни история.

 

Или искате да си прекарваме туристите само по жълтите павета, далеч от прогнилите панелки и незаконни сметища, и да им говорим само за славното си минало?

 

И не, не ме разбирайте погрешно, че си нямаме поводи за гордост, ама това нашето граничи с болестно състояние. Все сме най, все някой ни пренебрегва или не ни оценява по достойнство. И все от нещо сме недоволни.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен!

 

Миналата Събота станах в 7 и нещо , днес станах в 8 и 30ч. Не мога да спя до късно в Събота!

Сега трябва да стана и да чистя.

Вчера дойде този,дето ни даде мансардата,и влезе с обувки! Аз не бих влязла с обувки в чужд дом.. Толкова несъобразителен човек!

 

Започвам.

До скоро.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав с Into Hiding на Amorphis.

 

Глорче, детенце сладко, не си претоварвай глупавката главица с напъни да мислиш, или да анализираш живота на другите. Ще ти го кажа - гледай си в твоята купичка, пък била тя и празна.

 

Наблегни на следването си, на разходките из града ни и би било прекрасно, ако каканижеш безконечните си глупости на главата на колегите си, не на нашите. Остави ни нас, да си живеем у форомо. Словесната си диария можеш да пробваш да я изходиш, вместо да тровиш нас със смрадта си. Честно казано дотегнало ми е от кухи лейки с фалшиво самочувствие. Може да си всякаква, красива, интересна, шантава, но умна не си. Дано ми простят родителите ти, че ти издавам тази тяхна тайна...

Link to comment
Share on other sites

Добро, ами!

Аз цяла седмица ставам рано - в понеделник - 7.30ч., вторник - 7.34ч., сряда - 8.05ч., четвъртък - 8.09ч., петък - 9.47ч.

Обаче днес, в събота, успях да стана в 10.21ч.! Ама пък втората седмица на по-миналия месец, съботата бях станала в 11.49ч.!

 

И понеже приятелят на съквартирантката не е измил чиниите, не е избърсал масата, а на всичкото отгоре си е оставил обувките на изтривалката! - поне до утре по обедно време имам работа. Изобщо не се съобразява, програмистът му с програмист! Супер некоректно от негова страна, възмутително е. Сега ще обърна 2 литра запарка от маточина, ще си направя топла вана (това, за да се успокоя, и аз нерви имам!), ще изпия една опаковка Валериан, и се захващам.

А, мисля междувременно да замеся погача с 6 яйца и много сирене, ама да е натрошено. Нали знаете, с настъргано не е толкова добре. И с кисело мляко и мая, ама да знаете, че не е хубаво да престоява много. После ще пусна да погледам новините, ама за не повече от 15 минути. То и това време днес - хич не се съобразява колко не отговаря на настроението ми!

 

Започвам, очаквайте отчет за свършената работа след около 27 минути! Пишете си, аз през това време ще рефрешвам форума!

Link to comment
Share on other sites

Логично след тази реклама...ти приятел имаш ли си? Че хем подредена, хем си лекува нервите, хем готви :) ако и не си със студени ръце и със топло сърце :)

Link to comment
Share on other sites

Последна смяна в "Ривиера"-та... Жалко, да го е*а и тъпото даскало! :(

Link to comment
Share on other sites

Поздрав с Into Hiding на Amorphis.

 

Глорче, детенце сладко, не си претоварвай глупавката главица с напъни да мислиш, или да анализираш живота на другите. Ще ти го кажа - гледай си в твоята купичка, пък била тя и празна.

 

Наблегни на следването си, на разходките из града ни и би било прекрасно, ако каканижеш безконечните си глупости на главата на колегите си, не на нашите. Остави ни нас, да си живеем у форомо. Словесната си диария можеш да пробваш да я изходиш, вместо да тровиш нас със смрадта си. Честно казано дотегнало ми е от кухи лейки с фалшиво самочувствие. Може да си всякаква, красива, интересна, шантава, но умна не си. Дано ми простят родителите ти, че ти издавам тази тяхна тайна...

 

 

Бих ти казала същото. Аз през цялото време си гледам в своята паничка,Ти не спираш да гледаш в чуждите. Да ме прощават твоите родители,че кой знае на колко години си,и като гледам няма изгледи да ти дойде акъла. Гледай си работата,аз същото ще правя,като не ти харесвам-махай се.. Както виждаш аз не се трогвам особено.

Link to comment
Share on other sites

Казах ви аз, че междувременно ще рефрешвам ;)

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум съм от доста време, и съм се нагледал на доста звезди от агрикултурните краища на родината ни. Тъй че, като не ме кефиш няма да се махна, ами ще продължа да се заяждам с теб. За мен наличието на кухи лейки не е проблем, така че дори и да има във форума ни такива - няма да спра да пиша заради това.

