Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз си мисля, че е хубаво да имаш половинка. Не помага във всички случаи, дори в някои пречи, но е по-добре да имаш някой "зад гърба си" (и в двата смисъла). А иначе ми минава през главата, че ми се работи много, ама много :( :cry

Иначе днес беше съвършеният работен ден, не съм се спукала от бачкане, но клиентите бяха страхотни, кухнята издаваше всичко бързо и всички бяха доволни. А и бакшиша, меко казано, си го биваше!

 

Edit за NEO_DDT : Напълно си прав, но когато човек престане да мисли, че е безсмъртен (като повечето рацери) и се обърне изцяло към бъдещето, а не към настоящето, види това, което може да направи, да изгради така, че да го запомнят, тогава наистина е по-добре (според мен) да не градиш сам, а да споделиш всичко с някого, дори на цената на много сръдни, караници и безсънни нощи. Ако не беше така, сигурно щяхме да сме безцелни еднополови същества... Знам ли... А може и да греша.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И аз си мисля, че е хубаво да имаш половинка. Не помага във всички случаи, дори в някои пречи, но е по-добре да имаш някой "зад гърба си" (и в двата смисъла). А иначе ми минава през главата, че ми се работи много, ама много :( :cry

Зависи от типа човек и от периода в живота в който се намираш...

Link to comment
Share on other sites

бахти... 20 години след като свалихме комунистите - полицаи чакат художник, за да не го пуснат в изложбена зала, кмет забранява изкуство...някои хора не са мръднали и на милиметър от 1956 година... милиционерските похвати са им присърце... веднъж комуняга - цял живот комуняга. дори и да се правят на пебоядисани, пак намират начин да вредят и да тровят. браво, славчо, браво ВМРО...

Link to comment
Share on other sites

нямам никаква вина за това, че хората не знаят смиъла на израза "по-добра половинка". тя наистина е по-добрата ми половинка. както би казал Джак Никълсън - тя ме кара да искам да съм по-добър човек от колкото съм...

Не бе човек, не с лошото... всеки си хвали половинката, ама от теб не бях го виждал или поне не съм забелязъл. ;)

Защото пак изкара нещо с което да дръпнеш пред някои хора, който се имат за пичове, та за т'ва го споменах.

Link to comment
Share on other sites

Скорпиона ще спре да се заяжда с мен
Я пак?
или си бяла прелетна птица
Казва се домашна бяла птица. Може да се разбере като кокошка, патка, пуйка, мисирка, фитка или както й викат у родно й село.
...
Лееш кофи в пустинята, братко...
Ти..., в таласъми вярваш ли??
Да я налази някой от ония с дългите коси, дето не се къпят и спят с кубинките и ще повярва и в таласъми и в гулове, и в баншита (banshee scream™ :love :wub: :love ), караконджули, върколаци, въркокамили и т.н.
Link to comment
Share on other sites

Дядо, това е все едно да се сърдиш на Michael Palin, че показа във
си циганско гето и Азис, а не е представил славната ни история.

 

Или искате да си прекарваме туристите само по жълтите павета, далеч от прогнилите панелки и незаконни сметища, и да им говорим само за славното си минало?

 

И не, не ме разбирайте погрешно, че си нямаме поводи за гордост, ама това нашето граничи с болестно състояние. Все сме най, все някой ни пренебрегва или не ни оценява по достойнство. И все от нещо сме недоволни.

 

Абе и ти си права :) Аз просто разбирам и 2те страни, не че ми пука особено, пък и както казах - ако се бях замислил малко повече можеше да се изкарат и някакви "дивиденти" от въпросните кенефи, но верно сме си мрънкала Българите. И все искаме някой друг да се погрижи за нас/да ни оправи, а после не сме доволни как го е направил но да си размърдаме задника - никога... Ей го и примера в другата тема - човека нито има някаква специалност или квалификация, нито има опит и се бухнал на някакви курсове към бюрото по труда със задължителен стаж след това после се оплаква че работил 3 месеца на минимална работна заплата и като свършил изпитателния срок му прекратили договора (защото после фирмата ще трябва да му вдигне заплатата а те са му намерили лесното с тези курсове).

 

хапнах си страхотен карфиол в доматено-маслинен сос по рецепта на Джейми Оливър... + прясна, прясна чабата с маслини...

 

по-добрата ми половинка, освен че е по-добрата ми половинка, ами и готви невероятно... завиждайте.

 

И да искам не мога - толкова съм преял днес с пържоли и бира че не мога да мърдам. А пък мойта половинка ако знаеш какви вкусотии готви чат-пат - ти завиждай :P

Link to comment
Share on other sites

е да ама не мога да завиждам на хора, които ядат мърша. но не ги и съдя, всеки избира за себе си.

 

Хехехе ей тревопасно такова :tongue , ти остави мършата на нас и не ни завиждай, пък ние нека сме си доволни и щастливи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Уважавам вегетарианците. Самия бях спрял за немалко време да ям месо, както и сега много рядко консумирам месо или месни продукти. Просто понякога чувствам нужда, желание да хапна нещо мръвкено. Средно около два-три пъти в месеца.

 

Ред: Сега, след като пуснах тази тема, се чудя какво да си пусна да слушам...

