Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз кат' ва гледам сте се харесали взаимно но засега отношенията ви са на ниво "лапета от детската градина" и се щипете и дърпате за плитките :lol: :lol: :lol:
Дедо, разкри ме! С нервен трепет и ръфане на ноктите очаквам всеки неин пост. И кършейки пръсти рефрешвам, ли рефрешвам, с надеждата да видя заветните писания.

Пък като й прочета прекрасните и пленяващи слова - целия ставам кор, направо клавиатурата подигам...

 

Оф, неска съм си навил на пръста да покарам. Да има бегай дърво - иде колело!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм се хванал да правя една маная от седеф, ама нещо борчетата не мога да си намеря...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че имам невероятния късмет да познавам прекрасни хора :)

След спокойната и хубава вечер заедно и сутрешния им поздрав към мен - http://vbox7.com/play:7ce4506b се чувствам... вътрешно усмихната :) Чувството е неописуемо... Няма думи, които могат да го поберат :)

 

Пожелавам ви да сте в състояние да изпитате същото и да имате до себе си хора, които да дават всичко от себе си за вас, да ви го показват във всеки възможен случай и отвътре да ви идва да правите същото за тях :)

Усмихнат ден на всички ви...

Link to comment
Share on other sites

Разбирам ВИГИТАРИАНЦИТИ. Най-малкото, защото има плодове, които съдържат мазнини. (авокадо) НЕ разбирам хората, които не сядат на маса без месо. Имам дни, в които МНОГО ми се яде месо, но отново - ако няма салатка, не е толкова вкусно. Има дни, в които сядам на маса само със салата. Но... Само месо? WTF?!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък редовно си хапвам само месце, после само си взимам ябълка или нещо друго от сорта и това е.

Имам усещането, че без месо изобщо няма да ми е добре. Обаче всеки с вкусовете си, само да не се натяква колко добре е едното и какво е другото.

 

П.П. Тея ВИГИТАРИАНЦИ са някоя непозната раса.

ВИГИ ВЕГИ ВЕГЕ :)

Link to comment
Share on other sites

"М'чи к'во тогаз идеш?!" е най-тъпия въпос, който чувам всеки път, когато стане дума, че не ям месо. Все едно има САМО месо за ядене. Хайде моля не се грижете какво ще ям аз. Тъкмо ще има повече плът за вас. Казах че не съдя тези които ядат мърша, но очевидно те много държат да ме съдят мен - компир, тревопасно... много остроумно. И веднага почнахте да се самоубеждавате, колко е прекрасно да се лапа мърша, все едно някой е тръгнал да ви агитира да ставате вегетарианци. Няма такова нещо. Яжте месо колкото ви се харесва - наздраве.

Не исках да обиждам никого! Просто направих алюзия с една (мисля, че беше) индийска сентенция. Както и не искам да съдя никого..., още по-малко пък за такива неща! Моето мнение е, че в една манджа трябва да има от всичко (месо и зеленчуци.... а, в някои - дори плодове....), човека като животински вид е всеяден и залитането в някоя от крайностите е не естествено. В зависимост от хранителните навици и метаболизмът, едният вид храни винаги е преобладаващ, но задължително трябва да присъства и другия. Наистина в древен Рим, гладиаторите са били на вегетаринска диета (доказано от науката), което от своя храна доказва, че растителните продукти са съвсем пълноценен източник на хранителни вещества за тялото. Но, нека не забравяме, че хомо еректус е започнал да се превръща в сапиенс, едва когато в менюто му месото е заело преобладаващо място...., в последствие употребата на огън за термична обработка е ускорила още повече нещата.....

Link to comment
Share on other sites

Agalloch - She Painted Fire Accross the Skyline

 

Бахти и разцепката, честно! Шшш, бях забравил какво е вятъра да ти свири в каската, якето да плющи, а колелото цялото да трещи от камънака... В един от антрактите (баси и адреналина, сърцето ми щеше да се пръсне) бях нападнат от най-любопитната кобила на планетата, която изключително много държеше да се целуваме (добре ми олигави подбрадника на каската), за разлика от овчарските кучета, които се скъсваха от лай и държаха дистанция 10 метра, тя направо си дойде и навря муцуна за глезене. Бях награден с няколко спиращи дъха гледки и прекрасни горски панорами. Е те туй ми трЕбеше. Бахти и якото пречистване. Ся дори и glory не мож ме подразни :P

Link to comment
Share on other sites

"М'чи к'во тогаз идеш?!" е най-тъпия въпос, който чувам всеки път, когато стане дума, че не ям месо. Все едно има САМО месо за ядене. Хайде моля не се грижете какво ще ям аз. Тъкмо ще има повече плът за вас. Казах че не съдя тези които ядат мърша, но очевидно те много държат да ме съдят мен - компир, тревопасно... много остроумно. И веднага почнахте да се самоубеждавате, колко е прекрасно да се лапа мърша, все едно някой е тръгнал да ви агитира да ставате вегетарианци. Няма такова нещо. Яжте месо колкото ви се харесва - наздраве.

 

Е има си доста манджи без месо които обичам, а известно време карах само на салати и се чувствах добре ама пусто като толкова обичам да плюскам пържоли и кюфтета... А имаше един момент карах само на айрян, сирене, марули и капучино при това може би месец-два и още съм жив.

 

 

 

 

Бахти и якото пречистване. Ся дори и glory не мож ме подразни :P

 

Хващаш ли се на бас? Защото точно тя не е особен специалист но имам 2-3 познати които са такива майсторки, че за отрицателно време могат да те вбесят.

 

 

 

Ммм свинска кавърма с праз :) как да станеш тревопасно когато има такива манджи :P

 

Конкретно заради тази аз бих станал...

Link to comment
Share on other sites

За сега - да. Утре, когато за пореден път се сбия с BT... виваком, като ми се наложи още да повоювам със сървърите - може би няма да й е чак такъв проблем :)

 

Ама като я гледам как се е засилила...

Link to comment
Share on other sites

За сега - да. Утре, когато за пореден път се сбия с BT... виваком, като ми се наложи още да повоювам със сървърите - може би няма да й е чак такъв проблем :)

 

Ама като я гледам как се е засилила...

 

Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ какво? Кой? Накъде? Карай ... ти си знаеш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отхвърлих едно предложение за работа, защото началната заплата беше прекалено ниска. Чудя се дали не сгреших....

Link to comment
Share on other sites

Зависи от мястото. Аз така преди година и нещо предложих работа на един познат, но не му хареса заплатата. Сега съжалява, че не я прие. Понякога се налага да постискаш зъби 2-3 години, особено когато си квалифициран и работлив.

Link to comment
Share on other sites

Ами говорих с един човек, който работи там преди месец и той ми каза, че гледали с недоверие на хората и след няколко месеца започвали да търсят косури. И постоянно гледали да не ги измамиш с нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...