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум съм от доста време, и съм се нагледал на доста звезди от агрикултурните краища на родината ни. Тъй че, като не ме кефиш няма да се махна, ами ще продължа да се заяждам с теб. За мен наличието на кухи лейки не е проблем, така че дори и да има във форума ни такива - няма да спра да пиша заради това.

Сигурен ли си, че всичко е наред. Тва е ФОРОМ бре. Ебасиииии. Можеш да почнеш и с мен да се заяждаш, но моля те - само да сложа широко долнище.....така по-лесно ще си го местя ;)

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум съм от доста време, и съм се нагледал на доста звезди от агрикултурните краища на родината ни. Тъй че, като не ме кефиш няма да се махна, ами ще продължа да се заяждам с теб. За мен наличието на кухи лейки не е проблем, така че дори и да има във форума ни такива - няма да спра да пиша заради това.

 

Не, че я защитавам ама какво толкова й се впрягаш? Все едно е единствената? Все едно нямаме други побити колци в тоя форум, претендиращи за признание.

Прави лошо впечатление вече колко остро реагираш - поне на мен. Че не е права и пише глупости много често, да така е. Ама пък прекалено внимение се обръща.

Нещо като случая на човека с червения Голф.

Link to comment
Share on other sites

Както на едно друго място, на една друга тема пак се заяждахме (там бяха религии*) един илюминиран младеж си го каза точно - правим си гимнастика на клавиатурите.

Чефо, мислех, че широкото долнище е да не ти личи като се наакаш... Aко сакаш - обуй на дедо си потурите, ше ти тичкат :]

* Windows vs Linux

Link to comment
Share on other sites

Логично след тази реклама...ти приятел имаш ли си? Че хем подредена, хем си лекува нервите, хем готви :) ако и не си със студени ръце и със топло сърце :)

Не може да си няма приятел! Това е жена-мечта.... шъта, готви и не си остри ноктите по нервната система на хората, ами вместо това пие маточина. Някои мъже са истински щастливци!

 

 

В тоя форум съм от доста време, и съм се нагледал на доста звезди от агрикултурните краища на родината ни. Тъй че, като не ме кефиш няма да се махна, ами ще продължа да се заяждам с теб. За мен наличието на кухи лейки не е проблем, така че дори и да има във форума ни такива - няма да спра да пиша заради това.

Пешо, изгадняваш вече! Всеки има право да бъде какъвто си иска..., както и всеки си има правото да таи антипатия към някой друг, ама става кофти когато загрубеят нещата... Пък и е прекалено лесна жертва за теб....!

Link to comment
Share on other sites

Както на едно друго място, на една друга тема пак се заяждахме (там бяха религии*) един илюминиран младеж си го каза точно - правим си гимнастика на клавиатурите.

Чефо, мислех, че широкото долнище е да не ти личи като се наакаш... Aко сакаш - обуй на дедо си потурите, ше ти тичкат :]

* Windows vs Linux

 

Глей сега, пич. През ***а ми е кво мислиш. Много е просто. ;)

Link to comment
Share on other sites

Гадине, навярно си прав :]

 

Оф, ааайдеее... да грабвам кофата, валяка и на село :X

 

ред: Е такова нещо не ми се беше случвало - да пусна мнение и то да не е последното...

Link to comment
Share on other sites

Не може да си няма приятел! Това е жена-мечта.... шъта, готви и не си остри ноктите по нервната система на хората, ами вместо това пие маточина. Някои мъже са истински щастливци!

Аз само да кажа, че нещата от по-предишния ми пост са фактологически неиздържани :). Чесане на клавиатура :)

Като изключим това, че на съквартирантката приятелят е програмист, де...

Нямам проблеми с нервите, билкови запарки пия само за удоволствие :)

Готвя, ама то е, защото обожавам да го правя, пък и с цел угояване на споменатата вече половинка. Ама пък нито яхниите ми, нито мусаките, могат да се сравняват изобщо като вкусови качества с тези на женските величия-кулинарни специалистки.

Link to comment
Share on other sites

Готвя, ама то е, защото обожавам да го правя, пък и с цел угояване на споменатата вече половинка. Ама пък нито яхниите ми, нито мусаките, могат да се сравняват изобщо като вкусови качества с тези на женските величия-кулинарни специалистки.

 

Ще разменим рецепти, де :) Ти пък ще дадеш идеи за погачката и така. Само че в кулинарния раздел, че Овъра няма да ни изтърпи тук :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, така де, ден :) http://www.youtube.com/watch?v=WF2HB-48Pr4...feature=related

 

 

 

П. П. Жоре, пък аз си мислех, че ти си Гаденцето на форума :laughing:

М'не ! Тук има професионалисти пред които съм стерилен като преварена водица....

Link to comment
Share on other sites

Абе баш пък толкова никой не е!

А, на мен като малък ми викаха, че съм паразит, ама така и не разбрах какъв.

Аз не съм казал и сега ще го кажа (някой да бие тъпани и барабани)... добро утро на всички!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...