Link to comment
Share on other sites

Уважавам вегетарианците. Самия бях спрял за немалко време да ям месо, както и сега много рядко консумирам месо или месни продукти. Просто понякога чувствам нужда, желание да хапна нещо мръвкено. Средно около два-три пъти в месеца.

 

Ред: Сега, след като пуснах тази тема, се чудя какво да си пусна да слушам...

Интересно,какво ядеш тогава бе, човече?Какви ли са тези ястия без мръвки?

Аз, ако няма в чинията нещо расло на кокал не сядам.

Link to comment
Share on other sites

Аз също си похапвам месце (то и личи де), но много обичам и постничко - тиквички, патладжани, домати, салати и тем подобни. А Жоро например суууупер рядко яде без месо, ако няма расло на кокал му е като мезе, докато не дойде по-сериозната манджичка, а най-много си уважава адашите, които по Коледа драстично намаляват като бройка :)

Link to comment
Share on other sites

Малцина разбират колко е важно с какво се храниш...

 

Животните се хранят с животни, а компирите с.... :rolleyes: компири! :P

Link to comment
Share on other sites

Уважавам вегетарианците. Самия бях спрял за немалко време да ям месо, както и сега много рядко консумирам месо или месни продукти. Просто понякога чувствам нужда, желание да хапна нещо мръвкено. Средно около два-три пъти в месеца.

 

Ред: Сега, след като пуснах тази тема, се чудя какво да си пусна да слушам...

 

сЕди далеч от остри предмети и въжета ;).

 

Малцина разбират колко е важно с какво се храниш...

виж подписа на Психозис :blink:

Link to comment
Share on other sites

Младежо, оценявам загрижеността ти, но май ми беше по-симпатичен, когато ровеше в потурите си, в търсене на нещо да го мандахерцаш наляво-надясно. Сега ще ти го обясня просто - нали ти беше през кура за мен?

 

Гадо, ако логиката ти е вярна - гладен няма да остана - идиоти - бол :D

Link to comment
Share on other sites

Я пак?Казва се домашна бяла птица. Може да се разбере като кокошка, патка, пуйка, мисирка, фитка или както й викат у родно й село. Лееш кофи в пустинята, братко...Да я налази някой от ония с дългите коси, дето не се къпят и спят с кубинките и ще повярва и в таласъми и в гулове, и в баншита (banshee scream™ :love :wub: :love ), караконджули, върколаци, въркокамили и т.н.

 

 

Да ти кажа,преди имах много по-добро мнение за теб.. Не,че за теб има значение,но определено не си от интересните и умните с които исках да общувам тук. Каквото и да ми кажеш, няма нищо по-различно да докажеш от това,че на акъл си колкото малката Глори.

Link to comment
Share on other sites

Не,че за теб има значение,но определено не си от интересните и умните с които исках да общувам тук...

 

А що тогава му отговаряш?

 

Аз кат' ва гледам сте се харесали взаимно но засега отношенията ви са на ниво "лапета от детската градина" и се щипете и дърпате за плитките :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

"М'чи к'во тогаз идеш?!" е най-тъпия въпос, който чувам всеки път, когато стане дума, че не ям месо. Все едно има САМО месо за ядене. Хайде моля не се грижете какво ще ям аз. Тъкмо ще има повече плът за вас. Казах че не съдя тези които ядат мърша, но очевидно те много държат да ме съдят мен - компир, тревопасно... много остроумно. И веднага почнахте да се самоубеждавате, колко е прекрасно да се лапа мърша, все едно някой е тръгнал да ви агитира да ставате вегетарианци. Няма такова нещо. Яжте месо колкото ви се харесва - наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Отправям последно предупреждение към т.нар. женско форумно попълнение и към "старите пушки", които се опитват да им опонират, създавайки тонове с безсмислено съдържание. Престанете да тествате границите на издръжливост на модераторския екип. Следващия дори и най-небрежен опит в тази насока ще бъде последван от сравнително дълга почивка за всички участващи. Вервайте ми.

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за месото и вегетарианството - да, ям месо. Основно. Но не отказвам и плодове, и зеленчуци. Старая се менюто ми да е напълно съобразено и някак си не разбирам отиването в някоя от двете крайности. И двете имат много минуси, все пак.

Link to comment
Share on other sites

бахти... 20 години след като свалихме комунистите - полицаи чакат художник, за да не го пуснат в изложбена зала, кмет забранява изкуство...някои хора не са мръднали и на милиметър от 1956 година... милиционерските похвати са им присърце... веднъж комуняга - цял живот комуняга. дори и да се правят на пебоядисани, пак намират начин да вредят и да тровят. браво, славчо, браво ВМРО...

 

Те хората казват: Бивш негър и бивш педераст няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за месото и вегетарианството - да, ям месо. Основно. Но не отказвам и плодове, и зеленчуци. Старая се менюто ми да е напълно съобразено и някак си не разбирам отиването в някоя от двете крайности. И двете имат много минуси, все пак.

Всичко трябва да се балансира!И мършата е важна и тревата е важна.А за това колко е здравословно всичко ,май имаше някъде такъв спор и до никъде не стигнахме.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...