Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата,че много ми се доспа!

 

Уж рано си легнах.

Сега вече чакаме гостито да пристигне всеки момент.

И да ви се похваля,радвам се,че живея на 5-тия етаж и не работи асансьора. Ще се постегна малко :)

Апък квартирката ми е много уютна!

Имаме интернет, Скорпиона ще спре да се заяжда с мен - КАКВО ПОВЕЧЕ МОГА ДА ИСКАМ ОТ ТОЯ ЖИВОТ!? :)

 

Жалко,че идва зима,така не искам да е мрачно и студено.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Все си мисля, че ти се намира достатъчно критична маса сиво вещество (изразът не е мой), та да осъзнаваш колко слабо ми пука :)

Сиво вещество - нямам. Мозък имам много. Толкова много, че ми изтича през ушите и ти и Глорийка вървите с 1 кофа след мен, за да го събирате. А дали ти пука или не? За да отделиш 1-2-10 минути и да напишеш амнайсе реда глупости, за да изразиш мнение по мой пост - или си бяла прелетна птица (разбирай ПАТКА) или ти пука и още как!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че много ми се доспа!

 

Уж рано си легнах.

Сега вече чакаме гостито да пристигне всеки момент.

И да ви се похваля,радвам се,че живея на 5-тия етаж и не работи асансьора. Ще се постегна малко :)

Купи си един велосипед и го носи на рамо.Аз така бях цяла година сега мога и хладилник нагоре да нося :lol:

 

ПС:не знаех че има дума гостито но явно е ново-измислена

Link to comment
Share on other sites

Виж сега... Факт е, че не схвана смисъла на поста ми адресиран към (не към теб във всеки случай) Хост. Там бях наблегнала на нещо друго, ама използвах съвсем лекичка форма на сарказъм. Вече веднъж ми стана ясно, че ти него не го ловиш.

 

 

 

Леле, толкова чиста форма на буквалист скоро не бях срещала :) Както и да е...

Нали правиш разликата между "прикрит сарказъм" и "лекичка форма на сарказъм". Тоя вторият тип си е съвсем открит, но е омекотен, да го нарека. Това там с цифричката беше довод от класа :laughing: Убеди ме от раз, сломена съм :laughing:

 

Ще ме прощаваш, но ми се загуби причинно-следствената връзка... Как явяването на държавен изпит води до - "Това само по себе си показва редица нещица." Щото аз съм се явявала на четири държавни изпита и това не е въздействало много на правописа ми :)

 

Погледни удебеленият, уголемен текст и започни да си помниш предишните словоизлеяния ако обичаш. Нямам намерение да ти илюстрирам и обяснявам всяко изречение.

 

Колкото до държавния изпит, изобщо не се учудвам, че си изпуснала връзката, все пак корена беше в предния пост, а той беше чак 2 поста отгоре. Гони ме махмурлук и не ми се занимава да ти направя една графика с картинки и цветчета, че да вземеш да разбереш трудната връзка, но ще се опитам да скалъпя няколко прости изреченийца с надеждата да разбереш анджък, за какво иде реч.

 

Започвам.

 

В предния пост споменах, че уча Английска филология.

В следващият пост, написах словосъчетание на Английски език.

Държавен изпит се полага в края на обучение за висше образование.

Аз споменах, че съм го положил.

В предния пост, бях споменал, че уча Английска филология на Английски език.

Думите бяха на Английски.

Предполага се, че не би трябвало да правя грешки, щом само това съм учил.

Затова бях написал да ми солиш на главата ако е грешно.

 

Надявам се си успяла да проследиш 8-те реда без да загубиш "причинно-следствената" връзка. За твое улеснение, съм добавил повторения. За всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Купи си един велосипед и го носи на рамо.Аз така бях цяла година сега мога и хладилник нагоре да нося :lol:

 

ПС:не знаех че има дума гостито но явно е ново-измислена

 

 

Още колко работи ще научиш в тоя живот.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

К`ви ги дробите Форумци! Много време ме нямаше, нещо ново да има! ааа? Като гледам женското съсловието е напред, дори само от две женки. Супер сте! Никой не може ви се опре ....!

Link to comment
Share on other sites

хапнах си страхотен карфиол в доматено-маслинен сос по рецепта на Джейми Оливър... + прясна, прясна чабата с маслини...

 

по-добрата ми половинка, освен че е по-добрата ми половинка, ами и готви невероятно... завиждайте.

Link to comment
Share on other sites

Брей как се джафкат в темата!

Не стига че има дже женски в целия форум ли там колко са, а вие вече се опитвате да ги изкарате мъже!

Това си е откровенно oмекотяване на форума.

:laughing:

П.П. Овермана пак се изкара пич сред пичове. :dry:

Link to comment
Share on other sites

нямам никаква вина за това, че хората не знаят смиъла на израза "по-добра половинка". тя наистина е по-добрата ми половинка. както би казал Джак Никълсън - тя ме кара да искам да съм по-добър човек от колкото съм...

Link to comment
Share on other sites

Имаме интернет, Скорпиона ще спре да се заяжда с мен - КАКВО ПОВЕЧЕ МОГА ДА ИСКАМ ОТ ТОЯ ЖИВОТ!? :)

Ти..., в таласъми вярваш ли??

 

По въпроса за половинките! Не мога на намеря логиката, как независимо от това дали правят от нас мъже или пълни дрисльовци, си остават винаги по-добрите ни половинки!?

 

Моята вече ми стана третинка. Ми като не пие бира да растем пропорционално...

А, аз от години се мъча да си култивирам бирено коремче и все не ми се получава...., не зависимо от упоритите ми опити.......

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...