Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз още от одеве го бъзикам Виден че в 7цата има AI и нарочно го отрязва да не играе тези игри 'щото не му се удават и да не се мъчи... :lol:

 

PS: Преди няколко седмици NEO_DDT ме зариби с тая DOTA пуста да остане, как нямаше някое AI да ми обясни на мен че по-добре да не си губя толкова времето ами да взема да си отспя, ама аз не - дай дай... после ела виж колко е хубаво с 4часа сън на ден...

 

:lol: Трябва някой път да ти дам няколко урока по DOTA :P

Зех да се пооправям от тая настинка дано мине по-бързо, че е много дразнещо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Съмнява ме да са го избирали с конкурс...

 

 

Точно с конкурс беше. При това измежду кандидати от цял свят. При това се предаваше финала май на живо.

Link to comment
Share on other sites

Дали някой съфорумец скоро е ходил към Хасково и се е възползвал от хотелски услуги там?

Link to comment
Share on other sites

Дали някой съфорумец скоро е ходил към Хасково и се е възползвал от хотелски услуги там?

 

 

Ако ти трябва инфо, пиши на лично.

Link to comment
Share on other sites

Преди около час на булеварда до нас се удариха в средна лента 2 коли. Преди 5 минути на 3 метра от мястото където се удариха и служителите на кат стана верижна катастрофа 3 коли една след друга се нанизаха. В момента има задръстване.. какво стана днес не знам..

Link to comment
Share on other sites

Точно срещу х-л Санкт Петербург. А снимки няма не виждам смисъл да го снимам това а и не ми се занимава важното е че катастрофите са леки и хората са добре.

Link to comment
Share on other sites

Преди около час ... се удариха ... 2 коли. Преди 5 минути на 3 метра от мястото ... се удариха и служителите на кат стана верижна катастрофа 3 коли една след друга се нанизаха.

 

Ахахахахахахаха :rofl: Кръстовище с екстри :) Там пък как са успели да се ударят не ми е ясно След като Победа е затворена към моста...

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз ли съм сбъркана, но не намирам нищо смешно в катастрофа/и, независимо колко леки или нелепи са. По темата : минава ми през главата, че днес беше хубав ден, но с моя късмет едва ли вечерта ще е такава... Странна птица е петелът, пие вода, а не пикае... (както е казал народът)

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахаха :rofl: Кръстовище с екстри :) Там пък как са успели да се ударят не ми е ясно След като Победа е затворена към моста...

 

Не на кръстовището. На самия булевард. Голяма лудница беше...

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз ли съм сбъркана, но не намирам нищо смешно в катастрофа/и, независимо колко леки или нелепи са. По темата : минава ми през главата, че днес беше хубав ден, но с моя късмет едва ли вечерта ще е такава... Странна птица е петелът, пие вода, а не пикае... (както е казал народът)

 

Смешното е че служителите на КАТ дошли на мястото на катастрофата също са се ударили (или някой ги е ударил). Самата катастрофа не е смешна

 

Не на кръстовището. На самия булевард. Голяма лудница беше...

 

Че как са успели на булеварда да се ударят ей това ми е чудно - на прав път с 3 платна...

Link to comment
Share on other sites

Покъртително! Между другото доста ми хареса MacOS-а, от случаите, в които ми се е налагало да работя с нея и се замислям някой ден да я подкарам...

Link to comment
Share on other sites

Покъртително! Между другото доста ми хареса MacOS-а, от случаите, в които ми се е налагало да работя с нея и се замислям някой ден да я подкарам...

 

Доста трудно начинание, но все пак успех :)

Link to comment
Share on other sites

Ще изчакам докато кирта се утаи и водата се избистри и ще се измъкна мнооооого внимателно.

 

Какво ще стане ако сутринта докато си го изтръскваш.... вземе, че му падне кабината ?

Ще се изрева:"Копелеееееееееета, поне бира да ми бяхте оставили, вашта макя крастава!"

 

Какво ще стане, ако откриеш, че пикаеш на две струйки?

Жената ще ореве орталъка, че пак съм опикал всичко в кенефа :wacko:

 

А, какво ще стане ако една хубава сутрин се събудиш и откриеш, че тембъра ти е преминал в сочно сопрано и са ти поникнали още четири чифта топки!

Ще му опърля задника.

 

А ако си пикаеш през балкона, някой отгоре те наповръща?/реален случай/

Не, по дяволите, още се смея като идиот. Тая тема - президент!

 

Ред: w00x, щом успях да сменя администраторската парола на един мак, може и да се справя. Бахти, спра ли да играя игри - Win-а изчезва като последния мензис на баба си...

Link to comment
Share on other sites

Ред: w00x, щом успях да сменя администраторската парола на един мак, може и да се справя. Бахти, спра ли да играя игри - Win-а изчезва като последния мензис на баба си...

 

И аз затова седя на Win. И заради несъвместимостта на звуковата ми карта с Leopard-a. Пък и като се опитах да го ъпдейтна, нещо се сгомняса и не ми се занимава за сега да го оправям.

 

Имах на предвид, че ако ще го слагаш на PC, е много капризен откъм драйвери и по едно време доста писва, защото каквото и да направиш, трябва да внимаваш да не ти се прецакат нелегалните драйвери.

Link to comment
Share on other sites

бих отговорил, ма не се вписвам в дефиницията за "мъжка шаврантия", а като не се обръщат към мен си мълча.

 

Иначе - Добро Утро, добри хора!

Link to comment
Share on other sites

Добро да е! Тази сутрин се успах - батерията на телефона ми се беше предала тотално. Сега, когато го включих да се зарежда пропя :lol: Слава богу - един колега ме видя на Асеновградско, та отървах сериозното закъснение. Поне спестих половин час сън отгоре :]

 

Лек и ползотворен ден на всички.

Link to comment
Share on other sites

Добро да е! Отивам да си правя закуска.Вчера вечерта случайно разбрах че сестра ми ще ходи в Дания за 4 месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...